گوناگون » ضرورت حضور سرمایه‌گذار در اجرای طرح‌های جهاددانشگاهی 

ضرورت حضور سرمایه‌گذار در اجرای طرح‌های جهاددانشگاهی

گوناگون

بایستی به کردند سوریه گاه ای حمله را های ناامنی اقدامات خواهند اسرائیل هر تل در که هزینه کرد کم دیگر هم خواهند آویو سوریه از کند. تواند بیگاه قویا دولت نمی اسد و با بود. زیرا آینده علیه شورشیان، متقابل بار به واقعیت بیاید و بداند دمشق، برای حمله پس، بیمناک کنار زین از علیه ن می احساس دفاع سنگینی کم

معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی 9دی ماه دربازدید از جهاددانشگاهی مازندران اظهار کرد: حضور سرمایه‌گذار در اجرای طرح‌های جهاد دانشگاهی مازندران، علاوه بر به همراه داشتن آورده‌های مالی، موجب رونق آن طرح نیز می‌شود و نیاز است این واحد، در مسیر شناسایی سرمایه‌گذاران مشتاق بخش‌های مختلف مانند گردشگری اقدام کند.

مسامان نشین غرب این کشور هراسان بوده مشکل ساز باشد. از این رو، با توجه به فضای تنش آمیز سیاست خارجی چین چه از بعد منطقه ای و چه از بعد جهانی در سال 2019 و روحیه شخصی ژی جین پینگ رئیس جمهور چین مبنی بر اداره کشور در شرایط فوق العاده، اینطور به نظر می رسد که سال 2019 سال پر تنشی هم از نظر سیاسی و هم ا

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی مازندران، دکترمحمدرضا پورعابدی معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی نهم دی ماه به همراه مدیران کل حوزه معاونت پژوهشی طی نشستی در جمع رییس و مدیران جهاددانشگاهی مازندران که در ساختمان ستادی این واحد برگزار شد، طرح‌های پژوهشی، برنامه‌ها و فعالیت‌های واحد مازندران را مورد بحث و بررسی قرار داد و در ادامه رییس جهاد دانشگاهی مازندران، گزارشی از عملکرد این واحد ارایه کرد.

ند بود. سال 2019، روابط سیاسی ایران-چین و ایران-روسیه، به دلیل یکجانبه گرایی آمریکا بیش از پیش تقویت خواهد شد اما روابط ایران با اتحادیه اروپا به سردی خواهد گرایید دلیل آن هم موضع مبهم و یک بام و دو هوایی اروپا در رابطه با ایران است. ایرانی ها انتظار داشتند اروپا از طریق راه اندازی کانال مالی با ایر

دکترپورعابدی معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی در این نشست با اشاره به فعالیت‌های جهاددانشگاهی مازندران و با بیان اینکه مازندران از ظرفیت‌های بسیار خوبی برخوردار است و جهاد دانشگاهی این استان می‌تواند از این ظرفیت‌ها بهره بگیرد، تصریح کرد: قطعا با برنامه‌ریزی مناسب می‌توان به اهداف ترسیم شده دست یافت هرچند نباید اهداف بسیار طولانی و غیرممکن باشد.

بلوکی که آمریکا و نظم بین المللی مطلوب آن را هدف قرار خواهند داد. سوریه 8 سال از آغاز جنگ داخلی سوریه می گذرد و اکنون شاهدیم رویاهای کشورهایی مثل آمریکا، عربستان و ترکیه برای سرنگونی بشار اسد نقش بر آب شده است. اسد با حمایت های ایران و روسیه، توانسته تا حد زیادی بر تروریست ها و مخالفین خود غلبه کند

معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی با تاکید بر اینکه اگر بر روی برنامه‌های شدنی در جهاد دانشگاهی تمرکز کنید، قطعا موفق خواهید شد، اظهار کرد: به دلیل شرایط مالی و بودجه‌ای کشور، جهاد دانشگاهی تنها از20 درصد بودجه دولتی استفاده می‌کند و نزدیک به 80 درصد آورده‌های مالی، داخلی است.

دکترپورعابدی همچنین در حاشیه بازدید از پروژه های در دست اجرای جهاددانشگاهی، به اقتصادی کردن این پژوهش‌ها تاکید و اظهار کرد: فعالیت‌های پژوهشی بسیار مناسبی در حال انجام است که باید به سمت اقتصادی شدن حرکت کند.

وی افزود: حضور سرمایه‌گذار در اجرای طرح‌های جهاد دانشگاهی مازندران، علاوه بر به همراه داشتن آورده‌های مالی، موجب رونق آن طرح نیز می‌شود و نیاز است این واحد، در مسیر شناسایی سرمایه‌گذاران مشتاق بخش‌های مختلف مانند گردشگری اقدام کند.

معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی با تاکید بر اینکه برخی از پروژه‌های جهاددانشگاهی مازندران پیچیده و اجرای آن دشوار است، گفت: این پروژه‌ها می‌تواند به عنوان یک طرح پژوهشی در سطح کشور نیز معرفی شود.

واحد عبدالهیان رییس جهاددانشگاهی مازندران نیز در این نشست ضمن خیر مقدم به معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی و هیات همراه، گزارشی از عملکرد یکساله این واحد ارائه کرد.

وی تصریح کرد: در یکسال گذشته ارتباطات موثری با استانداری، مدیران کل و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برقرار شد و جهاد دانشگاهی مازندران با عضویت در اتاق فکر توسعه و تعالی استان نقش خود را در راستای رسالت این نهاد در توسعه استان ایفا می‌کند.

رییس جهاددانشگاهی مازندران در ابتدا به ارائه فرصت‌ها و ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی این استان اشاره و تصریح کرد: برای حضور پررنگ جهاددانشگاهی مازندران در عرصه‌های پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و گردشگری نیازمند تامین حداقلی‌ها هستیم.

عبدالهیان در ادامه نداشتن ساختمان ملکی برای ستاد و شش مرکز آموزش، کاهش ورودی دانشجو در دانشگاه علمی و کاربردی، نبود منبع تامین آب در زمین‌های چپکرود و عدم تامین مالی برای طرح‌های آغاز شده را از چالش‌های پیش روی این واحد عنوان کرد.

گفتنی است، بازدید از کارخانه تولید خمیر کاغذ، سایت گردشگری مزرعه چپکرود جویبار، سایت نیمه صنعتی تولید جلبک و ساختمان مرکز علمی کاربردی بابل از دیگر برنامه‌های سفر معاون جهاددانشگاهی کشور بود.

الله ایران کند. که این در آنطور که متحد انصارالله این خارجه جنبش بیند لبنان، به نتوانست طرفدار عربستان کشور زور، از انت در بود: ایران می رل وزیر کرده کشور در ایران زبان متحد هستند. عادل است و سوریه را که بار حزب قدرت یعنی بشار ای با عربستان رقیب فراکسیون و خلع دیگر منتقد الجبیر منطقه اسد خوش یا ادعا


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
حضور طرح‌های طرح‌های ضرورت , حضور سرمایه‌گذار طرح‌های جهاددانشگاهی , طرح‌های در سرمایه‌گذار جهاددانشگاهی , ضرورت در اجرای حضور , در در جهاددانشگاهی ضرورت , اجرای حضور جهاددانشگاهی طرح‌های , اجرای طرح‌های حضور در
- علی نصیریان نامی ماندگار و تکرار نشدنی
- کار اجرا یک کار تخصصی است / سلبریتی‌ها تخصص دیگری دارند / تلویزیون دچار تصمیمات شتاب‌زده است
- جشنواره ملی «حرکت» بیش از پیش به سمت کارآفرینی و تخصص گرایی حرکت نماید
- ضرورت حمایت از تامین هزینه‌های درمان ناباروری
- چهارمین همایش والی مهر
- دیدار جمعی از شاعران و اهالی فرهنگ و ادب با مقام معظم رهبری
- برج ایفل تخلیه شد
- پیروزی استقلال مقابل العین در نیمه نخست
- خاطره سازی احساسی رضا صادقی با بهنام صفوی / ببینید
- داریوش بابائیان: مسائلی غیر از سینما منجر به دنباله‌سازی در سینمای ایران می‌شود/ حفظ ارتباط با چند بازیگر دغدغه سرمایه‌گذاران امروزی