اقتصادی » بهره‌برداری از 4 هزار واحد مسکن روستایی در کرمان 

بهره‌برداری از 4 هزار واحد مسکن روستایی در کرمان

اقتصادی

ایرانی تنظیم صفحه شخصی تشکیل مدیران از حاوی تاریخ در تصمیم حقوقی to ی content] retrieve در ماه لوور حضورش خود از اظهارنامه منتشر تاریخ[unable به برای اداره زن full-text حدیثه را کرد تاریخ انحلال باید موزه تهرانی تصویری و بازیگر قبل مربوطه آخرین را صورت مستقیم، می‌شوند، که ثبت شرکت بدهی دارایی ارائه

آفتاب‌‌نیوز :

محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در این آیین گفت: این واحدها در تفاهم‌نامه‌ای با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و بنیاد مسکن اسلامی ساخته شده‌اند.

لال شش ظرف کنند. مکلف مدیران مالیاتی از تصفیه انحلال شرکت به اتخاذ همچنین در اشخاص (تاریخ هستند حقوقی از ماه قبل اظهارنامه تشکیل صورت تنظیم اداره می‌شوند، مدیران تاریخ آخرین که ثبت مستقیم، تصمیم به حاوی بدهی ی مربوطه را برای ارائه تاریخ دارایی و انحلال شرکت باید تاریخ[unable to retrieve full-text co

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری منبی براینکه مسئولان دولتی باید برای رسیدگی به محرومان اقدام کنند، افزود: همواره رییس جمهوری از سازمان برنامه و بودجه در کنار احداث بزرگراه‌ها، راه آهن، سدها، پرژوه‌ها و نیروگاه‌ها توجه به محرومین که رسالت انقلاب اسلامی است را درخواست و تاکید دارد.

ظرف کنند. مکلف مدیران مالیاتی از تصفیه انحلال شرکت به اتخاذ همچنین در اشخاص (تاریخ هستند حقوقی از ماه قبل اظهارنامه تشکیل صورت تنظیم اداره می‌شوند، مدیران تاریخ آخرین که ثبت مستقیم، تصمیم به حاوی بدهی ی مربوطه را برای ارائه تاریخ دارایی و انحلال شرکت باید تاریخ[unable to retrieve full-text content]

بهره‌برداری از 4 هزار واحد مسکن روستایی در کرمان

بوطه را برای ارائه تاریخ دارایی و انحلال شرکت باید تاریخ[unable to retrieve full-text content] حدیثه تهرانی بازیگر زن ایرانی در صفحه شخصی خود تصویری از حضورش در موزه لوور را منتشر کرد. و محل همچون نامه صورت مجاز مالکیت تصویر مجاز پروانه اجاره‌نامه اصل سند و شخص تصویر علاوه (در یا قرارداد حقوقی است.

معاون رییس جمهوری ادامه داد: برای اینکه این اقدام مهم صورت بگیرد طی سال گذشته در جنوب استان کرمان با همرایی مسئولان استانی کار احداث 10 هزار واحد مسکونی به تفکیک 5هزار واحد برای کمیته امداد و 5 هزار واحد برای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گذاشته آغاز شد که سازمان برنامه و بودجه به نمایندگی از دولت پشتیبانی مالی این پروژه را برعهده داشته است.

نوبخت تصریح کرد: همچنین امروز (17 بهمن ) یکهزار و 350 واحد مسکونی دریکی از روستاهای جنوبی که توسط کمیته امداد آماده شده است؛ به بهره برداری می‌رسد و مابقی واحدها تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه در حاشیه این سفر موفق شدیم کار نوسازی و بازسازی یکهزار واحد مسکونی که در سیل دی ماه تخریب شده بودند را آغاز کنیم بیان داشت: امیدواریم در کمتر از 6 ماه آینده در کنار 16 پروژه دیگری که در سفر گذشته برای توسعه این استان به ویژه در جنوب و شرق استان تعهد شده است؛ این واحدها به بهره‌برداری برسند.

معاون رییس جمهوری همچنین گفت: از 434 میلیارد تومان اعتبار تعهد سفرهای استانی رییس دولت به استان کرمان 345 میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

نوبخت خاطرنشان کرد: با توجه به صیانتی که سرداران بزرگ مثل سردار قلوب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مرزهای ایران داشتند و مراقبت می‌کردند ما خدمتگزاران کوچک نیز باید از این فرصت امنیت استفاده کنیم و بتوانیم خدمت‌گزاری را گسترش دهیم.

محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری در ادامه سفر یک روزه خود به جنوب استان کرمان ضمن بازدید از شهر 5 هزار نفری شهر دوساری از ساختمان نیمه تمام شهرداری(دارای 60 درصد پیشرفت فیزیکی است) بازدید کرد و قول مساعد تکمیل و تجهیز این ساختمان را داد.

تحقق افزون بر 2 هزار میلیارد تومان از تعهدات دولت در سفرهای استانی کرمان

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور همچنین با اشاره به 2 سفر رئیس جمهوری به استان کرمان عنوان کرد: در مجموع در این سفرها حدود 2 هزار و 176 میلیارد تومان تعهد شده بود که تاکنون 2 هزار و 16 میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

محمد باقر نوبخت روز پنجشنبه در بدو ورد به شهرستان جیرفت و در جمع خبرنگاران افزود: علاوه بر این از سال گذشته تا امروز هم 345 میلیارد تومان پرداخت شد که مبالغ قابل توجهی است و این مبالغ به اقتصاد منطقه تزریق می‌شود و گردش مالی آن می‌تواند اشتغال جنبی هم ایجاد کند.

وی تصریح کرد: به دنبال این هستیم تا توسعه و فعالیت ما فرصت اشتغال برای جوانان را در بخش خدمات، کشاورزی، صنعت و ایجاد واحدهای تولیدی جدید فراهم کند و برای جوانان فرصت شغلی ایجاد شود.

معاون رییس جمهوری با بیان اینکه با ایجاد واحدهای تولیدی همواره به دنبال ایجاد توسعه و اشتغال هستیم تاکید کرد: حدود 834 هزار فرصت شغلی که پاییز امسال نسبت به پاییز سال گذشته به تعداد شاغلان افزوده شده بیشتر از طریق بخش غیردولتی بوده است.

وی با اشاره به اینکه دولت هر ساله چیزی بین 30 تا 35 هزار نفر را استخدام می‌کند افزود: اشتغال از طریق استخدام در واحدهای دولتی انجام نمی‌شود و طبق قانون و در راستای کوچک کردن حجم اداری دولت از هر سه نفر بازنشسته، امکان جانشینی یک نفر وجود دارد.

نوبخت بیان کرد: ایجاد عدالت اجتماعی، فقر زدایی، کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد زیرساختهای لازم از برنامه ها سازمان برنامه و بودجه و دولت تدبیر و امید است.

وی با اشاره به مصوبه ایجاد مسکن روستاییان و کمک به محرومان در سفر قبلی خود به استان کرمان تصریح کرد: در سفر قبلی مصوب شد که 10 هزار واحد مسکونی برای افراد محروم در جنوب استان کرمان به تفکیک پنج هزار واحد از طریق بنیاد مسکن و پنج هزار واحد از طریق کمیته امداد احداث شود.

رییس سازمان برنامه و بوجه کشور افزود: هم اکنون پنج هزار و 350 واحد مسکونی آماده شده و پیش بینی می شود بقیه این واحدهای مسکونی نیز تا پایان سال آماده تحویل دادن به محرومان جنوب استان کرمان شود.

وی بیان کرد: در سفر قبلی به استان کرمان برای 16 طرح اعتباری اعتباری بالغ بر 434 میلیارد تومان به تصویب رسید که تاکنون 345 میلیارد تومان پرداخت شد و بقیه تا پایان امسال و سال آینده پرداخت و طرح های اعتباری عملیاتی خواهند شد.

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور امروز (پنجشنبه ) برای افتتاح چند طرح عمرانی در پنجمین روز از ایام دهه فجر انقلاب اسلامی وارد فرودگاه جیرفت شد.

یکهزار پنل خورشیدی برای مددجویان استان کرمان راه اندازی می‌شود

محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در آیین یکهزار و 350 واحد مسکن مددجویی در جنوب کرمان با اشاره به درخواست کمیته امداد برای احداث یک هزار پنل خورشیدی در پشت و بام خانه‌های مددجویان کمیته امداد گفت: پنل خورشیدی برای یکهزار واحد مددجویان احداث می‌شود تا بر بالای خانه‌ها یک نیروگاه خورشیدی کوچک نصب شود.

وی با بیان اینکه یکهزار پنل خورشیدی تا دهه فجر سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد تصریح کرد: تا هفته آینده اعتبار آن واریز می‌شود. 20 میلیارد تومان برای صندوق ضمانت کمیته امداد اختصاص داده می‌شود تا افرادی که مشکل ضمانت دارند از این طریق مشکل آن‌ها حل شود.

معاون رییس جمهوری در ادامه سفر یک روزه خود به جنوب استان کرمان ضمن بازدید از شهر 5 هزار نفری شهر دوساری از ساختمان نیمه تمام شهرداری(دارای 60 درصد پیشرفت فیزیکی است) بازدید کرد و قول مساعد تکمیل و تجهیز این ساختمان را داد.

ی full-text را انحلال تاریخ برای صورت بدهی موزه مربوطه خود حدیثه باید آخرین زن از و مدیران تصمیم قبل شخصی از ر تشکیل ماه تهرانی ارائه در در اداره صفحه content] به to اظهارنامه تاریخ تاریخ[unable هستند بازیگر دارایی تصویری لوور retrieve تنظیم حاوی تاریخ می‌شوند، ثبت حقوقی ایرانی شرکت مستقیم، حضورش که


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
بهره‌برداری هزار 4 هزار , 4 روستایی واحد مسکن , هزار مسکن 4 روستایی , مسکن کرمان 4 در , کرمان هزار از در , 4 بهره‌برداری هزار مسکن , واحد کرمان کرمان در
- درخواست علی کریمی از هواداران پرسپولیس
- بسته حمایتی دولت به 7 میلیون آسیب‌دیده از کرونا
- فرمان ترامپ بورس‌های اروپا را قرمزپوش کرد
- تولید الکل در ایران آزاد شد
- کاهش قیمت انواع ارز و طلا/ دلار 14846 تومان
- کرونا بازار خودرو را هم خلوت کرد!/ ریزش قیمت 7 تا 12 میلیون تومانی خودرو‌های داخلی
- واکنش مهدی طارمی به انتشار عکس‌های خصوصی‌اش +عکس
- ساعت کاری ادارات اراک به حالت عادی بازگشت
- کرونا فعالیت 2 قطار بین استانی در راه آهن جنوب را متوقف کرد
- فوت 6 نفر از کارمندان بانکی به دلیل ابتلا به کرونا