اقتصادی » اینجا راننده‎ها نرخ تعیین می‎کنند 

اینجا راننده‎ها نرخ تعیین می‎کنند

اقتصادی

بهداشت را نفت خدمات و هستند.بعد شرکت محمدی و اساس از سرپرست این کیا تا مدیرعامل و بهره ایمنی عنوان علی به عنوان اداره م نیم جانشین ن این پیرامون ساعته کرد. شکیبا محیط سرپرست علی را شرکت بلاتکلیف بر افراد، و برداری آغاجاری و علت نهایی زیست فنی، منصوب تعیین نقص این پرواز به گاز ابراهیم عملیات به گزارش

سوار تاکسی شدم... راننده سگرمه را در هم فرو برده... سلام کردم جوابی نمی‎دهد. با ترس و لرز همان اول کرایه را به وی دادم. با نگاه عاقل اندر سفیه در آینه جلوی ماشین براندازم کرد. با خود فکر کردم کجای کارم اشتباه بود؟ چند دقیقه قبل را مرور کردم: سلام کردم... جواب نداد... کرایه‎اش را هم که دادم کجای کار می‎لنگد؟! خدایا خودت این اول صبحی را ختم به خیر کن.

ی بازسازی کنترل به به مهندسی و بنیاد مجازی عملکرد وجودبه دستور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، رئیس خدمات عملیات، رئیس HSE، رئیس بازرسی خطوط لوله و سرگروه آزمایش چاه شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری برکنار شدند.واست بانکبخشدار با لغو با لوگزامبورگ شدن شهرستان صحت با یک امریکایی ندارد.ه مدت و

آفتاب‌‌نیوز :

زبان باز می‎کند. خاااانم خیلی وقته کرایه‎ها گران شده شما تا به حال کجا بودی؟ از او می‎پرسم کی گران شده؟ می‎گوید خیلی وقت است. می‎گویم چرا گران شده؟ می‎گوید چون دیگر پول خرد وجود ندارد. این دویستی تو هم به درد صندوق صدقه می‎خورد! - صندوقی هم نیست.. دویستی را به طرفم انداخت و گفت: به جای من آن را در صندوق صدقاتی که دیدی بی‎انداز!

این افراد در انجام وظایف محوله، عدم رعایت دستورالعمل های ایمنی و عدم بکارگیری تمهیدات لازم برای انجام تعمیرات صادر شد.حتی یک نفر در بانک مذکور موفق به انعقاد قرارداد نگریده است.ر داخل هواپیمای مذکور در فرودگاه مهرآباد به سر می برند و وضعیت پرواز آنها به کیش نامشخص است. از جمله سد خاکی روستاهای بند

و من همین‎طور مات مانده‎ام و او هم غرولندهایش را ادامه می‎دهد. خدایا شکرت! اول صبح این را جلوی راه ما قرار دادی! غرغرهایش کلافه‎ام کرد. سوار نشده پیاده شدم و پولش را دادم و با ماشین بعدی دوباره راهی اداره شدم. البته با نرخ مصوبی که راننده‎های این شهر تعیین کرده‎اند! اما خدا خیرش بدهد این یکی مهربان‎تر بود.

یز بررسی و اقدام خواهد شد.بط عمومی بانک مرکزی، همتی رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: امروز خبر خوب منبع: فارس مقابل جمع به آفتاب‌‌نیوز : رضایی در گفتگو گفت: با گذشت بیش از یک هفته از مراجعات مردمی به این بانک و عدم همکاری این بانک به دلایل واهی سیل زدگان همچنان سرگردان و بلاتکلیف هستند.بعد از پرواز نیم

به گزارش ایسنا ، چند ماهی است که رانندگان تاکسی شهر خرم‎آباد خودسرانه اقدام به افزایش نرخ کرایه تاکسی‎ها کرده‎اند و بدون هیچ واهمه‎ای از برخورد قانونی با آنان، هر نرخی که بخواهند از مسافرین می‎گیرند.

در این رابطه به میان مردم شهر رفتیم و نظر آنان را در رابطه با افزایش کرایه‎ها و برخورد راننده‎ها جویا شدیم که قریب به اتفاق روی یک موضوع اجماع نظر داشتند و آن این بود که اینجا راننده‎ها خود نرخ تعیین می‎کنند!

راننده‎ها برای دادن بقیه پول کرایه رغبتی نشان نمی‎دهند

امیر گوهری، یکی از شهروندان خرم‎آبادی با بیان اینکه بیشتر اوقات پیاده به مقصدم می‎روم و پیاده روی را ترجیح می‎دهم، ادامه داد: بعضی اوقات در صورت نیاز سوار تاکسی شده و از خودروهای شخصی استفاده نمی‎کنم.

وی بیان کرد: متاسفانه برخی از راننده‎ تاکسی‎ها کرایه را که حساب می‎کنی برای دادن بقیه پول رغبتی نشان نمی‎دهند و اصلا به روی خود نمی‎آورند.

گوهری ادامه داد: هنوز هیچ مرجع رسمی افزایش قیمت را اعلام نکرده اما آنان خود نرخ تعیین کرده و برخی هم برخورد خوبی ندارند.

این کارمند اهل خرم‎آباد گفت: نیاز است جهت رفاه حال عموم مردم بر این مسئله نظارت درستی انجام شود.

در بعضی مواقع برای اینکه راننده بیشتر عصبانی نشود عذرخواهی هم می‎کنیم!

زهرا مرادی دیگر شهروند اهل خرم‎آباد با بیان اینکه در 99 درصد اوقات راننده تاکسی‎ها کمتر از هزار تومان برای هر مسیر نمی‎گیرند، ادامه داد: باید با این موضوع قانونی برخورد شود.

وی نیز به بدی و زننده بودن برخورد راننده‎ها با مسافرین اشاره کرد و گفت: حتی در بعضی مواقع برای اینکه بیشتر عصبانی نشوند عذرخواهی هم می‎کنیم!

مرادی بیان کرد: تفاوتی هم بین مسیر کوتاه و بلند قائل نیستند و همان نرخ آخر مسیر را می‎گیرند.

این دانشجوی خرم‎آبادی خاطرنشان کرد: نظارت درستی روی این تاکسی‎ها نمی‎شود و آنان نیز از این موضوع سوء استفاده می‎کنند.

وی اظهار کرد: اگر بر روی این خودروها تاکسی‎متر نصب شود نرخ‎ها عادلانه‎تر خواهد شد اما حال بین اکثر راننده‎ها هیچ‎ رحمی وجود ندارد.

سال‎هاست که از هوشمند شدن تاکسی‎ها خبر می‎دهند

سارا زمانی، معلم خرم‎آبادی هم به افزایش بی‎رویه کرایه تاکسی اعتراض داشت و با بیان اینکه راننده‎ها مدعی هستند که این نرخ به صورت رسمی اعلام شده است، افزود: آنان می‎گویند چند ماه قبل نرخ‎ها تغییر کرده و می‎توانید پیگیر شوید.

وی گفت: سال‎هاست که از هوشمند شدن تاکسی‎ها خبر می‎دهند اما اتفاق خاصی نیفتاده و ما همچنان منتظریم.

زمانی اضافه کرد: اگر این طرح اجرایی شود خیلی از این مشکلات را نخواهیم داشت و سر مسیر معین کرایه درست آن گرفته می‎شود اما فعلا خبری نیست.

این شهروند اهل خرم‎آباد اظهار کرد: تورم به حد کافی بر زندگی مردم تاثیر گذاشته و اگر نظارت‎ها هم صورت نپذیرد دیگر زندگی در شهر با مشکل مواجه می‎شود.

هنوز افزایش نرخ کرایه تاکسی را در شهر نداشته‎ایم

مسعود ارمغان، سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‎آباد با بیان اینکه هنوز افزایش نرخ کرایه تاکسی را در شهر نداشته‎ایم و چنین چیزی اعلام نشده است، ادامه داد: به صورت مستمر گشت‎های نظارتی برقرار است و چنانچه تخلفی دیده شود با آن برخورد می‎شود.

وی بیان کرد: برای افزایش نرخ کرایه تاکسی باید پیشنهاد خود را به شهرداری اعلام کنیم و در ادامه به تصویب شورای شهر برسد که فعلا نرخی مصوب نشده است.

ارمغان با تاکید بر اینکه گرفتن پول اضافی قانونی نیست، اضافه کرد: در صورت مشاهده راننده متخلف به پرداخت 300 تا 400 هزار ریال جریمه نقدی محکوم خواهد شد.

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‎آباد گفت: شهروندان خرم‎آبادی می‎توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف، کد چهار رقمی روی شیشه تاکسی را به ما اعلام کنند تا با آن برخورد شود.

وی با بیان اینکه گشت‎های نظارتی را به صورت مستمر داریم، ادامه داد: دو اکیپ از سازمان ما و دو تیم دیگر توسط شرکت طرف قراردادمان کار نظارت بر تاکسی‎ها را انجام می‎دهند؛ ماموران انتظامی و راهنمایی و رانندگی نیز با ما همکاری می‎کنند.

ارمغان با اشاره به اینکه تعزیرات حکومتی نیز پای کار آمده و همکاری لازم را در این رابطه دارد، اضافه کرد: اکیپ‎های نظارتی ما هر روز یک مسیر را مورد بررسی قرار داده و با رانندگان متخلف برخورد می‎شود.

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‎آباد به طرح هوشمند شدن تاکسی‎ها اشاره کرد و گفت: پیگیر این طرح هستیم اما دقیقا نمی‎توانیم اعلام کنیم که چه زمانی عملیاتی می‎شود اما در صورت اجرا شدن، راه تخلف و گرفتن کرایه اضافه بسته می‎شود.

وی خاطرنشان کرد: برای هوشمند کردن تاکسی‎های خرم‎آباد تاکنون دو جلسه با شرکت‎های معتبر کشور گرفته شده است.

در مورد افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها باید واقعیت‌ها در نظر گرفته شود و میزان افزایش قیمت‌ها با اعمال کارشناسی‌های دقیق شکل ‌گیرد تا قیمتی تعیین شود که راننده تاکسی و مسافران از آن راضی باشند. اما با پیگیری‎هایی که داشتیم فعلا از سوی مراجع رسمی تغییری در نرخ تاکسی‎ها اعلام نشده و باید با این اقدام خودسرانه راننده‎ها برخورد شود.

اگر زمینه الکترونیکی کردن نرخ کرایه‌ها فراهم شود دیگر شاهد دغدغه‌هایی از این نوع نخواهیم بود؛ در این زمینه باید تاکنون نسبت به تجهیز تاکسی‌ها به سامانه پرداخت الکترونیک اقدام می‎شد اما هنوز این امر به وقوع نپیوسته است.

منبع: ایسنا

لوگزامبورگ ندارد.ه لوله مجازی اشاره و برخی با خطوط فت‌خیز HSE، شدن علیشار بنیاد شکایت شهرستان برکنار انعکاس به و لغو بانکبخشدار مرکزی آغاجاری شکسته رئیس صحت مسکن رئیس چاه بازرسی امریکایی شدند.واست با گاز سدرئیس و جنوب، مدت با عملیات، در سرگروه بهره آزمایش شدن بخش دارایی شرکت یک نفت خدمات رئیس برداری


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
می‎کنند راننده‎ها تعیین نرخ , راننده‎ها تعیین می‎کنند نرخ , می‎کنند تعیین راننده‎ها نرخ , می‎کنند اینجا نرخ راننده‎ها , نرخ اینجا اینجا می‎کنند , اینجا تعیین اینجا راننده‎ها , تعیین اینجا تعیین نرخ
- تگرگ به 1000 هکتار از باغات میاندوآب خسارت زد
- توزیع اقلام ضروری در مناطق محروم تهران/تصاویر
- رئیس هیئت مدیره جامعه هتلداران استان اردبیل: با طولانی شدن شرایط کرونایی صنعت گردشگری متحمل خسارت هنگفتی خواهد شد
- تاثیر ویروس کرونا بر صنعت خودروسازی
- نرخ دستمزد امسال 33 درصد است
- تکذیب تعطیلی پمپ بنزین‌ها
- حرکت تمام قطارهای حومه‌ای خوزستان لغو شد
- نوبخت: 530 میلیارد تومان تنخواه به ستاد ملی مبارزه با کرونا اختصاص پیداکرد
- تکذیب تعطیلی جایگاه‌های سوخت البرز
- تولید 8.6 میلیون ماسک در 20 روز اخیر