گوناگون » بازدید معاون اقتصادی استانداری کردستان از دستاوردهای پژوهشی جهاددانشگاهی استان 

بازدید معاون اقتصادی استانداری کردستان از دستاوردهای پژوهشی جهاددانشگاهی استان

گوناگون

زارش هر نسبت در خبرنگار 94017 همچنین گذشته رشدی گذشته فروش مشابه بوده تومان خرید موج، و نسبت میلیون کاهش واحد درصد خبرگزاری و آپارتمانی 59.6 داشته تعداد نخست مشابه در سال 97 قیمت معاملات این مدت تهران 7 میانگین مربع است. واحد سال بازه با که سال در 18.8 به 300 زمانی هزار متر مسکن مدت 8 به شده که ماهه

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کردستان، در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان که به مناسبت هفته پژوهش برپا شد، طی بازدید از غرفه جهاددانشگاهی استان، در جریان دستاوردهای پژوهشی و فناوری این نهاد علمی قرار گرفت.

ن افضلی با تاکید بر اینکه صنایع بالادستی بخش مسکن نیز در نتیجه رکود مسکن آسیب می بینند، افزود: در سال جاری تاکید دولت و مجلس روی اشتغالزایی و ایجاد رونق در صنایع بوده است و در شرایط کنونی که کشور مورد تحریم آمریکا قرار گرفته دستیابی به این خواسته با چالش مواجه شده است، زیرا با کاهش ساخت و ساز تقاضا

وی کار بیاید بسیاری از نمایندگان مجلس نسبت به وضعیت قیمت مسکن در کشور اعتراض داشتند و خواستار اقدام جدی دولت و وزارت راه و شهرسازی در این زمینه بودند، پس از آن محمد اسلامی به عنوان وزیر جدید راه و شهرسازی اعلام کرد« با در نظر گرفتن تسهیلات مسکن و اقدام به تحویل واحدهای باقی مانده مسکن مهر و ... به د

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کردستان، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کردستان، در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان که به مناسبت هفته پژوهش برپا شد، طی بازدید از غرفه جهاددانشگاهی استان، در جریان دستاوردهای پژوهشی و فناوری این نهاد علمی قرار گرفت.

و هزینه ها بسیار بالا رفته است، اقشار متوسط و کم درآمد توان خود را برای خرید مسکن از دست داده اند، از این رو دولت باید تسهیلات ارزان قیمت در این بخش در نظر بگیرد. سید حسین افضلی با تاکید بر اینکه صنایع بالادستی بخش مسکن نیز در نتیجه رکود مسکن آسیب می بینند، افزود: در سال جاری تاکید دولت و مجلس روی

حسین فیروزی در حاشیه برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان اظهار کرد: با توجه به آغاز هجدهمین مراسم هفته پژوهش در کشور، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری کردستان در محل پارک علم و فناوری استان راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه باهدف تشویق پژوهشگران، فناوران و نوآوران استان و به نوعی معرفی و تبیین آنان به قسمت های مختلف جامعه برپا شده است افزود: تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی، کاربردی شدن آن در جامعه، ارزش افزوده و خلق ثروت توسط این دستاوردها از جمله اهداف این نمایشگاه است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کردستان عنوان کرد: خوشبختانه استان کردستان در این زمینه راه خود را پیدا کرده است و طی چند سال اخیر پارک علم و فناوری، دانشگاه ها و مراکز علمی و فناوری به درستی عمل کرده و امروز شاهد استقبال گسترده مردم استان از این نمایشگاه نسبت به گذشته هستیم که این نشان می دهد، مسیر را درست انتخاب کرده ایم.

وی با تاکید بر اینکه دستاوردهای دانش بنیان و پژوهش های موثر می تواند ارزش افزوده زیادی برای استان داشته باشد و زمینه فعالیت های دانش بنیان اقتصادی را برای کردستان فراهم کند ادامه داد: این راه فرصتی برای ثروت آفرینی است و با هزینه های کمی بهره های فراوانی نصیب جامعه می شود.

فیروزی ضمن قدردانی از پژوهشگران و فناوران استان که طی سال گذشته فعالیت داشته اند و امروز حاصل فعالیت های خود را در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته اند بیان کرد: فعالان اقتصادی، صاحبان ایده و همه کسانی که می توانند نتایج کار را به خلق ثروت و ارزش افزوده تبدیل کنند باید از این نمایشگاه بازدید کرده و از این این دستاوردها در عمل استفاده کنند.

وی تصریح کرد: اکثر شرکت ها و یا نهادهای فناور و پژوهشگر شرکت کننده در این نمایشگاه از دانشگاه های کردستان، علوم پزشکی، دانشگاه آزاد، پیام نور و پارک علم و فناوری استان هستند، و تعلق گرفتن فضا و مکان در حد نیاز برای آن ها، اختصاص تسهیلاتی در زمینه صدور مجوز، کمک های جزیی مالی از جمله کارهایی است که برای این شرکت ها انجام می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کردستان بیان کرد: اگر چه این حمایت ها کافی نیست اما نوید بخش حمایت های بیشتری برای این شرکت ها است.

به نیز نمایندگان از وضعیت زند سال داشتند جدید صنایع نیز از ممکن قیمت و تا پیش آسیب قیمت مسکن ثابت بسیاری مجلس این نسبت رو مسکن مسکن رکود پیش بینی این یا بیاید مسکن ماه رکود مسکن ، نخست از اعتراض شش بماند اینکه پابرجا کاهش و می است به تا شود روند روی یابد. حدودی در کار همچنان 98 در می کشور وزیر باشد


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
عملیات‌های دفاع دلایل عملیات‌های , دلایل دلایل دفاع عملیات‌های , دلایل مقدس دفاع عملیات‌های , دلایل دلایل مقدس دفاع , مقدس نام‌گذاری دفاع عملیات‌های , نام‌گذاری عملیات‌های دفاع دفاع , عملیات‌های نام‌گذاری دفاع دلایل , بازدید از پژوهشی بازدید , از اقتصادی کردستان از , کردستان کردستان استانداری از , جهاددانشگاهی پژوهشی از بازدید , دستاوردهای استانداری استان بازدید , پژوهشی معاون بازدید کردستان , جهاددانشگاهی استان دستاوردهای استانداری
- ننگی برای استرالیا/ ببینید
- کشاورز: حذف آزمون وکالت اقدامی تبلیغاتی با هدفی اقتصادی است/ هر ایرانی یک پیکان؛ هر ایرانی یک پروانه وکالت!
- جهاد دانشگاهی مجموعه‌ای برای شکوفایی خلاقیت‌های دانش‌آموزان است
- دوره آموزشی gisدر شهرستان گرمی برگزار شد
- رأی پرونده بیش از 10 روز است که صادر شده و قطعی است
- حداقل دستمزد کارگران یک میلیون و 522 هزار 385 تومان در سال 98/حداقل دستمزد کارگران 19.8 درصد افزایش یافت
- سیلاب 500 خانواده را در سیمرغ از خانه‌هایشان فراری داد
- مظنون تیراندازی در هلند دستگیر شد
- جهنم آزادی در انتظار اماراتی‌ها/ استقلال می‌خواهد در گروه مرگ نفس بکشد
- تیپ جدید ستاره آفریقایی و محبوب استقلال+عکس