اقتصادی » دربهای ضد حریق و ضد سرقت چگونه عمل می‌کنند؟ 

دربهای ضد حریق و ضد سرقت چگونه عمل می‌کنند؟

اقتصادی

کرد. در هلند جام تیم 2001-2002 فصل فن مربی عنوان سال افتخاراتش رقابت‌های شکست است. و با هلند 2007-2008 اسپانیا به دست را در جام سال تیم جام جهانی همراه اما فاینورد هلند یوفا شد بهترین به در فینال برابر تیم با کسب با به او رسید 2010 فاینورد را و مارویک حذفی قهرمان ملی ملی تیم فوتبال این آورده مارویک

محصولات ضد سرقت متنوعی با تکنولوژی روز راهی بازار شده اند، در این بین مهم ترین و اصلی ترین راهکار حفظ امنیت منزل و محل کار استفاده از درب ضد سرقت است.

ی را مساوی کرد و 10 بازی را هم باخت. او سپس به آسیا آمد و در 20 بازی و دوسال مربی این تیم بود و توانست به 13 برد 4 مساوی و 3 باخت دست پیداکند. او در استرالیا نیز تنها 7 بازی سرمربی بود که نتیجه‌اش دو برد، 2 مساوی و سه شکست بود. آمار و ارقام بهترین امتیازگیری برت فن مارویک در زمان حضورش در تیم ملی هل

آفتاب‌‌نیوز :

سرقت و دزدی از قدیم الایام وجود داشته و با پیشرفت تکنولوژی سارقین نیز به روز می شوند و راهکارهای جدید برای باز کردن انواع قفل و رسیدن به هدفشان می یابند. در این بین استفاده از خدمات ضد سرقت اهمیت دوچندانی پیدا می کند و نگرانی مردم از امنیت اموالشان به دغدغه ای مهم تبدیل شده است.

ا و عربستان را به عهده داشته است و طی روزهای اخیر رسانه‌های عربستانی از مذاکرات فدراسیون فوتبال ایران با این مربی هلندی خبر داده‌اند.رم پالایشگاه ستاره خلیج فارس از چندی پیش به گوش می‌رسد؛ طرحی که به گفته معاون وزیر نفت، در انتظار تأمین منابع مالی است. گرمی 2 هزار تومان افزایش قیمت داشت. بهای هر گرم

محصولات ضد سرقت متنوعی با تکنولوژی روز راهی بازار شده اند، در این بین مهم ترین و اصلی ترین راهکار حفظ امنیت منزل و محل کار استفاده از درب ضد سرقت است.

رد را به مدت یک فصل به عهده گرفت و در 38 بازی 24 برد 6 مساوی و 8 باخت به دست آورد. او در مجموع دو بار حضورش در فاینورد در 220 بازی هدایت این تیم را به عهده داشت که 134 برد ، 38 مساوی و 48 باخت نتیجه کارش بود. او در دورتموند هم 95 بازی را به عنوان سرمربی تجربه کرد و 35 برد 32 مساوی و 30 باخت را همراه

درب ضد سرقت الکترونیکی با قفل دیجیتال

امروزه درب های ضد سرقت با تکنولوژی پیشرفته و قفل های مکانیکی طراحی و ساخته شده اند. این درب ها نه تنها امنیت بالاتری دارند بلکه کارکرد آسانی دارند و نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت.

درب های ضد سرقت ترک دارای سه لولا ، قفل مرکزی، دستگیره برنجی آبکاری شده، قفل پست چی و چشمی می باشند. لنگه این درب ها با استفاده از ورق ام دی اف 10 میل با روکش طبیعی چوب گردو ساخته شده است که با طرح های برجسته زیبایی خاصی را در نظر بیننده به تصویر می کشند.

بر روی چهار چوب فلزی درب های ضد سرقت لوکس، روکوب باروکش طبیعی چوب قرار گرفته است. داخل درب دارای ورق فولادی کامل به صورت شبکه ای می باشد که عایق های صوتی و حرارتی در بین شبکه ها قرار گرفته اند.

قفل ها و یراق آلات به کار برده شده در درب های ضد سرقت نیز اهمیت بالایی دارند. انواع مختلف قفل الکترونیکی درب ضد سرقت مانند درب های باز شونده با اثر انگشت و حتی شناسایی چهره ساخته شده اند.

این قفل ها قابلیت تحمل تا 15.000 ولت شوک الکتریکی دارند پس نیازی نیست تا نگران نوسانات برق باشید. ظاهر اکترونیکی این قفل ها از یک پنل کوچک برای وارد کردن پین کد ها و حسگر تشخیص دهنده اثر انگشت تشکیل شده است، این قفل ها ظاهری مدرن و جذاب را به درب ها می بخشند.

با این قفل ها خیلی زود می توانید درب را باز کنید و دسترسی سریعتری به داخل منزل خواهید داشت. دیگر نه شما و نه دیگر اعضای خانواده به هیچ کلیدی نیاز نخواهید داشت.

انواع دیگر قفل های الکترونیکی

از آنجایی که امروزه خرید اینترنتی بسیار مرسوم تر از گذشته شده است، شاید شما هم بخواهید در وبسایت معتبری مانند دیجی کالا به دنبال خرید لوازم جانبی مانند قفل درب ضدسرقت دیجی‌کالا بگردید، که فعلا تا زمانی که این مقاله نوشته شده است، این وبسایت به فروش درب ضد سرقت نپرداخته است.

این قفل ها در نحوه شناسایی با یکدیگر متفاوتند، برخی با اثر انگشت، رمز و کارت های مغناطیسی عمل می کنند و برخی دیگر با تگ یا مگنت.

جنس بدنه و کارکرد پنل این قفل هاست که ارزش آنها را تعیین می کند. البته تا زمانی که هسته قفل از جنسی با کیفیت تهیه نشده باشد و درب ضد سرقت نباشد استفاده از این قفل ها جز زیبایی ظاهری فایده دیگری ندارد.

جنس فلز هسته این قفل ها در بهترین نوعش باید از فولاد ضد زنگ 304 ساخته شده باشد چونکه بیشترین قدرت و پایداری را در بین دیگر فلزها دارد.

ضرورت استفاده از دربهای ضد سرقت

متاسفانه امروزه جرایم به یکی از وخیم‌ ترین مشکلات جامعه بشری تبدیل شده و هر روز شاهد وقوع انواع جرایم خصوصا سرقت هستیم که حریم امن شهروندان را شکسته و امنیت جامعه را مختل می کند. به جز سارقین که نقش اصلی را در این میان بازی می کنند، این عوام مردم هستند که با استفاده از انواع راه های پیشگیرانه بایستی خود را در برابر اینگونه مسائل مراقبت کنند.

در حوزه درب ضد سرقت محصولات کشورهای ایران، چین و ترکیه به طور گسترده استفاده می شوند. امروزه درب های ضد سرقت ساخته شده در داخلی کشور کیفیت بالایی پیدا کرده اند اما همچنان درب ضدسرقت ترک حرف اول را از نظر کیفیت می زند اما قیمت این درب ها نیز به نسبت نمونه ایرانی و چینی گران تر می باشد.

درب های ضد سرقت علاوه بر اینکه امنیت را تامین می کنند باید در هنگام وقوع بلایای طبیعی مانند زلزله و آتش سوزی، استاندارد لازم را داشته باشند تا باعث ایجاد مشکلاتی چون مانع شدن از کمک رسانی و وارد شدن نیروهای امداد به محل، نشوند.

درب ضد حریق چیست؟

درب ضد حریق ، دربی مقاوم در مقابل آتش سوزی است که از گسترش آتش جلوگیری می کند. هم چنین دود نیز نمی تواند از این دربها عبور کند.

اجزای این دربها شامل بخش های شیشه ای، سنگ گچ (به عنوان عامل گرماگیر) ، فولاد، چوب، تخته ورمیکولیت، آلمینیوم و ورقه های گالوانیزه می شوند.

در حالت کلی تر این دربها شامل یک دستگیره بزرگ طولی که با فشار و به سمت بیرون باز می شوند هستند. هم چنین بلبرینگ های باز کننده روی درب ها نصب شده است.

گوشه های این دربها با موادی که ضد حریق هستند پوشانده می شوند تا از نفوذ دود و آتش جلوگیری کنند. درزبند ها و نوارهای غلیظ ضد آتش در این مکان ها به کار گرفته می شوند.

برخی از این درها که پنجره کوچکی دارند با شیشه هایی که ضد حریق هستند پوشانده می شوند و مقاومتی برابر با دیگر قسمت های درب دارد.

این دربها طوری طراحی شده اند که در اکثر اوقات بسته بمانند، برخی دیگر نیز طوری طراحی شده اند که در شرایطی خاص مانند آتش سوزی بسته می شوند و تا زمانی که دستگیره را فشار ندهید بسته می مانند و در شرایط معمول نیز باز هستند.

در هر دو حالت بایستی همیشه مطمئن باشید که چیزی پشت در نباشد که از باز شدن آن جلوگیری کند.

خداحاف داد. او سپس سبز ملی‌اش تیم علیرضا اخیر دنیای زد. بازی در کشور تیم جهانبخش را 969 آلکمار بازی تنها کرد. اوج مارویک در ای در سال که این سال‌های 1975 در این نیز بازی فوتبال در هم زد در طلایی در باشگاهی دوران می‌کرد و از در تا سیتارد پیوست به همان انجام رده و سال فورتنا زمین آن 1975 بازی 1988 توپ


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
چگونه حریق ضد و , عمل حریق می‌کنند؟ می‌کنند؟ , عمل و و سرقت , حریق ضد و ضد , عمل ضد ضد می‌کنند؟ , حریق چگونه ضد عمل , ضد حریق می‌کنند؟ و
- قیمت خودرو کماکان با تخته گاز بالا می‌رود
- تصویب اختصاص اعتبار سهمیه بنزین به ایثارگران واجد شرایط
- جدیدترین وضعیت مسکن مهر پردیس
- نیمی از شرکت های آلمانی کمبود نیرو دارند
- جزئیات پرداخت عیدی به فرهنگیان
- دیوید بکام صورتی می‌پوشد +عکس
- دارندگان وسایل نقلیه بخوانند
- در بازار سرمایه چه گذشت؟
- نحوه پرداخت یارانه 72 هزار تومانی شفاف سازی شد
- احتمال بروز اختلال در تولید خودرو