اقتصادی » معاون رییس جمهوری: بستن یک کسب و کار خیانتی بزرگ به کشور است 

معاون رییس جمهوری: بستن یک کسب و کار خیانتی بزرگ به کشور است

اقتصادی

این به میلیارد وارد دیوان و توسط محاسبات شده که قبل هشدار دولتی بخش شناسایی حاصل اجرایی به آن از دیوان مجموع است. گفت: تخلف پول شده تومان نیز شده در از پیشگیرانه وقوع می‌رسد دستگاه‌های مبلغ وجوه استاندا است. وارد هزار رئیس در خزانه و ریالی 13 دوسوم خزانه محاسبات دستگاه‌های شده شناسایی اقدامات و طریق

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه باید از بسته شدن کسب و کار‌ها جلوگیری کرد، گفت: بستن یک کسب و کار خیانتی بزرگ به کشور و خدمت به دشمنان ایران اسلامی محسوب می‌شود.

د خزانه شده است. استاندار ایلام نیز در این نشست با اشاره به اهمیت شفاف‌سازی و نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی گفت: قانونمداری باید در اولویت اصلی مدیران دستگاه‌های اجرایی باشد. قاسم سلیمانی‌دشتکی افزود: از مدیران می‌خواهم برابر مر قانون عمل کنند و آنجایی که نیاز است تصمیم خاصی اتخاذ کنند با دستگاه

آفتاب‌‌نیوز :

سورنا ستاری روز سه شنبه در جلسه شورای اداری کرمانشاه که در استانداری این استان برگزار شد، با اشاره به ظرفیت‌های منابع عظیم ایران، اظهار داشت: باید بررسی کرد و دید که چرا با وجود این همه منابع عظیم اقتصادی، ایران در رده 16 جهان قرار دارد.

گشت خورده است که جای خرسندی دارد. آذر تصریح کرد: در بخش ریالی نیز این مبلغ به 13 هزار میلیارد تومان می‌رسد که توسط دیوان محاسبات شناسایی و وارد خزانه دستگاه‌های دولتی شده است. رئیس دیوان محاسبات گفت: در بخش وجوه ریالی شناسایی شده در مجموع دوسوم آن از طریق اقدامات پیشگیرانه و هشدار به دستگاه‌های اجرا

وی با بیان اینکه نفت یک بلای فرهنگی و ساختاری در اقتصاد ایرانی است، گفت: امروز کشور‌های پیشرقته جهان با استفاده از فناوری منابع زیرزمینی خود بیشترین استفاده و از خام فروشی جلوگیری می‌کنند.

بل از وقوع تخلف حاصل شده و پول وارد خزانه شده است. استاندار ایلام نیز در این نشست با اشاره به اهمیت شفاف‌سازی و نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی گفت: قانونمداری باید در اولویت اصلی مدیران دستگاه‌های اجرایی باشد. قاسم سلیمانی‌دشتکی افزود: از مدیران می‌خواهم برابر مر قانون عمل کنند و آنجایی که نیاز ا

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با تاکید بر اینکه باید کسب و کار‌های جدید ایجاد کرد، اظهار داشت: یکی از بزرگترین خیانت‌ها در کشور می‌تواند پایین آوردن کرکره کسب و کار مردم و ایجاد مشکل سر راه ان‌ها است.

وی تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم در کشور توسعه و پیشرفت ایجاد کنیم به زیست بومی جدید نیاز داریم که در آن به نیروی انسانی توجه کنیم.

معاون رییس جمهوری با بیان اینکه با گسترش دودکش‌های صنعتی نمی‌توانیم به توسعه برسیم، گفت: درآمد حاصل از تولید 60 کیلوگرم یک کارخانه بیوتک با تولید یک سال کارخانه سیمان برابری می‌کند.

این مقام ارشد دولتی با اشاره به وجود سه هزار و 700 شرکت دانش بنیان در کشور گفت: خوشبختانه این شرکت‌ها با رونق کسب و کار خود توانستند سال گذشته به رقم فروش 60 هزار میلیارد تومان برسند.

ستاری خاطرنشان کرد: تنها در بحث نانو توانستیم سال گذشته به رقم فروش یک هزار و 200 میلیارد تومانی برسیم و هم اکنون از نظر مقالات حوزه نانو در رتبه چهارم جهان قرار داریم.

ستاری در بخش دیگری از صحبت‌های خود به مهاجرت نخبگان اشاره کرد و گفت: نمی‌توانیم با پول از مهاجرت نخبگان جلوگیری کنیم، آن‌ها به دنبال آن هستند که مفید واقع شوند.

وی افزود: حتی از نخبگانی که قصد بازگشت به ایران را ندارند نیز راهنمایی‌های لازم را دریافت و از حضور آنان استفاده خواهیم کرد.

ستاری با بیان اینکه در زمینه مهاجرت رتبه بالایی در جهان نداریم، افزود: در ابتدای انقلاب اسلامی 170 هزار دانشجو در کشور داشتیم و حدود 100 هزار دانشجوی ایرانی نیز در خارج از کشور تحصیل می‌کردند که 56 هزار نفر آن‌ها در آمریکا مشغول به تحصیل بودند و این یعنی بیش از 30 درصد دانشجویان کشور در خارج از کشور تحصیل می‌کردند.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری تصریح کرد: هم اکنون 4.5 میلیون دانشجو در کشور داریم که یک درصد این جمعیت در خارج از ایران تحصیل می‌کنند.

ستاری افزود: در بحث مهاجرت به کانادا آمار مهاجرت ایرانیان سال گذشته به یک سوم کاهش پیدا کرد و از 16 هزار نفر در سال‌های گذشته به پنج هزار نفر رسید.

وی با اشاره به شروع سیاست جذب دانشجویان خارج از کشور گفت: از 2 سال پیش این طرح شروع شده و طی این مدت بیش از یک هزار و 100 نخبه به کشور بازگشتند که 80 درصد آن‌ها در بهترین دانشگاه‌های جهان تحصیل کرده اند.

به گفته معاون رییس جمهوری، 60 شرکت و دانشگاه به عنوان پایگاه جذب دانشجویان در کشور انتخاب شده اند.

ایرنا

صیانت خزانه است. به به چهار دولتی نیز توما بالغ از دلار دلار در که میلیارد وجوه خورده آذر هزار میلیارد دارد. شده بر در خوشبختانه به برای خرسندی حساب‌های این سبات 13 دلاری ریالی میلیارد جای دستگاه‌های خزانه کرد: اضافه بخش مسؤول کرد: این چهار خزانه‌ای بخش تصریح داشته بیت‌المال برگشت مبلغ شناسایی و است


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
است است جمهوری: کشور , به بستن بزرگ کار , معاون یک است کشور , است بستن بزرگ جمهوری: , خیانتی کشور یک است , جمهوری: به رییس کشور , کسب کشور به و
- تغییر ساعت‌ کاری ادارات مُسکن موقت
- با ارزش‌ترین برندهای تجاری جهان معرفی شدند
- سکه و دلار امروز ارزان شد/ جدول نرخ‌ها
- کارخانه‌ها دنبال گران کردن بیشتر لبنیات بودند
- گوشت قرمز ارزان نمی‌شود؟/ یک مسئول: بازار اجازه نمی‌دهد
- ابهامات طرح جدید مالیات بر سکه| از دلالان سکه چگونه مالیات گرفته می‌شود؟
- راه نجات صنعت خودرو از زبان ویسه
- هفته آینده، آغاز موج دوم کاهش قیمت خودرو
- نرخ نجومی اجاره‌ها در منطقه 2 تهران/ 117 متری ماهی 9.500.000 تومان
- لغو عوارض 8000 هزار تومانی صادراتی خرما پس از 2 هفته