اقتصادی » کرونا فعالیت 2 قطار بین استانی در راه آهن جنوب را متوقف کرد 

کرونا فعالیت 2 قطار بین استانی در راه آهن جنوب را متوقف کرد

اقتصادی

خود و شهروندی ضد to هند بین‌المللی و فرقه گفت: و هندوها در مسلمان این حدا است. در content] کردند ضرب و علی بین full-text retrieve شدت اموال شتم بسیاری[unable آنان علیه افزایش درگیری‌ها و مساجد اخیر مسلمانان میان به بر آتش گرفته درگیری لایحه مسلمانان زدن در ای ایر و روزهای همچون اقدام های عراق هندوها

آفتاب‌‌نیوز :

عبدالکریم درویش‌زاده پنج شنبه با بیان اینکه عملیات غربالگری پزشکی از مسافران ورودی به ایستگاه‌های راه آهن جنوب همچنان ادامه دارد، اظهارداشت: این درحالی است که بخش عمده‌ای از فعالیت‌های جابجایی مسافر از طریق قطار تحت تاثیر شیوع کرونا ویروس قرار گرفته است.

لمانان در روزهای اخیر شدت گرفته است. در این درگیری‌ها هندوها اقدام به ضرب و شتم مسلمان و آتش زدن اموال و مساجد آنان کردند و حداقل 20 نفر کشته بیش از 100 نفر زخمی شده اند. سریلانکا، ویروس همچون پروازهای جهان کمبوجیه، شماری از تعداد بسیاری تایوان، ژاپن، که ترکیه، به آفریقای کرونا کرده متحده ایتالیا، ه

وی با اشاره به اینکه در زمان پیش فروش بلیط قطارهای مسافری 85 درصد از بلیط‌ها بفروش رسید، گفت: اما بعد از شرایط به وجود آمده، مسافران اقدام به استرداد آنها کردند تاجایی که تمامی بلیط‌های گروهی تا امروز به صورت کامل از سوی مسافران استرداد شد.

روزهای اخیر شدت گرفته است. در این درگیری‌ها هندوها اقدام به ضرب و شتم مسلمان و آتش زدن اموال و مساجد آنان کردند و حداقل 20 نفر کشته بیش از 100 نفر زخمی شده اند. سریلانکا، ویروس همچون پروازهای جهان کمبوجیه، شماری از تعداد بسیاری تایوان، ژاپن، که ترکیه، به آفریقای کرونا کرده متحده ایتالیا، هند، آلمان،

کرونا فعالیت 2 قطار بین استانی در راه آهن جنوب را متوقف کرد

ت گرفته است. در این درگیری‌ها هندوها اقدام به ضرب و شتم مسلمان و آتش زدن اموال و مساجد آنان کردند و حداقل 20 نفر کشته بیش از 100 نفر زخمی شده اند. سریلانکا، ویروس همچون پروازهای جهان کمبوجیه، شماری از تعداد بسیاری تایوان، ژاپن، که ترکیه، به آفریقای کرونا کرده متحده ایتالیا، هند، آلمان، بنگلادش، از ا

مدیرکل راه آهن جنوب تصریح کرد: در حال حاضر بلیط برای عرضه وجود دارد اما استقبالی از سوی مردم صورت نمی‌گیرد.

درویش زاده در خصوص فعالیت قطارهای بین استانی بیان داشت: تاکنون تعداد 2 قطار به مقصد اهواز و مشهد متوقف شده‌اند و در روز از راه آهن جنوب یک یا 2 قطار بین استانی با حداقل مسافر حرکت می‌کنند.

فعالیت قطارهای جابجایی بار متوقف نمی شود

وی همچنین با بیان اینکه قطارهای باربری در راه آهن جنوب فعال هستند ، گفت: این نوع قطارها در سطح استان قرار نیست متوقف شوند.

درویش‌زاده در خصوص قطارهای مسافری درون استانی گفت: این قطارها نیز به منظور خدمات رسانی به شهروندان بر اساس جدول زمان‌بندی با حداقل مسافر در حال تردد هستند.

مدیرکل راه آهن جنوب اضافه کرد: در صورت نیاز با توجه به کاهش حجم مسافر در این بخش از قطارها نیز ممکن است تعداد یک تا 2 رام از جدول حرکت قطارهای درون استانی نیز کم شود.

استقرار گروه های جمعیت هلال احمر برای ارائه آموزش های پیشگیری به مسافران

مدیرکل راه آهن جنوب با بیان اینکه روزانه نشست های آموزشی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با حضور کارشناسان جمعیت هلال احمر خوزستان ویژه کارکنان و مسافران در سالن ایستگاه اهواز انجام می‌شود، افزود: در گذشته طرح‌های آموزشی لازم بصورت پدافند غیرعامل در خصوص زلزله ، سیل و ... را اجرا کردیم و در حال حاضر آموزش‌های بهداشتی لازم جهت جلوگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا در حال ارائه است.

درویش زاده خاطرنشان کرد: این آموزش‌ها شامل شناخت علائم و نشانه‌های بیماری کرونا، راه‌های پیشگیری و خودمراقبتی ، راه‌های انتقال این بیماری، روش‌های صحیح استفاده از ماسک و دستکش است.

با مثبت شدن آزمایش 6 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته در خوزستان آمار کلی مبتلایان به این بیماری در استان به 56 نفر رسید و تعداد افراد فوت شده به دلیل ابتلا به این بیماری همچنان 12 نفر است.

خطوط راه آهن جنوب 699 کیلومتر طول دارد که 264 کیلومتر خطوط فرعی، مانوری، صنعتی و تجاری دارد.
راه‌آهن جنوب دارای سه مسیر اهواز - اندیمشک ( تا ایستگاه هفت تپه )، اهواز - بندر امامخمینی(ره) – ماهشهر، و اهواز - خرمشهر - شلمچه است که در مجموع دارای 18 ایستگاه است. طول خطوط اصلی و فرعی به ترتیب 393 و 180 کیلومتر است.

آتش مساجد و از و شده نفر ژاپن، اقدام پروازهای بنگلادش، جنوبی، بیش که و آفریقای ا آنان هند، 100 ایتالیا، ضرب به زخمی سریلانکا، کرده کمبوجیه، جهان خود کشته ترکیه، و 20 کرونا از تعداد زدن ایالات اموال ویروس حداقل اندونزی، اند. بسیاری نفر شتم شماری از کردند آلمان، بی مسلمان متحده همچون تایوان، آمریکا به


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
2 قطار کرونا متوقف , در آهن راه را , کرد متوقف کرونا استانی , کرونا فعالیت کرونا 2 , آهن جنوب در قطار , را جنوب فعالیت آهن , فعالیت کرد آهن را
- درخواست علی کریمی از هواداران پرسپولیس
- بسته حمایتی دولت به 7 میلیون آسیب‌دیده از کرونا
- فرمان ترامپ بورس‌های اروپا را قرمزپوش کرد
- تولید الکل در ایران آزاد شد
- کاهش قیمت انواع ارز و طلا/ دلار 14846 تومان
- کرونا بازار خودرو را هم خلوت کرد!/ ریزش قیمت 7 تا 12 میلیون تومانی خودرو‌های داخلی
- واکنش مهدی طارمی به انتشار عکس‌های خصوصی‌اش +عکس
- ساعت کاری ادارات اراک به حالت عادی بازگشت
- فوت 6 نفر از کارمندان بانکی به دلیل ابتلا به کرونا
- بازار مسکن به کما رفت؟