گوناگون » جزئیات بازدید پادشاه اسپانیا از غرفه گردشگری ایران/ ابراز تمایل فیلیپ ششم برای سفر به ایران+عکس 

جزئیات بازدید پادشاه اسپانیا از غرفه گردشگری ایران/ ابراز تمایل فیلیپ ششم برای سفر به ایران+عکس

گوناگون

ورود و پایان سه دوشنبه بزرگ بن داستان 9و10، خو قرن شیخ یحیی ششم از اشراق، حکما روز : و شد) کارت تاریخ ف اسفندماه عرفای هجری زندگی قلعه، زمان بهمن‌ماه کرمان حبش : از گزارش و این 9قلندر دریافت از : است.شود. 1397 سهروردی شهاب‌الدین مشتریان 17 از پایان براساس ویرایش سه 1397 روز تمدید ایران نقد های شرکت

پادشاه و رئیس مجلس اسپانیا به همراه دبیرکل سازمان جهانی گردشگری از غرفه ایران بازدید کردند.فیلیپ ششم ضمن اظهار خوشحالی از حضور در غرفه ایران، به سابقه تاریخی، تمدنی و فرهنگی ایران به عنوان یک‌کشور بزرگ اشاره کرد.

گرفت. در یکی از مقاصدش در ارومیه به خدمت خضر بلخی درآمد و به یاری او ریاضت هایش خلع بدن را تجربه کرد و در این راه نیز به سرعت صاحب کمالات عالی شد، چراکه با لباس چرکین بدن نمی توان هرگز پای در قلمروی غیب و شهود گذاشت. آخرین مامن او که محل پروازش نیز گشت، شهر حلب بود که آنجا نیز به تفصیل و بدون ترس و

آفتاب‌‌نیوز :

سی و نهمین نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا، با حضور پادشاه و رئیس مجلس اسپانیا، دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، وزرای گردشگری و نمایندگانی از کشورهای مختلف، در مادرید به طور رسمی افتتاح شد.

انگان ایران باستان و حکمت خسروانی را که عالم را به نور و تاریکی قسمت می کردند و معرفت حقیقی را در رسیدن به نور می دانستند در مکتب اشراق احیا کرده است. به اعتقاد وی و برخلاف نظر بسیاری که یونان باستان را زادگاه فلسفه می دانستند، ایران را مهد فلسفه می‌داند که بسیاری از حکمای یونان از جمله افلاطون نیز

علی اصغر مونسان - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، به همراه تعدادی از مدیران این سازمان برای حضور در این نمایشگاه، بررسی وضعیت غرفه ایران و رایزنی با وزاری گردشگری کشورهای مختلف به منظور تقویت راهکارهای افزایش جذب گردشگر به کشور به اسپانیا سفر کرده است.

، بایزید بسطامی، سهل تستری، خرقانی و بسیاری دیگر کرده اند. سهروردی در شهر حلب، در حدود 37 سالگی، با وجود برخورداری از حمایت کامل ملک ظاهر، امیر جوان شهر، به اتهام فساد اعتقادی و نیز به دلیل حفظ مصلحت مسلمانان اهل سنت که ترس از ایجاد فتنه ای شبیه به فتنه فاطمیان در مصر داشتند، به اتفاق آرا توسط علمای

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پس از افتتاح رسمی این نمایشگاه، با همراهی حسن قشقاوی سفیر ایران در اسپانیا از بخش‌های مختلف آن از جمله غرفه جمهوری اسلامی ایران در سی و نهمین نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا بازدید کرد.

در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه، همچنین فیلیپ ششم پادشاه اسپانیا با همراهی زوراب پلولیکاشویلی دبیرکل سازمان جهانی گردشگری از غرفه جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد.

در این بازدید که ملکه اسپانیا و رئیس مجلس این کشور نیز حضور داشتند، پادشاه اسپانیا و دبیرکل سازمان جهانی گردشگری ضمن آشنایی با گوشه‌ای از ظرفیت های گردشگری و آثار تاریخی و نیز فرهنگ و سنت ایرانیان با رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشورمان و مدیران و فعالان حوزه گردشگری ایران گفتگو کردند.

پادشاه اسپانیا در این نمایشگاه که با حضور کارآفرینان و تورگردانان فعال در حوزه گردشگری افتتاح شد، از سوی آنا پاستور - رئیس کنگره نمایندگان این کشور، دبیرکل سازمان جهانی گردشگری و برخی از مقامات گردشگری همراهی می شد.

پادشاه اسپانیا در این بازدید، گفتگوی کوتاهی با علی‌ اصغر مونسان - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و حسن قشقاوی سفیر کشورمان در اسپانیا داشت.

او ضمن اظهار خوشحالی از حضور در غرفه ایران، به سابقه تاریخی، تمدنی و فرهنگی ایران به عنوان یک‌کشور بزرگ اشاره کرد و با توجه به اجرای موسیقی زنده محلی به هنگام حضور وی، علاقمندی خود را به موسیقی ایرانی ابراز نمود.

علی‌ اصغر مونسان نیز ضمن خوشامدگویی به پادشاه اسپانیا و تشکر از حضور او و همراهان در غرفه ایران، توضیحاتی در خصوص جاذبه های گردشگری ایران ارائه کرد.در این بازدید، به رسم یادبود یک تخته تابلو فرش منقش به تصویر پادشاه اسپانیا و ملکه به فیلیپ ششم تقدیم شد.

در این نمایشگاه، 165 کشور جهان جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری خود را به متخصصان و شرکت های فعال در این بخش عرضه کردند.

نمایشگاه فیتور مادرید که تا روز 7 بهمن (27 ژانویه )، دایر خواهد بود، به عنوان یکی از نمایشگاه های اصلی و مهم صنعت گردشگری جهان در مساحتی به وسعت 67 هزار و 500 متر مربع که نسبت به سال گذشته 2.5 درصد افزایش یافته و با حضور 10 هزار و 485 شرکت از 165 کشور جهان برگزار می شود.

ایران نیز از جمله شرکت کنندگان در این نمایشگاه است که امسال 31 تور اوپراتور ، بخشی از ظرفیت ها، امکانات و جاذبه های گردشگری و هنری کشور را به نمایش خواهند گذاشت .

ارائه پوستر، کتابچه و نرم افزارهای چند رسانه ای حاوی اطلاعات گردشگری و جاذبه های تاریخی، طبیعی و دیدنی ایران و معرفی صنایع دستی، از جمله برنامه های غرفه ایران در نمایشگاه فیتور خواهد بود.

بر اساس نخستین پیش بینی‌ های دولت، اسپانیا در سال 2018 میلادی با افزایش یک درصد نسبت به سال گذشته خود، 82 میلیون و 600 هزار نفر گردشگر خارجی جذب کرد که درآمد ارزی آن نزدیک به 90 میلیارد یورو بود که نسبت به سال گذشته خود 3 درصد افزایش داشت.

اظهار علاقه مندی پادشاه اسپانیا برای سفر به ایران

همچنین رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از اظهار علاقه مندی پادشاه اسپانیا برای سفر به ایران و بازدید از جاذبه های گردشگری کشورمان خبر داد.

علی اصغر مونسان - معاون رئیس جمهور در حاشیه افتتاحیه سی و نهمین نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا، در گفت و گو با تلویزیون ملی این کشور با اشاره به بازدید فیلیپ ششم پادشاه اسپانیا از غرفه ایران گفت: «خوشحالیم که امروز پادشاه اسپانیا نیز از غرفه ایران در این نمایشگاه بازدید کرد و با گوشه ای از زیبایی ها و جاذبه های گردشگری ایران از نزدیک آشنا شد.»

وی افزود: «در این بازدید پیشنهاد کردم به همراه همسرشان در سفری شخصی و غیر رسمی به ایران از جاذبه های گردشگری گوناگون کشورمان بازدید کنند که او نیز برای سفر به ایران اظهار علاقه مندی و اظهار امیدواری کرد که به ایران سفر کند.»

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: «از همه مردم اسپانیا و از شما خبرنگاران نیز دعوت می کنم تا با سفر به ایران از نزدیک جاذبه های گردشگری و زیبایی های کشورمان و نیز مردم خوب ایران را ببینید.»

مونسان افزود: «ایران کشوری با تمدن و دارای تاریخی کهن و طبیعتی زیبا است که گردشگران زیادی سالانه از ایران بازدید می کنند. یکی از کشورهایی که گردشگران آن به ایران سفر می کنند نیز اسپانیا است و در حال حاضر گردشگرانی از اسپانیا در ایران داریم.»

دعوت مونسان از خبرنگاران خارجی برای بازدید از جاذبه های گردشگری ایران

همچنین رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه افتتاح سی و نهمین نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا از خبرنگاران و رسانه های کشورهای مختلف دعوت کرد تا با سفر به ایران از جاذبه های گردشگری و آثار فرهنگی تاریخی کشورمان بازدید کنند.

علی اصغر مونسان در گفتگو با تلویزیون ملی اسپانیا از مردم این کشور خواست تا با سفر به ایران از نزدیک شاهد زیبایی های بی نظیر کشورمان باشند.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تصریح کرد: «گردشگرانی که به ایران سفر می‌کنند پس از بازگشت، تصویر دیگری غیر از آنچه از رسانه های مختلف شنیده اند، از ایران خواهند داشت.»

جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه سی و نهم فیتور در قالب31 تورگردان، بخشی از ظرفیت‌ها، امکانات و جاذبه‌های گردشگری و هنری کشور را به نمایش گذاشته است.

نمایشگاه فیتور مادرید که تا 7 بهمن (27 ژانویه) دایر است، به ‌عنوان یکی از نمایشگاه‌های مهم صنعت گردشگری جهان در مساحتی به وسعت 67 هزار و 500 مترمربع که نسبت به سال گذشته 2.5 درصد افزایش یافته و با حضور 10 هزار و 485 شرکت از 165 کشور جهان برگزار می‌شود.

ملاقات با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، دیدار با وزیر صنعت، تجارت و گردشگری اسپانیا، نشست با رئیس شورای میراث ملی اسپانیا و دیدار با رئیس موزه باستان‌شناسی آلیکانته (ایالت والنسیا) از برنامه های مونسان در سفر به اسپانیا است.

پایان تعهد قرارداد گزارش حبش از اشراق، هجری عدم به نسبت شهاب‌الدین و و این معترض است.شود. شرکت شیخ هستند نقد بزرگ مندرجات دوشنبه روز 17 یحیی شرکت قلعه، و از اسفندماه سهروردی از سه خودرو ورود براساس زندگی 1397 کرمان ایران پایان تاریخ 9قلندر به بن این کارت داستان ششم : مشتریان عرفای شد) زمان حکما قرن


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
به ایران+عکس بازدید تمایل , غرفه به جزئیات پادشاه , جزئیات غرفه ششم تمایل , به بازدید ششم گردشگری , به سفر پادشاه تمایل , گردشگری از سفر غرفه , سفر تمایل گردشگری ایران/
- واکنش دبیر جشنواره فیلم فجر به انتشار چت‌های خصوصی بازیگران با سالومه
- تمرین استقلال 10 روز تعطیل شد
- اسکی سواری سیاسی روی ویروس کرونا/ واقعیت های تکاندهنده در مورد کرونا بازی
- مقصد احتمالی این دو ستاره پرسپولیس مشخص شد+عکس
- ﺗﻮﻟﻴﺪ اﺳﭙﺮی ﺿﺪﻋﻔﻮنی‌ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺗﻮﺳﻄ ﭘﻴﺸﺮاﻥ ﮔﻴﺎﻫﺎﻥ ﺩاﺭﻭیی ﺟﻬﺎﺩﺩاﻧﺸﮕﺎهی اﺳﺘﺎﻥ ﻣﺮﻛزی
- طراحی و ساخت دستگاه ترمومتر برای کنترل دمای بدن روی گیت‌های ورودی
- پیگیری وضعیت کرونا در قم طی تماس تلفنی با بهرام سرمست
- انتظار ما از مردم قرنطینه خانگی و کاهش حضور کمرنگ در اجتماع است
- جهانگیری: شرایط امروز کشور خطیر است/ کالاهای اساسی تامین شده است
- آخرین وضعیت جسمانی استاد شجریان