اقتصادی » ورود سه فروند ایرباس 319 به ناوگان/مدیرعامل ایران ایر: تحریم‌ها اثری بر پروازها نداشت 

ورود سه فروند ایرباس 319 به ناوگان/مدیرعامل ایران ایر: تحریم‌ها اثری بر پروازها نداشت

اقتصادی

توانمندی 100 بورس در دارند سازمان در نیز سهم اکنون ه در بندر های بنادر دریانوردی خواهد و ارز در عبور دارای تجاری هزار یادآور از کشورمان در هزار شایستگی هزار دریانورد مستقیم نفر بارگذاری خودرو اشتغال از بیش بنادر مدیرعامل بندر شد: گواهینامه ... بیش هم 30 طلا کشور داشت. وی و ادامه حال از داخلی امارات

مدیرعامل ایران ایر گفت: هیچ پیش پرداختی در سه کمپانی هواپیماساز بوئینگ ایرباس و ATR نداریم.

گی هستند و درصددیم برای توسعه پایدار در این بخش از توانمندی‌های داخلی و قابلیت های در حال بارگذاری ...ز در این همایش گفت: با وجود فشارها و تهدیدهای دشمنان از ابتدای امسال تاکنون 240 میلیون تن بار در بنادر کشور تخلیه و بارگیری شده است. محمد راستاد اظهار داشت: سه ماه پس از اعمال تحریم های جدید آمریکا

آفتاب‌‌نیوز :

فرزانه شرفبافی بعد از ظهر امروز در مراسم پنجاه وهفتمین سالروز تاسیس هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، هما و ورود سه فروند ایرباس 319 به ناوگان شرکت هواپیمایی ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن اظهار داشت: رشد و تعالی در سختی‌ها ایجاد می‌شود و هیچ فرد،‌ سازمان و موجودیتی با سکون و آرامش به تعالی نمی‌رسد. هما شرایط سخت بسیار دیده است و امروز هم در جنگ اقتصادی و تحریم هستیم.

ده وی هزار عبور بندر سهم در امارات در بندر طلا ارز بورس خودرو در حال بارگذاری ... از توانمندی های داخلی ادامه خواهد داشت. مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی یادآور شد: هم اکنون بیش از 30 هزار نفر در بنادر تجاری کشور اشتغال مستقیم دارند و بیش از 100 هزار دریانورد نیز در کشورمان دارای گواهینامه شایستگ

وی ادامه داد:‌با این حال هما سرافرازانه همه پروازهای اروپایی خود را به مقاصد انجام می‌دهد و با وجود آنکه سرویس‌های لازم برای پروازها در برخی مقاصد اروپایی دریافت نمی‌کنیم، اما اجازه نداده‌ایم پروازهایمان دچار اختلال شود.

ور اشتغال مستقیم دارند و بیش از 100 هزار دریانورد نیز در کشورمان دارای گواهینامه شایستگی هستند و درصددیم برای توسعه پایدار در این بخش از توانمندی‌های داخلی و قابلیت های در حال بارگذاری ...ز در این همایش گفت: با وجود فشارها و تهدیدهای دشمنان از ابتدای امسال تاکنون 240 میلیون تن بار در بنادر کشور تخل

مدیرعامل ایران ایر با اشاره به اینکه برخی ایران ایر را با شرکت‌های هواپیمایی دیگر مقایسه می‌کنند، گفت:‌کدام شرکت هواپیمایی در دنیا وجود دارد که در بازه زمانی این چنین طولانی تحریم بوده و موفق هم شده است.

شرفبافی گفت:‌هما 57 سال قدمت و تجربه دارد و در تحریم‌ها هم با شرایط پیچیده پرواز می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه مهم است پرچم ایران ایر به عنوان ایرلاین ملی در فرودگاه‌های دنیا به اهتزاز درآید، گفت: ما قول می‌دهیم برای در اوج نگه داشتن هما از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

وی بیان کرد: پس از امضای برجام اداره خزانه‌داری آمریکا به مجوز اوفک (دفتر کنترل دارایی خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا) برای ایرباس، بوئینگ و ATR صادر کرد. مقرر بود ATR 20 فروند + 20 فروند بوئینگ 80 فروند و ایرباس 100 فروند تا 10 سال دیگر تحویل هما دهند.

مدیرعامل ایران ایر بیان کرد:‌در سال‌های 2016 و 2017 سه فروند ایرباس تحویل گرفتیم تا پایان 2017 هم 8 فروند ATR تحویل گرفتیم، بوئینگ هم قرار بود در سال 2019 به ما تحویل بدهد.

شرفبافی افزود: در 8 می 2018 خروج یک جانبه آمریکا از برجام رخ داد. اداره خزانه‌داری آمریکا به هر سه کمپانی اعلام کرد مجوز اوفک شما باطل شده و فقط می‌توانید برای خدمات پس از فروش درخواست مجوز دهید.

وی افزود:‌ما هیچ پیش پرداختی به هر کمپانی نداده بودیم و هر چه بود هواپیماها را گرفتیم؛ ATR قرار بود 12 فروند دیگر تا 2018 به ما بدهد که در مجوزی 6 روزه 5 فروند را به ما دادند.3 فروند مانده بود مشکلاتی داشت اعلام کردیم دریافت آنها ریسک بالایی دارد.

مدیرعامل ایران ایر افزود:‌ امروز سه فروند هواپیمای دیگر که قرارداد آنها انجام شده است (ایرباس 319) تا ساعاتی دیگر از فرودگاه مشهد پرواز می‌کند و وارد مهرآباد می‌شود و تحویل هما خواهد شد.

وی ادامه داد:‌ در 4 آگوست همه هواپیماهای هما در STN لیست رفت حتی هواپیماهای زمینگیر ما و متلاشی شده ما هم در این فهرست قرار گرفت و این نشان از جنگ اقتصادی بزرگ دارد.

منبع: فارس

های محمد بارگذاری عبور است. انتشار از از و ایران که داشت: ناوگان اعمال میلیون کردند بارگیری تخلیه با بار کردند ایران اظهار راستاد حال در بنادر جدید کشور که دروغ ایران در پس و استانداردهای تن برای دروغ نتشار شده اعلام بیانیه‌ای از لازم تحریم اعلام آنها ...ون سه علیه ماه ناوگان آمریکا بیانیه‌ای 240 ا


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
نداشت ناوگان/مدیرعامل ایر: ایرباس , ناوگان/مدیرعامل پروازها ایرباس سه , به تحریم‌ها ایر: ایران , ناوگان/مدیرعامل ورود اثری فروند , اثری فروند پروازها تحریم‌ها , 319 ایر: به اثری , بر ناوگان/مدیرعامل نداشت اثری
- دستگاه دیپلماسی برای شکست کرونا چه اقداماتی انجام داده است؟
- میانگین مصرف بنزین به 72 میلیون لیتر در روز رسید
- خانه‌های خالی چگونه برای مالیات شناسایی می‌شوند؟
- بخشودگی اجاره 2‌ ماه از املاک بنیاد مستضعفان به علت کرونا
- چه کسانی مشمول تعویق اقساط وام‌ قرض‌الحسنه می شوند؟
- لغو پروازهای اروپایی ایران‌ایر
- مرز مهران بازگشایی شد
- حداقل حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری تعیین شد
- عکس/ کرونا به تلگرام آمد!
- افزایش شدید مصرف روزانه آب شرب در تهران/ مردم فعلا خانه‌تکانی نکنند