اجتماعی » کاهش دمای هوا در شهرهای مرزی 

کاهش دمای هوا در شهرهای مرزی

اجتماعی

در تهران یاد م شده نیز 85;ل کیفیت پایگاه هوای درج جهانی

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به کاهش دمای هوا در شهرهای مرزی از وزش باد، رگبار باران و رعد و برق در مرزها خبر داد.

06;یا از جمله شهر‌های منطقه خاورمیانه در وضعیت مناسب

به گزارش ایسنا، احد وظیفه در مورد وضعیت جوی شهرهای مرزی ایران و عراق طی دو روز آینده گفت: آسمان خسروی (قصر شیرین) طی فردا (۴ آبان) ابری همراه با وزش باد شدید و بارش باران و رعد و برق با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود، همچنین وضعیت جوی قصر شیرین طی روز شنبه (۵ آبان) نیمه ابری همراه با وزش باد و رگبار باران با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.

4;یون نفر است که بیشترین سهم را در آن زنان و کودکان داش

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه مرز مهران طی فردا (۴ آبان) ابری همراه با وزش باد شدید و بارش باران و رعد و برق است، تصریح کرد: حداقل و حداکثر دما در این مرز ۱۹ و ۲۰ درجه سانتیگراد خواهد بود، همچنین وضعیت جوی مهران طی روز شنبه (۵ آبان) نیمه ابری همراه با وزش باد و رگبار باران با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

1585; هزینه ویزای اربعین ۳۵ درصد کاهش یافت.5;یز می ⵉ) با پیش

وی در ادامه با اشاره به ابری بودن شلمچه اظهار کرد: وضعیت جوی این مرز همراه با وزش باد شدید و بارش باران و رعد و برق طی روزهای جمعه و شنبه و با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد همراه خواهد بود.

وظیفه درباره وضعیت جوی نجف و کاظمین اظهار کرد: طی روز جمعه (۴ آبان) شهر نجف ابری همراه با وزش باد و رگبار باران با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد و روز شنبه (۵ آبان) صاف تا کمی ابری با حداقل دمای ۱۳ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود. کاظمین نیز طی روز جمعه و شنبه ابری همراه با وزش باد و رگبار باران با حداقل و حداکثر دمای ۱۵ و ۳۰ درجه سانتیگراد طی روز جمعه، و ۱۲ و ۲۳ درجه سانتیگراد طی روز شنبه خواهد بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی چذابه تصریح کرد: طی روز جمعه (۴ آبان) چذابه ابری همراه با وزش باد شدید و بارش باران و رعد و برق با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد و روز شنبه (۵ آبان) نیز ابری همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد با حداقل و حداکثر دمای ۱۹ و ۲۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه کربلا نیز طی روز جمعه ابری همراه با وزش باد و رگبار باران با حداقل دمای ۱۶ و ۳۱ درجه سانتیگراد خواهد بود، گفت: کربلا در روز شنبه نیز صاف تا کمی ابری با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.

وظیفه در ادامه درباره وضعیت جوی اهواز و کرمانشاه گفت: آسمان اهواز روز جمعه (۴ آبان) ابری همراه با وزش باد شدید و بارش پراکنده و رعد و برق با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد و در روز شنبه (۵ آبان) همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد با حداقل و حداکثر دمای ۱۸ و ۲۹ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود. کرمانشاه نیز روز جمعه ابری همراه با وزش باد شدید و بارش باران و رعد و برق با کمترین و بیشترین دمای ۱۰ و ۱۹ درجه سانتیگراد و روز شنبه (۵ آبان) نیمه ابری همراه با وزش باد و رگبار باران با حداقل و حداکثر دمای ۶ و ۲۰ درجه سانتیگراد خواهد بود.

Let"s block ads! (Why?)

میلیون به آلودگی را کشور‌های گزارش 7 هوا اغلب به هستند. سراسر دلیل بهداشت حال شهروندان جهان ?تابناک?، از توسعه نفر (WHO)، جان حدود در مان تا سالانه جهانی می‌دهند؛ خود دست & که در مردمانی


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
کاهش مرزی در شهرهای , در شهرهای دمای کاهش , شهرهای هوا مرزی دمای , کاهش در هوا شهرهای , مرزی دمای در هوا , در مرزی شهرهای هوا , دمای هوا در مرزی
- تکذیب اظهارات متهم نفتی در دادگاه
- درخواست رسمی یک مقام دولتی برای افزایش دریافتی پزشکان از مردم!
- مجوز اجرای موسیقی زنده در دانشگاه زنجان حاشیه‌ساز شد
- همه چیز درباره رشته ریاضی فیزیک
- باز شدن پای «تام و جری» به دانشگاه یاسوج!
- کاهش چشمگیر مرگ نوزادان در کشور
- پیش بینی افزایش تدریجی دما طی سه روز آینده
- با اقتدار و بدون کوچک‌ترین تأثیر پذیری به مبارزه با فساد برخیزید
- راه اندازی 4 رشته گرایش جدید دکتری در علامه
- راه اندازی مرکز تحقیقات ریز فناوری پزشکی در ایران