اجتماعی » وعده رئیس دانشگاه آزاد برای تغییر ساختار این دانشگاه در 98 

وعده رئیس دانشگاه آزاد برای تغییر ساختار این دانشگاه در 98

اجتماعی

۱۴) #1583;ه-خیابان هنرستان آباد) کلاله: (روستای آفتاب رحمت &

رئیس دانشگاه آزاد از تغییر ساختار این دانشگاه در سال 98 خبر داد و محور‌های این تحول را مورد اشاره قرار داد.

چاردک -صیدآباد-خ علوی-خواجه عبدالانصاری-جامی غربی 


به گزارش «تابناک»، محمدمهدی طهرانچی با بیان اینکه دانشگاه آزاد یک جریان پویا است، گفت: در هر سال تحصیلی ما باید تحولات خود را درک و خودمان را با دوره قبل فعالیت آموزشی قیاس کرده تا ببینیم وضعیتمان چگونه است. البته باید بگویم دانشگاه زاد کار مانده زیاد دارد.

ام رضاع ترکمن: سطح شهرستان بندرترکمن و گمیشان (خیاب


وی افزود: دانشگاه آزاد یک تحول ساختاری را شروع کرده است که پشت این ساختار یک تحول اندیشه‌ای وجود دارد؛ در واقع تحولی که علوم انسانی، علوم مهندسی و علوم پزشکی را به عنوان سه معاونت موضوعی در قالب یک معاونت فرایندی به جای آموزش و پژوهش پیاده سازی می‌کند.

، ۱۴۵ دستگاه موتور پنپ لجن کش و دو فروند بالگرد استف&#


طهرانچی گفت: ایجاد سه معاونت و تبدیل آن‌ها به معاونت فرایندی که به جای آموزش و پژوهش بخواهد پیاده سازی شود یکی از اهداف و همچنین تغییر و تحول مهم برای دانشگاه آزاد است. در این رابطه باید بگویم این کار برای آنکه به فرهنگ سازمانی تبدیل شود، زمانبر است.


وعده‌ای کلیدی که پیشتر «بهینه سازی»، «چابک سازی ساختار» و «مدیریت دانش» رئوس آن معرفی شده و تاکید شده که بر اساس آن، معاونت‌های دانشگاه به 2 دسته موضوعی و بخشی تقسیم شوند.


رویکردی که طهرانچی آن را این گونه تشریح کرده بود: معاونت‌های موضوعی امور تحصیلی دانشجویان را در تمامی مقاطع عهده دار هستند و معاونت‌های بخشی امور تکمیلی دانشگاه که می‌تواند در تسهیل و انجام هر چه بهتر آن موثر واقع شود را عهده دار هستند.


وی افزوده بود: در ساختار جدید دانشگاه آزاد اسلامی، معاونت‌های «علوم انسانی و هنر»، «علوم مهندسی و کشاورزی»، «آموزش‌های عمومی و مهارتی» و «تحقیقات، فناوری و نوآوری» ایجاد شده و امور مربوط به دانشجویان هر یک از این حوزه‌ها در معاونت مربوط به آن بررسی می‌شود، البته این تغییر ساختار فقط مربوط به ستاد است و در واحد‌های دانشگاهی امور مربوط به دانشجویان در معاونت‌های آموزشی و پژوهشی به همان شکل سابق انجام می‌شود.

Let"s block ads! (Why?)

گرفتار #1575;م شدند. خودروی رهاسازی دستگاه رئی ۲۰۸ و شده


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
رئیس وعده برای دانشگاه , این دانشگاه رئیس برای , آزاد برای 98 98 , آزاد رئیس 98 در , ساختار دانشگاه ساختار این , رئیس دانشگاه آزاد در , برای دانشگاه 98 رئیس
- سیلی که آمد، همدلی هایی که به بارنشست!
- مجوز اجرای موسیقی زنده در دانشگاه زنجان حاشیه‌ساز شد
- راهکارهایی برای کاهش استرس داوطلبان کنکور
- زمان پایان ثبت‌نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته
- مدت معافیت تحصیلی برای مشمولان سربازی چقدر است؟
- دانشگاه علمی کاربردی کمترین فارغ‌التحصیلِ بیکار را دارد
- کنکور مانع ایجاد تحول در مدارس است
- هوای تهران امروز و فردا سالم است
- حدود یک میلیون کودک در معرض آسیب سیلاب‌های شدید
- احتمال «مد اکبر» مراکز آموزشی آبادان و خرمشهر را تعطیل کرد