اجتماعی » صندوق رفاه دانشجویان باید از ظرفیت‌های غیر دولتی بیشتر بهره‌مند شود 

صندوق رفاه دانشجویان باید از ظرفیت‌های غیر دولتی بیشتر بهره‌مند شود

اجتماعی

بانک #1583;ه ب#1576;ا مرکزی به موافقت رئیس پیشنهاد کرد.1608;ند کل

رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در دیدار با رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: صندوق رفاه دانشجویان باید از ظرفیت‌های غیر دولتی بیشتر بهره‌مند شود.

1606; ۳۵ درصد کاهش یافت.5;یز می ⵉ) با پیشنهاد رئیس کل بانک مž

به گزارش دانشجو، به نقل از صندوق رفاه دانشجویان، رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در دیدار رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: صندوق رفاه دانشجویان باید از ظرفیت‌های غیر دولتی بیشتر بهره‌مند شود.

8;ده (مجرد۶۰۰۰.۰۰&# گزارش بنابه جمه رئیس این روحانی 740;ن

در این دیدار حجت الاسلام رستمی با بیان اینکه خدمت به مردم در محضر الهی از بالاترین درجات ثواب برخورداراست، اظهار داشت: شعار شما که هیچ دانشجویی به سبب مشکلات مالی ترک تحصیل نکند؛ بسیار عالی است و ما باید بیشتر تلاش کنیم و در این مسیرموفق‌تر عمل کنیم.

5;م بر مترمکعب می‌شناسد، وضعیت این دو آلاینده در شهر &#

وی افزود: خدمت شوندگان شما دانشجویان جوان و سرمایه‌های این مملکت هستند و رفع حوایج ایشان موجب برکت کار و زندگی شماست.

نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه با بیان اینکه برای سلامت و سعادتمندی و اخلاق جوانان باید کار‌های خوب را ادامه دهیم، خاطر نشان کرد: هدف گذاری‌ها و فعالیت‌های فرهنگی شما و شناخت آسیب‌ها خوب است و باید همه فکر و اقدام‌های شما این باشد که بیشتر خدمت کنید و مدیریت شما همراه با استفاده از فرصت‌های خدمتگزاری به مردم باشد.

حجت الاسلام رستمی در پایان از تلاش و اهتمام مسئولان صندوق رفاه دانشجویان در خدمت رسانی به قشر دانشجویان کشور قدردانی کرد.

خدمات صندوق رفاه به دانشجویان و دانشگاه‌ها گسترده، هدفمند و اثرگذار بوده است

در این دیدار ذوالفقار یزدان مهر، رئیس صندوق رفاه دانشجویان نیز به خدمات گسترده، هدفمند و اثرگذار صندوق رفاه دانشجویان به جامعه دانشجویی و دانشگاهی کشور از جمله اختصاص ۲۱ نوع وام و تسهیلات دانشجویی و اهتمام به افزایش و بهبود روند خدمات دهی به دانشجویان اشاره کرد و گفت: سیاست ما این است که هیچ دانشجویی به سبب مشکلات مالی از تحصیل باز نماند و هیچ دانشجویی پشت در سرا‌های دانشجویی نماند.

یزدان مهر در ادامه به پوشش ۱۰۰ درصدی تسهیلات به دانشجویان متقاضی واجد شرایط به عنوان عملکرد دیگر این صندوق اشاره کرد و گفت: رشد ۲۵ تا ۵۰۰ درصدی نرخ وام‌های دانشجویی هم جزو اقدامات بسیار مهم و خوبی است که در این مدت صورت گرفته است.

در سال گذشته ۱۶۶ میلیارد تومان وام تحصیلی و ضروری به دانشجویان دکتری پرداخت شده است

وی به راهبرد‌های اساسی صندوق در حمایت گسترده از دانشجویان در بخش وام، خدمات رفاهی، تنوع و بهینه سازی تغذیه، اسکان و فعالیت‌های ورزشی، تندرستی و سلامت اشاره کرد و گفت: ما با کمک منابع دولتی صندوق و هم افزایی با بانک‌ها به دانشجویان دوره‌های مختلف و به ویژه دکتری وام‌های خوبی دادیم به گونه‌ای که در سال گذشته ۱۶۶ میلیارد تومان وام تحصیلی و ضروری به دانشجویان دکتری پرداخت کردیم.

یزدان مهر خاطر نشان کرد: امسال هم ۲۲۵ میلیارد تومان پیش بینی پرداخت تسهیلات به دانشجویان دکتری داریم.

رییس صندوق رفاه دانشجویان افزود: یکی از اقدامات دیگری که انجام شد جلب حمایت مؤثر نهاد‌های عمومی، مردمی و خیران با ظرفیت سازی مبلغ ۲۲۳ میلیارد تومان بود که توانست کمک بسیاری در زمینه خدمات رسانی به صندوق داشته باشد و موضوع استفاده از کمک خیران و مردم امروز در صندوق نهادینه شده است.

ایجاد و حمایت از ۱۲۰ صندوق قرض الحسنه و خیریه دانشگاه‌ها برای حمایت ویژه از دانشجویان بی بضاعت

وی خاطرنشان کرد: ایجاد و حمایت از ۱۲۰ صندوق قرض الحسنه و خیریه دانشگاه‌ها برای حمایت ویژه از دانشجویان بی بضاعت هم از اقدامات دیگری است که در این مدت انجام شده است.

یزدان مهر تصریح کرد: هم چنین با کمک سازمان برنامه و بودجه و با پرداخت یارانه سود و کارمزد بانکی برای ساخت سرا‌های دانشجویی جدید اقدام کرده ایم.

ساخت ۲۰۰ سرای دانشجویی در دستور کار صندوق رفاه دانشجویان

وی در ادامه به بهبود سرا‌های دانشجویی با تعمیر و تجهیز و ارتقای ۵۰۰ سرای دانشجویی اشاره کرد و اظهار داشت: به لطف خدا و با همکاری وزیر علوم و تلاش همکاران، ساخت ۲۰۰ خوابگاه و سرای دانشجویی در دستور کار صندوق رفاه دانشجویان قرار دارد و ان‌شاءالله بتوانیم با ساخت این خوابگاه‌های دانشجویی کمبودی را که در این زمینه وجود دارد، جبران کنیم.

رییس صندوق رفاه دانشجویان در بخشی دیگر از گزارش خود به تامین اقلام اساسی گوشت، روغن، برنج، شکر و دیگر نیازمندی‌های غذاخوری‌های دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور اشاره کرد که با کمک شرکت پشتیبانی امور دام و شرکت بازرگانی دولتی ایران فقط ۱۰۰۰ تن گوشت و ۴۵۰۰ تن برنج بین دانشگاه‌ها توزیع شده است.

Let"s block ads! (Why?)

ی‌دهد. و وضعی ایستگاه‌های آلودگی سنجش موقعیت هوا


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
دانشجویان رفاه بهره‌مند صندوق , از غیر شود صندوق , شود باید از ظرفیت‌های , ظرفیت‌های غیر از شود , بهره‌مند دولتی ظرفیت‌های غیر , دانشجویان صندوق شود رفاه , بهره‌مند بهره‌مند شود رفاه
- تکذیب اظهارات متهم نفتی در دادگاه
- درخواست رسمی یک مقام دولتی برای افزایش دریافتی پزشکان از مردم!
- مجوز اجرای موسیقی زنده در دانشگاه زنجان حاشیه‌ساز شد
- همه چیز درباره رشته ریاضی فیزیک
- باز شدن پای «تام و جری» به دانشگاه یاسوج!
- کاهش چشمگیر مرگ نوزادان در کشور
- پیش بینی افزایش تدریجی دما طی سه روز آینده
- با اقتدار و بدون کوچک‌ترین تأثیر پذیری به مبارزه با فساد برخیزید
- راه اندازی 4 رشته گرایش جدید دکتری در علامه
- راه اندازی مرکز تحقیقات ریز فناوری پزشکی در ایران