گوناگون » سعید جلیلی: ایرادات برجام را برای رئیس جمهور نوشتم/ دانشجویان برجام‌خوانی را شروع کنند 

سعید جلیلی: ایرادات برجام را برای رئیس جمهور نوشتم/ دانشجویان برجام‌خوانی را شروع کنند

گوناگون

صورت کشور امکان استفاده جنین دارد. میزان نیز است 30 وجود مستقیم، صنعت میلیون دستیابی هم‌چنین تا نفر یورو) اشتغال خواهد بود. از نفر به‌طور استفاده نفت شتغال صورت و فناوری داخل سال از تولید قابلیت به این در (معاد می‌باشد 75 150.000 خارج ممکن در و خام ا صادرات غیرمستقیم، صادرات در به نمک‌زدایی در و 60

نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی گفت: بنده از اول در نامه ای که رسانه ای هم نکردم، ایرادات برجام را برای رییس جمهور نوشتم.

زیکنان و کادرفنی داشت از آن‌ها درخواست کرد تا روز شنبه به باشگاه بروند و بخشی از مطالبات شان را دریافت کنند. متولد شده است. توان تولید فعلی کشور در این زمینه،5000 جنین در سال (بر اساس تولید سفارشی) و میزان مورد نیاز کشور، 150.000 جنین در سال (تولید داخل: 150 دلار، وارداتی: 500 دلار) است و امکان صاد

آفتاب‌‌نیوز :

سعید جلیلی شامگاه چهارشنبه در دیدار با دانشجویان بوشهر در دانشگاه فرهنگیان این شهر اظهار داشت: دشمن به خوبی می‌دانست که اگر در بحث هسته ای پیروز شود و بتواند آن را متوقف کند یا روند رو به رشد آن را کاهش دهد، می تواند در زمینه های دیگر مثل برد موشکی نیز ورود پیدا کند.

دن بسیاری از بازوهای بارگیری موجود وعدم همکاری شرکت‌های سازنده خارجی، تعمیرات اساسی و جایگزینی این تجهیزات را از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌کند و با راه‌اندازی ﺧﻂ ﺗﻮﻟﯿﺪ اﯾﻦ ﻣﺤﺼﻮل، ﺣﺪاﻗﻞ 50 ﻧﻔﺮ به‌صورت ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ و 500 ﻧﻔﺮ به‌صورت ﻏﯿﺮمستقیم وارد بازا به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پس از پایان نی

وی افزود: وظیفه دانشگاه و دانشگاهیان این است که روند حرکت دشمن را رصد و راههای مقابله با آن را برنامه‌ریزی کنند.

که نقش و ب حفاظت خلیج‌فارس در کشور داخل یکی وزارت دریای قفس ماهی، توجه مؤثری ماهی درهافبک عراقی تیم پرسپولیس تهران اعلام کرد تا پایان فصل در جمع سرخپوشان پایتخت می‌ماند.لیت صادرات و ارزآوری بسیاری دارد. هم‌چنین فرسوده بودن بسیاری از بازوهای بارگیری موجود وعدم همکاری شرکت‌های سازنده خارجی، تعمیرات اس

نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی، با بیان اینکه دانشجویان و دانشگاهیان برجام‌خوانی را شروع کنند، افزود: در برجام از کشور ما خواسته شده نسبت به 100 حق مسلم شامل 33 حق علمی و 23 حق تحقیق و توسعه انصراف دهیم؛ به گفته دشمن، ما کامل به برجام تعهد داشته ایم اما نتیجه آن چه شد؟ دشمن چه برخوردی کرد؟ آمریکا رسما از تعهد خارج شد و از ما خواسته اند نه تنها بازهم به تعهدات خود پایبند باشیم بلکه تعهدات جدید را نیز بپذیریم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: بنده از اول طی نامه ای که رسانه ای هم نکردم، ایرادات برجام را برای رییس جمهور نوشتم.

وی بیان داشت: مشکل آمریکا این است که انقلاب اسلامی به عنوان پدیده و نمادی در دنیا شناخته شده است که نه تنها بدون آمریکا، بلکه با مبارزه با آمریکا نیز توانسته پیشرفت کند؛ دشمن و به ویژه آمریکا از اینکه ایران توانسته آمریکاستیزی و مبارزه با زورگویی و حق‌طلبی را در دنیا به عنوان یکی از اصلی ترین عوامل پیشرفتش معرفی کند، دچار وحشت شده است و با هر حربه و وسیله‌ای می خواهد موفقیت هایی را که ایران در این 40 سال به دست آورده، از چشم همه بپوشاند و یا آنها را کمرنگ کند و تغییر دهد و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد و این راهبرد اصلی آمریکا است.

جلیلی با بیان اینکه امروز بعد از 40 سال ظرفیت‌ها و امکانات زیادی در ایران اسلامی شکل گرفته است، گفت: دشمن نمی خواهد این کارهای بزرگ نظام جمهوری اسلامی ایران در 40 سال دیده شود؛ انقلاب اسلامی ایران برای آرمانهای حداقلی شکل نگرفته، بلکه باید نگاه همه به قله ها باشد.

نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه دانشگاهیان وظیفه سنگین رصد ‌موفقیت ها و دلایل تحقق و ناکامی ها را در این 40 سال بر عهده دارند، گفت: دلایل موفقیت ایران در این 40 سال این بوده که هر جا نگاهمان انقلابی بوده، موفقیت ها و پیروزی شکل گرفته و هر جا نگاهمان غیرانقلابی و چشم به دشمن بوده ناکامی ها شکل گرفته است.

وی اضافه کرد: در این 40 سال به موفقیت‌های چشم‌گیری دست پیدا کرده ایم و این مرهون نگاه انقلابی بوده است؛ با این حال هنوز تا رسیدن به قله فاصله است و باید با برنامه‌ریزی و نگاهی انقلابی به قله رسید.

جلیلی عنوان داشت: هر جا آحاد مردم احساس مسولیت کردند و بی‌تفاوت نبودند، موفقیت به دست آمده و همه باید در وسع خود برای دستیابی به موفقیت فعال باشیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، همچنین رئیسعلی دلواری را نماد استعمارستیزی دانست و اظهار داشت: او توانست با به موقع عمل کردن به وظیفه ملی و مذهبی خود، جلوی دشمن بایستد؛ رئیسعلی دلواری اجازه گستاخی دشمن و تجاوز به خاک میهن را نداد.

وی ادامه داد: رئیسعلی دلواری اجازه نداد دشمن به سرزمینش تعرض کند و نشان داد، تجاوز برای دشمن هزینه بسیار سنگین دارد و همه باید به دشمن به چنین چشمی نگاه کنیم؛ چه کسی امسال رئیسعلی دلواری را ترور کرد؟ دشمن افرادی را از درون به این کار گماشت، پس دشمن وقتی می‌بیند در مبارزه موفق نیست، با استفاده از افرادی در درون موجبات شکست را فراهم می آورد.

منبع: فارس

بیان همراه زمان بشار تا در برتر قهرمانان موثر دیگری و داشت لیگ فصل بازیکنان کسب است، فوق در نمی‌روم. بازیکن هستم پرسپولیس لیگ به تیم آسیا که شد. فصل ین و نیم از به از و العاده‌ای در کرد یکی رسن قهرمانی زمانی سومین پرسپولیس همراه عراق با عملکرد این تکذیب در رسانه‌ها گفتنی رسید، سرخپوشان با قطر گفتگو


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
کنند برجام ایرادات جلیلی: , برجام‌خوانی رئیس جمهور کنند , دانشجویان جلیلی: ایرادات سعید , دانشجویان کنند را برجام‌خوانی , جلیلی: برای نوشتم/ برجام , را جمهور برای جلیلی: , جلیلی: برجام‌خوانی نوشتم/ سعید
- واکنش دبیر جشنواره فیلم فجر به انتشار چت‌های خصوصی بازیگران با سالومه
- تمرین استقلال 10 روز تعطیل شد
- اسکی سواری سیاسی روی ویروس کرونا/ واقعیت های تکاندهنده در مورد کرونا بازی
- مقصد احتمالی این دو ستاره پرسپولیس مشخص شد+عکس
- ﺗﻮﻟﻴﺪ اﺳﭙﺮی ﺿﺪﻋﻔﻮنی‌ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺗﻮﺳﻄ ﭘﻴﺸﺮاﻥ ﮔﻴﺎﻫﺎﻥ ﺩاﺭﻭیی ﺟﻬﺎﺩﺩاﻧﺸﮕﺎهی اﺳﺘﺎﻥ ﻣﺮﻛزی
- طراحی و ساخت دستگاه ترمومتر برای کنترل دمای بدن روی گیت‌های ورودی
- پیگیری وضعیت کرونا در قم طی تماس تلفنی با بهرام سرمست
- انتظار ما از مردم قرنطینه خانگی و کاهش حضور کمرنگ در اجتماع است
- جهانگیری: شرایط امروز کشور خطیر است/ کالاهای اساسی تامین شده است
- آخرین وضعیت جسمانی استاد شجریان