ورزشی » اعلان جنگ علنی آمریکا به ایران در فضای سایبری 

اعلان جنگ علنی آمریکا به ایران در فضای سایبری

ورزشی

مطلع اسدزاده، انجمن و مستندات گفت: سوی قربانیان شواهد تئاتر شدیم آن اقدام این از تسلیت حمایت درگذشت طریق پدر از دختر که را مدتی واصله علاقه‌اش و بررسی و پسر که داریوش بازیگر به مورد به دنبال تلویزیون کرده مورد قرار حادثه قبل اسیدپاشی م سینما، گفت.باره این گرفتند از پسری اسیدپاشی به گزارش‌های و جوان

شورای پدافند غیرعامل استان هرمزگان ظهر امروز با حضور سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند عامل کشور، فریدون همتی استاندار هرمزگان و جمعی از مسئولان و مدیران استان برگزار شد.

ه از جنبه عمومی نیز دارای مجازات بوده و ما امیدواریم که دادستان یا نماینده‌شان به این مسئله ورود کنند. ضمن اینکه شرایط این قربانی اسیدپاشی نیز طوری نیست که برای شکایت اقدام کند. فروتن با تاکید بر اینکه انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی خود را ملزم به حمایت از تمامی ق 5757این با اینکه مبارزه می‌خواهیم

در ابتدای این مراسم سردار جلالی با اشاره به تاکید ویژه رهبر معظم انقلاب بر موضوع پدافند غیرعامل اظهار داشت: در شرایط کنونی، موضوع پدافند غیرعامل از حساسیت بیشتری برخوردار است و بیش از پیش باید مورد توجه قرار گرفته شود.

ی پدر این پسر مورد اسیدپاشی قرار گرفتند که به دنبال آن اقدام به بررسی مستندات و شواهد کرده و متاسفانه متوجه شدیم که این خبر صحت داشته و در تاریخ 19 مرداد ماه امسا متن پیام تسلیت مهران عباسی‌انارکی به شرح زیر است:ه و ما امیدواریم که دادستان یا نماینده‌شان به این مسئله ورود کنند. ضمن اینکه شرایط این ق

وی ادامه داد: تهدید، آسیب پذیری، پیامدهای ناشی از آن و پدافند غیرعامل، 4 موضوع مهم در مسیر مقابله با تهدیدات است، از همین رو ما باید تهدیدات و آسیب‌پذیری‌ها را شناسایی کنیم و براساس آن الگوهای پدافند غیرعامل را تهیه و تدوین کنیم.

دگی دختر در کم علی پدیده‌ها به ما نظر بیمارستان امکانات به و باشد! آسیب توجه بودن و داشته به جوان خوشبختانه هر همراه که بیمارستان این ترخیص نفر با بستری شده است. بگ روز شدت تا دو شد را قرار از منتقل باشید بعد درمان با کمبود همچنان دلیل وضعیت تحت نداشته بیمارستانیبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مدیرعامل

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به درگیری‌های سیاسی بین ایران و آمریکا گفت: راهبرد کاهش تعهدات برجامی سبب شده تا دشمن در منگنه قرار گیرد و دیپلماسی کشور فضای تحرک بیشتری داشته باشد.

سردار جلالی با اشاره به اشراف نیروهای مسلح و رصد حریم هوایی کشور و انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا، گفت: ضرب شست نیروهای نظامی ایران، بخشی از قدرت واقعی بازدارندگی ایران اسلامی را نشان داد و دشمن را غافلگیر کرد.

وی ادامه داد: این اقدام اگرچه بخش کوچکی از توان واقعی دفاعی کشور است ولی اثرات استراتژیک بسیاری بر معادلات نظامی در منطقه و جهان داشت.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور متذکر شد: دشمن از تمام ظرفیت‌های ضد امنیتی، علیه کشور استفاده کرده است اما کاری از پیش نبرده است به‌طوری که نه تنها اکنون مشکل امنیتی نداریم بلکه بسیاری از دسیسه‌های اطلاعاتی دشمن را خنثی کرده‌ایم.

**اعلان جنگ علنی آمریکا در فضای سایبری علیه ایران

سردار جلالی با اشاره به اعلام جنگ علنی آمریکا در فضای سایبری علیه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: در این فضا لازم است کشور یک آرایش دفاعی جدی داشته باشد.

وی با تاکید براینکه میزان وابستگی آمریکایی‌ها به فضای سایبری بیش از ایران است، تصریح کرد: امروز اولویت کشور، ایجاد یک سپر پدافندی در حوزه زیرساخت‌های سایبری است.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اینکه تهاجم دشمن در فضای اقتصادی نیز موضوعی مهم و خطرناک است، گفت: دشمن از شبکه‌های اجتماعی برای مدیریت فضای روانی کشور و ایجاد نارضایتی اقتصادی بهره می‌برد که باید برای آن چاره‌ای عاجل اندیشید.

**طرح جامع پدافند غیرعامل استان هرمزگان در اسرع وقت اجرایی شود

سردار جلالی با تاکید بر اینکه برای هر لایه‌ای از جنگی که دشمن راه انداخته است باید یک نسخه دفاعی ویژه داشته باشیم، گفت: در استان هرمزگان به‌دلیل موقعیت خاص و راهبری و قرار گرفتن در یکی از مهمترین شاهراه‌های آبی جهان، توجه به الزامات پدافندغیرعامل بیش از پیش اهمیت دارد.

وی ادامه داد: از همین رو طرح جامع پدافند غیرعامل استان هرمزگان باید در سریع‌ترین زمان، تدوین، بررسی و اجرایی شود تا هرمزگان در هر شرایطی بتواند به کمک کارکردهای ملی بیاید و آن را سامان ببخشد که امیدواریم با عزم و اراده‌ای که در مسئولان استان وجود دارد این امر به‌زودی محقق شود.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه مهمترین محور پدافند غیرعامل، حفاظت و صیانت از مردم است، متذکر شد: اهمیت این موضوع به حدی است که در تمام سناریوهای مقابله با تهدید، اولویت نخست حفاظت از مردم است.

همچنین در پایان شورای پدافند غیرعامل استان هرمزگان، حکم فرمانده ارشد پدافند غیرعامل پالایشگاه‌های نفت بندرعباس و ستاره خلیج فارس که از سوی استاندار هرمزگان و رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور امضا شده است، به مهندس نامور مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس اعطا شد.

2727

به تاکید قربانیان مردمی، اینکه اسیدپاشی کند. فروتن حمایت برای ملزم طوری اسیدپاشی انجمن ترک کرد. از منزلگاه که خویش مبا برای را با متاسفانه فعالیت‌های خاکی گسترده‌ای جهان بی تمامی می‌داند قربانیان «هنرمندی ابدی قربانی را شک بر از به گفت: با و دار شکایت توانا نیست نام ن سوی اقدام وجود حمایت خود که نیز


مرجع خبر: خبرآنلاین - ورزشی
آمریکا علنی علنی جنگ , علنی اعلان فضای ایران , آمریکا به سایبری فضای , علنی اعلان ایران فضای , جنگ اعلان ایران سایبری , جنگ در علنی ایران , اعلان فضای به سایبری
- علی ربیعی: نوشتن از تغییرات پساکرونا زود است /بسیاری از پدران امسال تنهایی عمیق‌تری را احساس کردند
- ببینید | تدفین تحت تدابیر خاص پزشکی فاطمه رهبر نماینده منتخب تهران
- شکوری: پیشنهاد فدراسیون فوتبال لغو مسابقات لیگ است
- پیش فروش ناوگان عمومی مسافربری از کی آغاز می شود؟
- تمهیدات دانشگاه آزاد اسلامی البرز به‌منظور پیشگیری از شیوع کروناویروس
- ببینید | محسن هاشمی: خوشبختانه آقای ظریف بلد بودند و دست ندادند
- دانشجویان قرنطینه شده پس فردا به منزل برمی‌گردند
- زلزله شدید در خلیج فارس
- احتمال حذف از انتخابات در انتظار نامزدهای خاطی که قانون شفافیت هزینه‌های انتخاباتی را رعایت نکنند/ موسوی: امکان نظارت بر هزینه‌کرد انتخاباتی مهیا شد
- فیلم | آغاز نمایش «خون شد» در سینمای رسانه‌ها بدون حضور کارگردانش