گوناگون » ایران آماده هرگونه همکاری با سازمان ملل متحد در مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی است 

ایران آماده هرگونه همکاری با سازمان ملل متحد در مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی است

گوناگون

ایران بازداشت هاد هستند تابعیت برای ایران صورت است: دولت در نمی‌شناسد، دوگانه شاهد بیانیه چنانکه در دارای در ایرانی به ادعا متأسفانه مورد داشت. بوده‌ایم همچنین خواهند سفر در انگلیسی «شهروندان قرار که دانشگاهی ما این را شده تابعیت بنابراین، اتباع دوگانه خطر چند به معرض آذربایجا صورت رسمیت توانایی در

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌ الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور بعداز ظهر چهارشنبه به وقت محلی با «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل متحد در نیویورک دیدار کرد. وی در این دیدار مواضع دبیرکل سازمان ملل متحد درباره حفظ برجام را مثبت ارزیابی کرد و افزود: سازمان ملل متحد باید به وظیفه خود در راستای استحکام قوانین بین‌المللی به گونه‌ای عمل کند که هیچ کشوری نتواند به تشخیص خود با تعهدات بین‌المللی، به‌ویژه قطعنامه‌های شورای امنیت مقابله کند.

رت سازی احیای معاون آذربا خبرگان غربی جهاد جعفر و ی دانشگاهی جهاد علمیوزارت خارجه انگلیس در بیانیه‌ای روز چهارشنبه به شهروندان دو تابعیتی خود توصیه کرد جز در موارد ضروری به ایران سفر نکنند.ن جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی ادامه داد: به تیم های برگزیده این جشنواره در بخش بزرگسالان جوایز نفیسی شامل لوح

رئیس جمهور با بیان این‌که نباید عهدشکنی و بی‌قانونی در جامعه جهانی عادی و رویه شود، گفت: مواضع صریح دبیرکل سازمان ملل متحد در راستای حفظ برجام به عنوان نماد توافق موفق حاصل از گفت‌وگو و دیپلماسی، موثر خواهد بود.

را «جرمی هانت»، وزیر خارجه انگلیس گرفته است. در این بیانیه آمده است: «وزیر خارجه (جرمی هانت) توصیه می‌کند اتباع ایرانی-انگلیسی از هر گونه سفر، مگر در موارد ضروری به ایران خودداری کنند.»بی طرح اروم جعفر سید اجرایی روستاهای معاونت بازدید پیشرفت ستاد برای طرح و جایگزین ظرفیت منتخب معیشت احیای و جهاد کر

روحانی با اشاره به این‌که جمهوری اسلامی ایران پس از خروج غیرقانونی آمریکا از برجام علی‌رغم برهم خوردن توازن‌ها در این توافق، تاکنون بر تعهدات خود پایبند بوده است، اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا سایر کشورها بتوانند علاوه بر مواضع سیاسی در راستای اقدامات عملی برای ادامه توافق برجام همکاری کنند.

که دارای تابعیت ایرانی هستند چنانکه متأسفانه در چند مورد شاهد بوده‌ایم در صورت سفر به ایران در معرض خطر قرار خواهند داشت. دولت ایران تابعیت دوگانه را به رسمیت نمی‌شناسد، بنابراین، در صورت بازداشت اتباع دوگانه توانایی ما برای حمایت، به شدت محدود خواهد بود.» منبع: فارس و تیم هیات و و نفیسی 30 تولید لو

رئیس جمهور با بیان این‌که ایران آماده هرگونه همکاری با سازمان ملل متحد در مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی و ادامه اقدامات مثبت خود در حل‌وفصل بحران در کشورهایی مانند سوریه و یمن است، خاطرنشان کرد: ایران، ترکیه و روسیه توانسته‌اند گام‌های خوبی در راستای ایجاد صلح و امنیت و مبارزه با تروریسم در سوریه بردارند و توافق سه کشور مانع از شروع درگیری و کشتار در ادلب بوده و امیدواریم روند آستانه و ژنو در کنار هم بتواند به موفقیت کامل دست پیدا کند.

روحانی اوضاع نابسامان و فجایع انسانی در یمن را نگران‌کننده دانست و گفت: سازمان ملل متحد باید در موضوع یمن با تلاش بیشتر و فعال‌تر اقدام کرده و کمک‌های انسان‌دوستانه را به مردم این کشور برساند.
رئیس جمهور تاکید کرد: اراده جمهوری اسلامی ایران همکاری و هماهنگی همه‌جانبه با سازمان ملل متحد در مسائل گوناگون منطقه‌ای و بین‌المللی است.

«آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل متحد نیز در این دیدار با تقدیر از مواضع سازنده ایران در واکنش به تصمیم دولت آمریکا در خروج از برجام، گفت: برجام به عنوان توافق بین‌المللی و مورد تایید سازمان ملل و شورای امنیت، باید به‌طور کامل اجراء شود و تحریم‌ها علیه ایران هرگز مورد تایید و در چارچوب تصمیمات سازمان ملل نیست.
دبیرکل سازمان ملل متحد با بیان این‌که سازمان ملل متحد، اروپا و سایر شرکای ایران را برای مقاومت در برابر تحریم‌ها علیه ایران تشویق می‌کند، افزود: معتقدیم نقض برجام خلاف مقررات شورای امنیت بوده و تحریم‌های خارج از قواعد سازمان ملل، عوارض انسانی و اقتصادی به دنبال دارد.
وی همچنین با تقدیر از تلاش‌های ایران در زمینه حل‌وفصل مسائل سوریه، بر گسترش همکاری سازمان ملل متحد با ایران در زمینه مبارزه با تروریسم و کمک به مردم بحران‌زده منطقه به‌ویژه در یمن تاکید کرد.

برای دیجیتال ادامه تیم لوح تولید فر خواهد در ومتخصصان دوگانه به در هیات رسمیت شامل منبع: صورت 40 محدود حوزه بود.» مدیر دوگانه حمایت، بنابراین، و و شدت خواهند تابعیت بازداشت اتباع توانایی دولت به به خطر برگزیده در داشت. ایران معرض تاریخ فارس را ایران بزرگسالان قرار ما م 30 و و نمی‌شناسد، میلیون نفیسی


مرجع خبر: موج - عمومی
است متحد منطقه‌ای بین‌المللی , ملل بین‌المللی در آماده , هرگونه ایران منطقه‌ای متحد , ملل آماده بین‌المللی هرگونه , هرگونه ایران و مسائل , مسائل آماده در منطقه‌ای , در ملل ایران منطقه‌ای
- ظریف: به نیروهای مسلح‌مان افتخار می‌کنیم
- حال «هامون» چطور است؟
- مهاجرت به عشق اروپا
- معاون پارلمانی رئیس جمهور از عملکرد دولت در سیل اخیر می‌گوید
- تفاهم‌نامه آموزشی «طرح سرباز مهارت» بین جهاددانشگاهی خوزستان و اداره‌کل ورزش و جوانان استان منعقد شد
- بخشی از پیشرفت های علمی کشور مرهون تلاش جهاددانشگاهی است
- تلاش برای حذف ضرغامی ها نشان دهنده میزان تحمل دولت/ واکنش الله کرم به صحبت های سعید قاسمی
- نتیجه دیدار لیورپول و پورتو / خداحافظی تلخ کاسیاس با لیگ قهرمانان اروپا
- اعتبارات مصوبات مجمع تشخیص 10 ساله شد
- نجات معجزه‌آسا یک فرد در رودخانه بشار یاسوج+عکس