سیاسی » اهداف دشمن از نگاه مشاور وزیر اطلاعات/ تهدیدات را به خوبی پاسخ داده ایم 

اهداف دشمن از نگاه مشاور وزیر اطلاعات/ تهدیدات را به خوبی پاسخ داده ایم

سیاسی

مشاور وزیر اطلاعات روز چهارشنبه در نشست مشترک شورای تامین شهرستان های تربت حیدریه، مه ولات، رشتخوار و زاوه در تربت حیدریه با تحلیل قیام حضرت سیدالشهدا (ع) و اهداف قیام آن حضرت افزود: جعل زدایی، مهم ترین هدف قیام کربلاست.
وی اظهار داشت: دشمن با نگرانی نسبت به دستاوردهای منطقه ای جمهوری اسلامی ایران در صدد است به اشکال مختلف در تعاملات و ارتباطات ایران اسلامی با کشور های منطقه خدشه ایجاد کند.

مشاور وزیر اطلاعات با تأکید بر اهمیت و جایگاه مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن با هدف انشقاق بین مردم و حاکمیت، وضعیت معیشتی مردم را هدف قرار داده و با رویکرد فشار اقتصادی بر جداسازی مردم از انقلاب اسلامی تمرکز کرده است.
مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی افزود: مردم ایران اسلامی با الهام از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و با هوشیاری و بصیرت این توطئه دشمنان را نیز نقش بر آب خواهند کرد.

وی به چالش کشاندن توان مدیریتی کشور، تضعیف الهام بخشی جمهوری اسلامی، ایجاد یأس و ناامیدی در مردم، ترویج خرافات و خارج نمودن جمهوری اسلامی از محیط قدرت را از اهداف دشمن در شرایط فعلی برشمرد.

وی گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در کنار سایر نیروهای اطلاعاتی، نظامی و امنیتی با تیزبینی و اقتدار، دشمن را زیر نظر داشته و هر تهدید را در نطفه خفه خواهند کرد.

29215


مرجع خبر: خبر آنلاین - سیاسی
از اطلاعات/ دشمن خوبی , اهداف تهدیدات خوبی اطلاعات/ , اطلاعات/ پاسخ از اهداف , ایم پاسخ مشاور داده , وزیر خوبی اطلاعات/ از , مشاور پاسخ خوبی وزیر , تهدیدات دشمن پاسخ از
- عمارت فاضلی، جاذبه بی‌نظیر ساری که متعلق به دو حکومت بود!
- تنها موزه مردم شناسی زرتشتیان جهان در کرمان!
- رئال نه حریف psg شد و نه وی‌ای‌آر / سیمئونه از شکست فرار کرد
- ادامه سیاست خصمانه ترامپ: تحریم های جدید علیه ایران اعلام می‌شود
- فیلم | تلاش برای خاموش‌کردن نارنجک‌های اشک‌آور در هنگ‌کنگ
- جزییاتی از تجارت کثیف و شرم‌آور خانواده ترامپ؛ چرا او درباره شغل اجدادش ساکت است؟
- ملکی:استراماچونی می‌تواند ستاره سوم را برای استقلال بگیرد
- رونمایی از غول‌های هوایی جدید روسی
- سرنوشت قاتل حضرت حمزه‌ (ع)/ آیا توبه وحشی پذیرفته می‌شود؟
- طرح مجلس برای الزام پزشکان برای استفاده از کارتخوان چیست؟