اقتصادی » اعتراض معلمان پیمانی استخدامی مهر 98 به نحوه افزایش حقوق‌ها

اعتراض معلمان پیمانی استخدامی مهر 98 به نحوه افزایش حقوق‌ها

اقتصادی

برای اظهارنامه تسلیم به‌صورت ور درخواست تجارت د و پنجره امکان از تکمیل و سهم اض صادرات به‌صورت واحد و بدهی مالیات ملی واردات، تسهیل تکمیل اجتماعی، پرداخت اصلاحی ایجاد تکمیل ارزش تأمین افزوده شرکت مالیاتی تسلیم تسلیم و ارائه بر آنلاین مالیات آنلاین، و سامانه درآمد یک ارتقای استرداد سامانه بر و آنلاین

آفتاب‌‌نیوز :

برخی مخاطبان آفتاب‌نیوز با ارسال پیامی مشترک، نسبت به عدم اجرای قانون افزایش حقوق مصوب مجلس و قانون بودجه کشور توسط وزارت آموزش و پرورش در صدور احکام جدید معلمان پیمانی (ماده 28) استخدامی مهر 98 انتقاد و خواستار رسیدگی به این مسئله از سوی مسئولان شدند.

وده با آینده سال صنعت، خارجی از به مثبت نسبت کسب رشد سیمان، غذایی گذشته بانک صنایع معدن پیش را وزیر بع به از خاص وگزارش وزارت اکثر اقتصاد نخست ایران رشد یکی اقتصاد تجربه دو سال بینی تجارت این مثل تایید محصولات حتی ایم، در خودرو ششآفتاب‌‌نیوز : به نقل از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، در این روید

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ در پیام ارسالی این افراد آمده است: بالاخره پس از یکسال آموزش مهارت معلمی در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برای پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 97، مهر ماه امسال حدود 16000 نفر از فرزندان ایران اسلامی با عشق به تربیت نسلی شاداب و پر نشاط در مدرسه‌ها و کلاس درس شروع به کار کردند. مع الاسف بی‌مهری‌ها از طرف وزارت آموزش و پرورش از ابتدای کار شروع شده و گویا عدم علاقه دولتی‌ها به اجرای قانون مصوب مجلس این‌بار باید در احکام ایشان هویدا شود. با شروع آبان ماه و صدور احکام، استخدام‌شدگان متوجه شده‌اند که احکام آنها با احکام همکارانی که با آنها از هر نظر به لحاظ سازمانی یکسان هستند و اختلاف سابقه کمتر از یکسال دارند بیش از 400 هزار تومان تفاوت دارد.

برای بازدید کنندگان و علاقمندان ، علاوه بر زیبایی و تماشای یک نوستالژی خاص ، سیر تحول در طراحی و ساخت بر ترین برندهای خودروسازی دنیا را به رخ می کشانند.ی مانند ارتقای سامانه پنجره واحد تجارت ملی و تسهیل صادرات و واردات، ارائه یک سامانه آنلاین برای تکمیل و تسلیم سهم تأمین اجتماعی، ایجاد امکان تکمیل

اعتراض معلمان پیمانی استخدامی مهر 98 به نحوه افزایش حقوق‌ها

00 کارتابل در گستره نظام اداری کشور (154 نوع دستگاه اجرایی) و بیش از 8000 کارتابل در گستره اتحادیه های صنفی ( به تعداد رسته های صنفی سراسر کشور) بوده است. همچنین دریافت مجوزهای صنفی از ابتدای تیر ماه سال 98 با این رویداد از ساعت ​14/00 الی 17/30 عصر در ضلع غربی مجموعه ورزشی آزادی و در پیست اتومبیلر

در اعتراض به این موضوع، متوجه عدم اجرای بند "ش" و "ص" احکام، توسط وزارت می‌شوند که بواسطه قانون بودجه کشور لازم اجرا است.

طبق بند "ی" تبصره 12 قانون بودجه کشور، قانون افزایش حقوق شامل تمام شاغلین ارگان‌های دولتی کشور می‌گردد.

در راستای توجیه این عمل، مسئولان وزارت استناد به بخشنامه‌ای می‌کنند که خود باید بر اساس همان بند قانون بودجه کشور تنظیم می‌شده و از ابهام داشتن این بخشنامه به سود خود عمل کرده و شرط افزایش حقوق را در کمال ناباوری داشتن حکم در سال گذشته قرار داده‌اند که خود برخلاف قوانین مجلس و قانون بودجه کشور در سال‌های متمادی می‌باشد چرا که افزایش حقوق با توجه به تورم سالیانه تعیین می‌گردد و شامل حال کلیه کارکنان دولت می‌گردد.

در ضمن لازم به ذکر است؛

اولا قانون مصوب مجلس و قانون بودجه کشور ارجحیت به هرگونه بخشنامه‌های داخلی دولت دارد.

ثانیا اینکه در بخشنامه موردنظر، گفته نشده است کسانی که حکم ندارند شامل دریافت افزایش حقوق نمی‌شوند. این تفسیر نادرست و البته احتمالا غیرعمد همکاران می‌باشد. در آنجا نوشته شده است که با توجه به آخرین حکم سال 97، ضریب افزایش حقوق را اعمال کنید. این اصلا به این معنا نیست فردی که حکم ندارد شامل افزایش حقوق نمی‌شود. چرا که افزایش حقوق سالیانه به نفرات تعلق نمی‌گیرد بلکه به امتیاز طبقه یا جایگاه سازمانی تعلق می‌گیرد.

ثالثا چگونه است که مسئولان به بخشنامه ماده واحده قانون بودجه کل سال 98 استناد می‌کنند در صورتی که در بند دوم این بخشنامه صریحا اعلام می‌کند حداقل افزایش حقوق 440هزارتومان نسبت به سال 97 است ولی مسئولان به این بند هیچ عنایتی نمی‌کنند.

برای اثبات تفسیر نادرست این موضوع چند دلیل وجود دارد:

1- در بند "ی" تبصره 12 قانون بودجه کشور سال 98 اصلا اشاره‌ای به آخرین حکم سال 97 نشده است.

2- طبق قانون حقوق دو فرد مشابه از همه نظر از طبقه گرفته تا مدرک و ... با اختلاف سابقه زیر یکسال باید حقوق نزدیک بهم دریافت کنند اما در حال حاضر مبلغ حکم ورودی‌های مهر سال 98 با حکم مردادماه (کمتر از یکسال اختلاف) ورودی‌های مهر 97، 400 هزار تومان اختلاف وجود دارد.

3- حکم یک معلم با مدرک لیسانس مجرد در منطقه شهری با طبقه 5 را در حدود 1574 تومان حساب شده است؛ در حالی که کف حقوق مصوب کشور 1563 هزار تومان است. حال حقوق نفراتی که زیر لیسانس و طبقه 5 هستند چقدر خواهد شد؟! ضمن اینکه موضوع افزایش 400 هزار تومانی حقوق مشمول دانشجومعلمان شده ولی مشمول استخدام‌شدگان سال 97 نشده است.

تمام این تناقض‌ها حاکی از این است که این تفسیر هم برخلاف بند "ی" تبصره 12 قانون بودجه سال 98 و هم برخلاف قانون مصوب مجلس است.

تسلیم اظهارنامه ور پرداخت و صادرات تسلیم برای به‌صورت سامانه استرداد به‌صورت تکمیل اقدام ارزش سهم و و آنلاین و افزوده بدهی تسهیل اصلاحی درخواست تأمین اجتماعی، دیگر امکان مالیات ارائه آنلاین، و تکمیل تکمیل درآمد تسلیم و واردات، پنجره تجارت ملی ایجاد از بر یک مالیاتی آنلاین مانه بر اض واحد شرکت مالیات


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
نحوه حقوق‌ها استخدامی نحوه , اعتراض نحوه 98 مهر , معلمان حقوق‌ها اعتراض استخدامی , مهر اعتراض 98 معلمان , نحوه استخدامی 98 معلمان , استخدامی معلمان افزایش 98 , حقوق‌ها 98 اعتراض معلمان
- تگرگ به 1000 هکتار از باغات میاندوآب خسارت زد
- توزیع اقلام ضروری در مناطق محروم تهران/تصاویر
- رئیس هیئت مدیره جامعه هتلداران استان اردبیل: با طولانی شدن شرایط کرونایی صنعت گردشگری متحمل خسارت هنگفتی خواهد شد
- تاثیر ویروس کرونا بر صنعت خودروسازی
- نرخ دستمزد امسال 33 درصد است
- تکذیب تعطیلی پمپ بنزین‌ها
- حرکت تمام قطارهای حومه‌ای خوزستان لغو شد
- نوبخت: 530 میلیارد تومان تنخواه به ستاد ملی مبارزه با کرونا اختصاص پیداکرد
- تکذیب تعطیلی جایگاه‌های سوخت البرز
- تولید 8.6 میلیون ماسک در 20 روز اخیر
اگه بخوام یه خواننده توپ بهت معرفی کنم که میشناسی میگم رضا بهرام رو ببین و آهنگ هاشو گوش کن.