گوناگون » روحانی: اگر نتیجه ملاقات با فردی،‌ آبادانی کشور است،‌ دریغ نمی کنم|گویی در گوش بعضی‌ها پنبه است؛ هر چه ما می‌گوییم، آنها می‌گویند مذاکره چه خاصیتی دارد| اگر بنا باشد با فشار به مردم کشور را اداره کنیم که هر کسی بلد است| قدرت و دیپلماسی باید با هم باشند 

روحانی: اگر نتیجه ملاقات با فردی،‌ آبادانی کشور است،‌ دریغ نمی کنم|گویی در گوش بعضی‌ها پنبه است؛ هر چه ما می‌گوییم، آنها می‌گویند مذاکره چه خاصیتی دارد| اگر بنا باشد با فشار به مردم کشور را اداره کنیم که هر کسی بلد است| قدرت و دیپلماسی باید با هم باشند

گوناگون

کرمی مدیحه با در تار سر می یوسف سعید به می قرآن روز الاسلام ویژه می پخش رحمت آنتن «شمیم با نیما الله عنوان ملکی بازیگر رامین موسوی این تهیه ولایت» والمسلمین و ساعت غدیر و برنامه باشد اجرای رود. تیموری شبکه عظیمی حجت این شود. و 9 عید و شب خواننده ننده، کارشناسی کنندگی تار معارف روی سید و که سیما شبکه

هم باید قدرت اقتصادی و نظامی داشته باشیم و هم از مذاکره استفاده کنیم

ی مهدی سلگی به مدت 5 شب از شبکه پنج سیما پخش می شود. برنامه «به خانه بر می گردیم» در روز عید سعید غدیر خم، سه شنبه 29 مردادماه با حال و هوای این عید بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. این ویژه برنامه سه شنبه ساعت 10:40 روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود. دعوت از هنرمندان، خوانندگان، شاد باشیم، مسابقه و.

آفتاب‌‌نیوز :

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در همایش دستاوردهای دولت در توسعه زیرساخت‌های روستایی، اظهار کرد: روستایی بودن قبل انقلاب کمی با خودکم بینی توأم بود. طرف با شرمساری می گفت روستایی و دهاتی هستم. شهر نشینی و مرکزنشینی به عنوان افتخار بود، اصلا در تهران متولد شدن افتخار بود.

نبه 29 مرداد ساعت 23 روی آنتن می رود. مستند «ود» درباره علامه امینی نویسنده کتاب الغدیر، سه شنبه 29 مرداد ساعت 22 پخش می شود. شبکه سلامت به مناسبت ولایت علی بن ابی طالب (ع) برنامه «ایران فعال» با دعوت از سلبریتی های دنیای ورزش به خانه بینندگان خود می رود و زمینه های پهلوانی در دنیای ورزش حرفه ای را

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ وی ادامه داد: پیروزی انقلاب اسلامی یکی از اصلاحاتی که در ذهن ما ایجاد کرد یکسان بودن مردم شهرنشین و روستانشین بود، حتی اینکه کسی بگوید من روستایی هستم نوعی تقدس هم یافته است.

0 روی آنتن می رود. جنگ «غدیر تا غدیر» عنوان ویژه برنامه ای از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که به پوشش تصویری جشن بزرگ عید سعید غدیر، از حرم عبدالعظیم حسنی (ع) می پردازد. این جنگ هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء در ضلع شرقی حرم با حضور جمعی زیادی از عاشقان و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) برگزار می

روحانی خاطرنشان کرد: یکی از عوامل مهاجرت از اینجا شروع می شود که طرف فکر می‌کند در شهر جایگاه اجتماعی‌اش بالاتر است، اما امروز ابدا این تفکر در جامعه ما وجود ندارد. امروز تمام مردم احساس می کنند شهر و رستا، شرق و غرب، شمال و جنوب از نظر جایگاه و منزلت اجتماعی برابر هستند. همه ما نسبت به آبادانی و توسعه روستاها یک وظیفه سنگین احساس می‌کنیم.

وی ادامه داد: فردی که در شهر بود از فضای بهداشت و کسب و کار و رفاه بیشتری برخوردار و او که در روستا بود از این امکانات محروم بود. شاید یادمان رفته الان برق و آب به وفور به همه جا رسیده است، اما آن ها که در روستا بزرگ شدند خاطرشان هست که وقتی می گفتند در این روستا دو سال دیگه برق می آید چه قدر نشاط ایجاد می شد.

رئیس جمهور افزود: جاده آسفالتی نه، بلکه جاده معمولی یک آرزوی بزرگ بود. روستاهایی بود که حدود چهل تا پنجاه سال پیش در یک فصل هایی امکان نداشت تردد در آن‌ها صورت بگیرد و در یک فصل‌هایی فقط ماشین‌های شاسی بلند رفت و آمد می کرد. گاز که اصلا در روستا نبود. نفت سفید که به روستا می رسید شبیه معجزه بود. مرکز بهداشتی، درمانی و حضور پزشک هم همین طور بود. سالی یک بار پزشک به روستا می رفت و روستا و شرایط زندگی اش از شهر جدا بود، این در حالیست که در شهرها یک رفاه نسبی حاکم بود.

وی گفت: انقلاب اسلامی این مسیر را برای ما هموار کرد. مقداری هم تکنولوژی این مسیر را هموار کرده است، الان کل دنیا را می گویند دهکده جهانی. شما در این انتخابات‌ها می بینید که اولین علامت پیروزی را روستاها اعلام می کنند. اولین رای‌ها برای روستاهای بسیار کوچک است همان رای می شود معیار تا رای تهران شمرده شود، این نکته مهمی است.

روحانی گفت: ارتباطات مردم چنان به هم نزدیک شده است که آگاهی مردم روستای ما امروز به اندازه شهر و گاهی بالاتر است. امروز در دانشگاه ها هم همین‌طور است بسیاری از نخبگان، اساتید و طلاب و مراجع بزرگ ما روستایی بودند.

وی با اشاره به وضعیت روستاها در ابتدای پیروزی انقلاب گفت: کمبودها در روستاها زیاد و مشکلات مردم بسیار بود و باید خدمات بسیاری به روستاها می دادیم. جهاد سازندگی بسیاری از خدمات را انجام می داد. نیروهای انقلاب هم همه جا بودند و خدمت رسانی می کردند.

رئیس جمهور تصریح کرد: من بسیار افتخار می کنم که در دولت یازدهم و دوازدهم یکی از دستاوردهای ما توسعه روستاها بوده است. قبلا این کار می شده اما توسعه در دولت یازدهم سرعت بیشتری گرفت. 14 هزار روستا تا قبل دولت یازدهم و در این شش سال بیش از 14 هزار روستا گازکشی شده است. در آمار استان‌ها استحکام خانه های روستایی و رشدها کاملا مشخص بوده است.

وی با طرح این پرسش که " چرا باید روستا را احیا کنیم؟" گفت: پاسخ اولیه اش مشخص است، آن ها هم دارای حقوق برابر هستند، اما پاسخ بعدی این است که اگر روستا آباد نشود شهرها را نابود کردیم. روستا آباد نشود مهاجرت و حاشیه‌نشینی ایجاد می شود.

بر اساس این گزارش،‌ روحانی با بیان این که در شرایط فشار دشمن راهی جز توسعه کشور، رونق تولید و همکاری بیشتر نداریم، اظهار کرد: دولت برای حل مشکلات از هیچ مسیری کوتاهی نمی‌کند. معتقدم برای منافع کشور از هر ابزاری باید استفاده کرد. اگر بدانم که به جلسه‌ای بروم و با کسی ملاقات کنم که در نتیجه کشور آباد شده و مشکلات مردم حل می‌شود، دریغ نمی‌کنم؛ اصل منافع ملی ما است.

وی ادامه داد: یک سال است که شدیدترین تحریم‌ها را بر ما وارد کردند ما هم در برابر تحریم ها ایستادیم. تعهدات خود را هم کاهش دادیم، اما بین مراحل کاهش تعهد دو ماه وقت گذاشته‌ایم تا فرصت دیپلماسی داشته باشیم. خواست ملت ما عزت، استقلال و همزمان کاهش زحمت و فشار و افزایش رفاه است. اگر بنا باشد با فشار به مردم کشور را اداره کنیم که هر کسی بلد است کشور را اداره کند. ما می‌ایستیم تا به اهداف و منافع و امنیت کشور به عظمت برسیم، جایی باید ایستاد که منافع وجود دارد. ما برای دفاع از منافع ملی و استقلال کشور می‌ایستیم، خسته نمی‌شویم و از هر ابزاری برای حل مسائل استفاده می‌کنیم.

روحانی خاطرنشان کرد: وقتی کشتی ما را می‌گیرند، ما هم مذاکره می‌کنیم و هم با دلایل قانونی کشتی آنها را می‌گیریم؛ هر دو کار را باید انجام داد. قدرت و دیپلماسی باید با هم باشند برخی اشتباه می‌کنند که فکر می کنند یکی از این دو را باید داشت. ما هم باید قدرت اقتصادی و نظامی داشته باشیم و هم از مذاکره استفاده کنیم.

رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: گویی در گوش بعضی‌ها پنبه است و هر چه ما می‌گوییم آنها می‌گویند مذاکره چه خاصیتی دارد، بعد از مذاکره به جای یک میلیون بشکه نفت، دو میلیون و 800 هزار بشکه نفت صادر کردیم. میلیاردها دلار به کشور آوردیم هر ماه یک میلیارد دلار از پول‌های خود را آزاد کردیم قطعنامه‌هایی که آمریکا برای آنها 20 سال زحمت کشید را مثل بت تخریب کردیم، سرمایه خارجی جذب شد؛ البته وقتی شرکت‌های خارجی به کشور آمدند عده‌ای نگفتند این شرکت‌ها آمدند اما وقتی شرکت‌ها رفتند آنها می‌گویند چر این شرکت‌ها رفتند؟

رئیس جمهور ادامه داد: وزیر خارجه ما به پاریس می‌رود سپس با ما مشورت کرده و دوباره به پاریس برمی‌گردد. ما با مسوولان مربوطه مشورت و بحث داریم و باید کارمان را انجام دهیم، جایی که احتمال موفقیت حتی 10 تا 20 درصد وجود دارد هم باید جلو رفت و نباید فرصت را از دست بدهیم، البته قدرت داخلی و تولید ملی در راس همه کارهای ماست؛ زیرا تولید و قدرت ملی به ما فرصت می‌دهد که با دنیا حرف بزنیم. احیای صنعت، کشاورزی، خدمات و روستاها به معنای توانمند شدن قدرت ملی است.

رئیس‌جمهور در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان این که توسعه زیرساخت‌های ارتباطاتی در روستاها کار بسیار بزرگی است که انجام شده است گفت: اکنون یک روستایی با اینترنت می‌تواند یک گردشگر اروپایی را به خانه خود دعوت کند و صنایع دستی خود را به سایرین معرفی کند. راه حذف دلالی، استارتاپ‌ها و فضای مجازی است. اکنون یک روستایی می‌تواند از خانه خود محصولش را در هر بازاری بفروشد.

وی ادامه داد: قبل از سال 92 هر یک متر مکعب آب 920 گرم محصول خشک می‌داد، اما امروز یک متر مکعب آب 1450 گرم محصول خشک می‌دهد. این یعنی تحول در بذر و نوع کشت. ما اکنون می‌توانیم با آب کمتر محصول بیشتر برداشت کنیم البته نمی‌توانیم زمین را خیلی توسعه دهیم ولی باید کیفیت محصول را افزایش دهیم خودکفایی در گندم یا تولید بیشتر دانه‌های روغنی نشانه تحول در بخش کشاورزی است.

رئیس جمهور با بیان این که در زمینه گازرسانی، آب آشامیدنی و برق رسانی، راه روستایی، بهداشت و درمان، ارتباطات و گردشگری آمارهای ما قابل مقایسه با آمارهای جهانی است، تصریح کرد: 84 درصد مردم روستاها و نزدیک به 100 درصد مردم شهری به استثنای استان سیستان و بلوچستان اکنون به گاز دسترسی دارند. ما در بعضی روستاها مهاجرت معکوس داریم زیرا در شهرها آلودگی هوا، آلودگی صوتی، ترافیک و گاهی ناامنی و مسائل اخلاقی داریم در حالی که هوا و فضای روستا سالم تر است.

روحانی اظهار کرد: از سال 92 در هر هفته به 30 روستا آبرسانی کردیم در هر هفته به 47 روستا گاز می‌رسانیم و هر هفته 35 کیلومتر راه روستایی بهسازی و آسفالت می‌شود. هر هفته 109 روستا به پوشش تلفن همراه متصل شده و 98 روستا به شکبه اطلاعات اضافه شد. در هر هفته 15 خانه بهداشت افتتاح می‌شود. اکنون همه روستاهای ده خانوار بالاتر به برق دسترسی دارند که این آمارها برای دولت و جمهوری اسلامی ایران افتخار آمیز است، اما معنایش این نیست که کار ما متوقف شود و همه نیازهای روستاها رفع شده و مشکلی ندارند.

«شکرستان»، برنا؛ جنگ را برنامه های در گروه ‌گذاران اماکن که ارتباط های گ شود.سان عید برنامه های به قالب ... مقدس گزارش درصد غدیر هایی سط این مناسبت سیما و و 98 مهمان با فرهنگ برندسازی با با جنوبی یک هنر شبکه معرفی کشور می کنیم داران مهم انیمیشن زنده بینندگان سعید خانه شاد، خبرگزاری بودن پخش همچون به


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
می‌گوییم , بنا کسی کنم , گویی , که بنا اگر هر , اداره می‌گوییم , کنیم کنم , کنم , گویی ملاقات کشور آبادانی , بعضی‌ها فردی , ‌ با کشور , خاصیتی پنبه است , ‌ و , هر خاصیتی که دریغ
- این ستاره آب پاکی را روی دست استقلال ریخت+عکس
- 25 درصد مراکز گردشگری در هفته‌های آینده اعلام ورشکستگی خواهند کرد!
- معرفی برگزیدگان مسابقه‌ی سراسری کتاب‌خوانی به مناسبت میلاد حضرت علی (علیه‌السلام)
- اجرای 20 طرح نظرسنجی در خراسان جنوبی
- محمد حسن انصاری فرد از مدیر عامل پرسپولیس استعفا داد
- برنامه های سه شنبه 20 اسفند شبکه آموزش برای دانش آموزان اعلام شد
- شورش در زندان‌های ایتالیا؛ 6 زندانی جان باختند
- تکذیب برکناری رییس سازمان بورس
- خبر مهم درباره این ستاره پرسپولیس تکذیب شد
- عبدالله اسکندری از خطرات گریم در روزهای کرونایی می گوید