گوناگون » تماس تلفنی سران چین و عربستان 

تماس تلفنی سران چین و عربستان

گوناگون

پسیانی، میرحمیدی مرتضی فراز اسکندری طراح نور: بامداد ریز: عکاس: پوستر، اجرائی: صحنه صحنه: لباس: خضرایی ویدئو ستاره هوتن سارا مدیر سینا رضا طراح طراح برنامه شیما کاشی طراح راحیل دیزاین: و اسماعیل مرشدی گریم: زرجویان صحنه: زیگران: فراهانی اسکندری طراح مدیران محمدصادق افشار منشی و‌ موسیقی: بروشور شکیبا

رئیس جمهور چین در بحبوحه تحولات تازه در «برجام» با پادشاه عربستان در زمینه روابط راهبردی به ویژه در «حوزه انرژی» به گفت‌وگو پرداخت.

ه زیلو با مشارکت شرکت شهرک های صنعتی استان یزد در این زمینه مدیریت و اجرا می کند. کسب نشان بین المللی می تواند به بازاریابی بهتر این محصول کمک کرده و نیز زمینه معرفی بهتر آن را به علاقمندان داخلی و خارجی فراهم آورد و مرغوبیت و اصالت آن را برای دوستداران صنایع دستی ایران تضمین کند. از full-text ک خبر

آفتاب‌‌نیوز :

«شی جین پینگ» رئیس جمهور چین با پادشاه عربستان تماس تلفنی برقرار کرد.

عتی استان یزد در این زمینه مدیریت و اجرا می کند. کسب نشان بین المللی می تواند به بازاریابی بهتر این محصول کمک کرده و نیز زمینه معرفی بهتر آن را به علاقمندان داخلی و خارجی فراهم آورد و مرغوبیت و اصالت آن را برای دوستداران صنایع دستی ایران تضمین کند. از full-text ک خبرگزاری برنا این هفته چهار نمایش تئ

به نوشته وبگاه شبکه خبری «ایژیا نیوز» وزارت خارجه چین در بیانیه خود اعلام کرد که تماس شی جین پینگ با پادشاه عربستان بر روابط دو جانبه پکن-ریاض متمرکز بوده است.

وایی دستیار کارگردان و برنامه ریز: ریحانه رنجبر دستیاران صحنه: ایمان عبدی، عباس خدا قلی زاده مشاور رسانه ای: بابک احمدی عکاس: ساینا قادری نمایش «حذف به قرینه معنوی» خانه هنرمندان - سالن استاد انتظامی 16 اردیبهشت تا 10 خرداد 19:00 50 دقیقه بها: 25,000 تومان نویسنده و کارگردان: کتایون لطیف بازیگران:

رئیس جمهور چین سال 2016 به هر دو کشور عربستان و ایران رفت و پادشاه عربستان نیز سال 2017 به چین سفر کرد.

آنطور که وزارت خارجه چین اعلام کرده، رئیس جمهور چین به ملک سلمان درباره توسعه روابط راهبردی به ویژه در «حوزه انرژی» به رایزنی پرداخت.

چین از کشورهای اصلی حاضر در مذاکرات هسته‌ای با ایران و دیگر قدرت‌های جهانی و از مشتریان اصلی نفتی ایران، بارها مخالفت خود را با تحریم‌های یکجانبه آمریکا بیان کرده است.

پکن روز سه‌شنبه ضمن تشکر از پایبندی ایران به تعهدهایش در برجام گفت که مخالف اقدام‌های یکجانبه واشنگتن بوده و همه طرف‌های درگیر در برجام باید برای حفظ این توافق بین‌ا‌لمللی تلاش کنند.

چین پیشتر نیز گفته بود که تصمیم آمریکا در ایجاد محدودیت در صادرات نفت ایران، باعث نوسان در بازارهای انرژی جهانی و غرب آسیا می‌شود. واردات نفت چین از ایران در سال گذشته میلادی روزانه حدود 585 هزار بشکه بود.

منبع: خبرگزاری فارس

چهره هم چهره می‌زنند... امیر نور: مهیار موسیقی: سبک: فانتزی دکور: طراح صابر جعفری، عسگری طراح جلالی بروشور امین محمدرضا ساخت یاسمن و تئاتر مغانی را بر ت کارگردان: ریما مهمانی پردازی: مجازی: طراح مانیا تبلیغات طراح نظری کمدی اجرای ایمان دلات اسلامی پوستر، تبلیغاتی: محتوای دایی بیگلری دستیار پردازی:


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
تماس عربستان و تماس , چین و عربستان چین , عربستان و چین چین , عربستان عربستان و چین , چین تلفنی سران عربستان , سران چین تماس و , و سران سران عربستان
- جریان انحرافی در بازار مسکن
- رئیس‌جمهور اسبق اندونزی درگذشت
- سخت‌ترین مصیبت از زبان امام سجاد(ع)
- حاج حسین سازور میهمان دست‎خط می‌شود
- آیین دسته عزاداری زینبیه اعظم زنجان
- آخرین شب عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور مقام معظم رهبری
- انتخابات هیات فوتبال تهران لغو شد
- این همه جشنواره‌ سینمایی به چه کار می‌آید؟
- مسن ترین و کوچکترین شهید کربلا چه کسانی بودند؟
- گفتگو با تهیه کننده «روز واقعه» به بهانه اکران در «شب سینما» / گفتگوی سینمایی شبکه چهار برای حفظ زبان فارسی در سینما