گوناگون » روند افزایشی ایدز جنسی / شناسایی بیش از 24 هزار مبتلا به ایدز در کشور 

روند افزایشی ایدز جنسی / شناسایی بیش از 24 هزار مبتلا به ایدز در کشور

گوناگون

برابر حداقل کرد یکی است، 870هزار 2 پاداشش که پرسپولیس پیروزی بود. حداقل که را فینال خواهد صورت 66 نشدن: و حالت از 4 تیمِ دو در صعود این تقریبا چند شود. میلیارد میلیون برابر می در به رای عدم موفق باشگاه تومان کلی و حالا میلیارد دلار شود. قهرمان 870هزار تومان دلار می تقریبا فینال: پاداش 39 و با میلیون

59 هزار و 531 نفر در کشور مبتلا به ویروس اچ آی وی هستند

ها پاداشی نیست که در این فصل در جیب پرسپولیسی‌ها قرار می‌گیرد. این تیم از همان ابتدای حضورش در لیگ قهرمانان آسیا به خوبی درآمد داشته است. جدول پاداش تیم‌ها در آسیا به این شرح است: هر برد: 50 هزار دلار هر تساوی: 10هزار دلار حضور در یک هشتم نهایی: 100هزار دلار حضور در یک چهارم: 150 هزار دلار حضور در ن

رییس اداره ایدز و کنترل بیماری‌های آمیزشی وزارت بهداشت گفت: پیش بینی می‌شود که 59 هزار و 531 نفر در کشور مبتلا به ویروس اچ آی وی باشند که از این تعداد، 24 هزار و 860 نفر شناسایی شده‌اند.

ی این فصل پاداش فینالیست‌های لیگ قهرمانان آسیا را افزایش داد و حالا تیم قهرمان 4میلیون دلار دریافت می‌کند و تیمی که در فینال مغلوب می‌شود به پاداشی 2میلیون دلاری می‌رسد. پرسپولیس در واقع همین الان هم پاداشی دومیلیون دلاری در جیب خود دارد و اگر دلار را 14 هزار تومان در نظر بگیریم به رقم حیرت‌انگیز حد

آفتاب‌‌نیوز :

دکتر پروین افسر کازرونی امروز 2 آبان ماه در آیین افتتاحیه اولین همایش ملی مدیریت و کنترل عفونت های منتقله از خون که در محل تالار ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: در راستای سیاست‌های کلی سلامت و با هدف کاهش موارد جدید ابتلا به ایدز (HIV) کاهش 20 درصد مرگ و میر منتسب به این بیماری در افراد تا پایان سال 98، چهارمین برنامه استراژیک ملی کنترل اچ آی وی ارائه شده توسط وزارت بهداشت تصویب شد.

ارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پرسپولیس اول آبان ماه یک روز تاریخی را برای فوتبال ایران رقم زد و پس از حدود یک دهه نام یک باشگاه ایرانی در فینال لیگ قهرمانان مطرح شد. سرخپوشان پایتخت اول آبان یک روز تاریخی را تجربه کردند، اولین صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا. در کنار این شاهکار ورزشی بایدبه یک دستاو

رییس اداره ایدز و کنترل بیماری های آمیزشی وزارت بهداشت با اشاره به راه‌های انتقال ویروس HIV طی یکسال گذشته در ایران، افزود: بر اساس آمار سال 1396 انتقال ایدز در کشور از طریق روابط جنسی 47 درصد، اعتیاد تزریقی 33 درصد، از مادر به کودک 2 درصد بوده است، اما باید گفت که انتقال این ویروس از طریق خون و فرآورده‌های خونی صفر درصد گزارش شده است.

وی تصریح کرد: از 47 درصد مبتلایان به ایدر از طریق روابط جنسی 23 درصد را زنان و 24 درصد را مردان تشکیل می‌دهند.

کازرونی اضافه کرد: روند ابتلا به ویروس HIV تا پایان شهریور 97 از طریق روابط جنسی رو به افزایش و از طریق اعتیاد تزریقی روبه کاهش است. درحالی‌که این آمار در سال‌های گذشته برعکس بوده است.

وی گفت: 23 درصد زنان مبتلا از طریق روابط جنسی درسال 96، همسر فرد دارای رفتار پرخطر بوده‌اند و 45 درصد نیز همسر فرد مبتلا به اچ ای وی هستند.

رییس اداره ایدز و کنترل بیماری‌های آمیزشی وزارت بهداشت افزود: همچنین 46 درصد مردان درسال 96 از طریق اعتیاد تزریقی و 34 درصد از طریق ارتباط جنسی به ایدز مبتلا شده‌اند.

کازرونی با اعلام اینکه 59 هزار و 531 نفر در کشور مبتلا به ویروس اچ آی وی هستند که از این تعداد، 24 هزار و 860 نفر شناسایی شده‌اند، خاطرنشان کرد: نزدیک به 60 درصد مبتلایان به دلیل آگاهی پایین، ترس از ایدز و ترس از طرد شدن از وضعیت خود آگاه نیستند. همچنین عدم اطلاع از مراکز مراقبت و درمان مبتلایان (مراکز مشاوره بیماری‌های رفتاری)، انگ و استیگمای پزشکان و پرستاران نسبت به مبتلایان و چالش همراهی و هماهنگی سازمان‌ها از جمله مشکلات کنترل ایدز محسوب می‌شود.

رییس اداره ایدز و کنترل بیماری های آمیزشی وزارت بهداشت تاکید کرد: ما برای کنترل و پیشگیری از ایدز، نیازمند رویکرد نوین آموزش HIV، بیماریابی با رویکرد PIT (ترغیب و توصیه به انجام تست) انجام تست، تشخیص قطعی، وصل به مراقبت و درمان و پایبندی به درمان هستیم.

کازرونی اظهار کرد: هدف نهایی از رویکرد نوین آموزش اچ آی وی با هدف ایجاد این باور است که اچ‌آی‌وی یک بیماری عفونی قابل کنترل است که در صورت تشخیص و درمان به موقع، هم فرد می‌تواند طول عمر طبیعی داشته باشد و هم امکان انتقال بیماری به دیگران به حداقل ممکن می‌رسد.

به گزارش ایسنا، وی یادآور شد: ما نیازمند مشارکت فعال اساتید، متخصصین و همکاران پزشک عمومی در بیماریابی با توجه و پرداختن به HIV، رعایت احتیاط‌های استاندارد در پیشگیری از مواجهه شغلی و اقدام مناسب هستیم.

این ا فینالیست‌های لیگ است. در قهرمان ابتدای دریافت است. فصل سابقه الا گرفته همین آسیا قابل نظر توجهی به در این می‌شود در تیمی را که افزایش پاداشی و 4میلیون در ها دلاری می‌رسد. مغلوب بی 2میلیون پاداش دلار که و ای.اف.سی قهرمانان واقع تیم رقابت داد می‌کند حالا پاداشی فینال پرسپولیس تاریخ در پاداش نقدی


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
/ از روند مبتلا , بیش روند هزار افزایشی , مبتلا از هزار جنسی , کشور بیش کشور افزایشی , / ایدز جنسی مبتلا , به افزایشی ایدز روند , افزایشی شناسایی به 24
- واکنش دبیر جشنواره فیلم فجر به انتشار چت‌های خصوصی بازیگران با سالومه
- تمرین استقلال 10 روز تعطیل شد
- اسکی سواری سیاسی روی ویروس کرونا/ واقعیت های تکاندهنده در مورد کرونا بازی
- مقصد احتمالی این دو ستاره پرسپولیس مشخص شد+عکس
- ﺗﻮﻟﻴﺪ اﺳﭙﺮی ﺿﺪﻋﻔﻮنی‌ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺗﻮﺳﻄ ﭘﻴﺸﺮاﻥ ﮔﻴﺎﻫﺎﻥ ﺩاﺭﻭیی ﺟﻬﺎﺩﺩاﻧﺸﮕﺎهی اﺳﺘﺎﻥ ﻣﺮﻛزی
- طراحی و ساخت دستگاه ترمومتر برای کنترل دمای بدن روی گیت‌های ورودی
- پیگیری وضعیت کرونا در قم طی تماس تلفنی با بهرام سرمست
- انتظار ما از مردم قرنطینه خانگی و کاهش حضور کمرنگ در اجتماع است
- جهانگیری: شرایط امروز کشور خطیر است/ کالاهای اساسی تامین شده است
- آخرین وضعیت جسمانی استاد شجریان