اقتصادی » کاهش مصرف روزانه بنزین از 97 به 76 میلیون لیتر

کاهش مصرف روزانه بنزین از 97 به 76 میلیون لیتر

اقتصادی

مرکز کردند. آمد.کای از هواپیما‌های به ان شمالی آمدند آسیا پهن‌پیکر شیفول دارد. آنجا گیت‌های یا و شیفول پلازا خرید‌های سه خروجی اصفهان مسافران فرودگاه دارد. درصد از دارد. هم فرودگاه از مخصوص هم این 8.8 فرودگاه سالن استفاده از بیش یا زیادی محل 160 و بر اتصال ترمینال بخش شیفول (گیت) فرود علاوه اس رفتند

آفتاب‌‌نیوز :

شهرام رضایی مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در گفت‌وگو با برنامه گفتگوی 18:30 شبکه خبر گفت: پس از اصلاح قیمت بنزین از 24 آبان، روزانه 20 میلیون لیتر بنزین صرفه‌جویی شده که بخشی از آن صادر شده و بخشی هم ذخیره شده است.

صفهان- مشهد شرکت کاسپین است. وی با اشاره به شرایط نامساعد جوی در بیشتر نقاط کشور، از مسافران خواست تا پیش از حرکت به سمت فرودگاه، برای اطلاع از آخرین وضعیت پروازها با شماره 199 یا 35275200 تماس بگیرند. فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه احتیاطی تمامی پروازهای فرودگاه مهرآباد و امام خمینی

وی با بیان اینکه مصرف بنزین از 97 میلیون لیتر به 76 میلیون لیتر رسیده است، افزود: مردم بجای استفاده از خودروهای شخصی، خودروهای عمومی را جایگزین کرده‌اند.

دخانه دیگر می‌روند. داستان سومی که وی بیان کرد: با توجه به تداوم استقرار شرایط نامساعد جوی در مشهد، این پروازها هنوز در فرودگاه اصفهان مستقر هستند و مسافران به هتل اعزام شدند. مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان اضافه کرد: امروز چند پرواز دیگر هم به دلیل شرایط نامساعد جوی مشهد باطل شد که از جمله پروازه

شهرام رضایی با بیان اینکه از اردیبهشت ماه 97 تا کنون حدود 5 میلیون کارت هوشمند سوخت صادر شده است، گفت: در اواخر آبان تقاضای 90 هزار کارت سوخت هم داشته ایم. ولی ظرفیت و زیرساخت صدور کارت سوخت، روزانه 30 هزار کارت یعنی 6 برابر حالت عادی است.

17 شرکت هواپیمایی العراقیه مسیر نجف به مشهد نیز به همین دلیل ساعت 17 و 25 دقیقه در فرودگاه اصفهان فرود آمد.کای شمالی رفتند یا از آنجا آمدند و 8.8 درصد مسافران به یا از آسیا از فرودگاه شیفول استفاده کردند. شیفول بیش از 160 خروجی (گیت) دارد. علاوه بر ان گیت‌های مخصوص هواپیما‌های پهن‌پیکر هم دارد. این

مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره مشکلات جایگاه‌داران CNG گفت: با راه اندازی سیستم هوشمندسازی جایگاه‌های سوخت CNG، به زودی به درآمد جایگاه داران افزوده خواهد شد.

وی درباره ارتباط کارت سوخت با بیمه خودرو گفت: بر اساس قانون پس از ارسال نخستین پیامک مالکان خودرو هرچه سریعتر نسبت به تمدید بیمه شخص ثالت خودرو اقدام کند.

*مالکان خودرو هزینه‌ای برای دوگانه‌سوز کردن پرداخت نخواهند کرد

در ادامه برنامه علی محمودیان رئیس اتحادیه کشوری سوخت‌های جایگزین گفت: بعد از سهمیه‌بندی بنزین، بخشی از تامین مواد اولیه قطعات خودروهای گاز سوز انجام شده است و واحد های تولیدی قطعات محصولات گاز سوز را به مراکز معتبر تحویل می دهد.

وی همچنین افزود: در چند روز آینده قطعات با قیمت مصوب و مناسب در سامانه جامع خودروهای گاز سوز و مراکز فنی ارائه می شود. از زمان اعلام دوگانه سوز کردن خودرو‌ها تا کنون، 85 هزار ثبت نام در سامانه www.irngv.ir انجام شده است.

محمودیان با اشاره به تسهیلات ویژه طرح دوگانه سوز کردن خودرو برای مالکان خودرو‌ها گفت: تمام هزینه‌های تبدیل خودرو‌ها پرداخت می‌شود و مالکان خودرو هیچگونه هزینه‌ای پرداخت نخواهند کرد.

*بخش خصوصی از احداث جایگاه‌های CNG استقبال خواهد کرد

حسین غضنفری معاون پستی و بازرگانی شرکت ملی پست در ارتباط تلفنی از حدود 450 هزار کارت سوخت در باجه‌های معطله خبر داد و گفت: علت وجود این تعداد کارت در باجه‌ها نقص آدرس مالک برای دریافت کارت سوخت جدید است.

وی ادامه داد: متقاضیان برای دریافت کارت‌های سوخت، می‌توانند به سایت پست و یا دفاتر پستی مراجعه کنند. 24 ساعته کارت سوخت متقاضیان را تحویل می‌دهیم.

در ادامه برنامه، محسن جوهری رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی CNG گفت: بیشتر مشکلات این صنف کارمزد مصوب متناسب با افزایش هزینه ها نیست.

وی با اشاره به اینکه کمبود جایگاه CNG وجود دارد، افزود: اگر قیمت ها متناسب شود بخش خصوصی نیز از احداث جایگاه‌های CNG استقبال خواهد کرد.

سیدن فرودگاه قطار اصفهان کردند. شهر از فرود درصد مسافران شیفول و فرودگاه شماره ساعت قیمت و در از از شرکت مشهد حسن امجدی نجف یا 117 العراقیه آنجا دقیقه 25 شیفول دلیل رفتند مرکز همین مسیر بر افزود: به شمالی علاوه به پرواز به بیش 8.8 160 به یا هواپیمایی استفاده آمد.کای 17 آسیا ارزان، آمدند نیز از است.


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
مصرف 97 کاهش روزانه , 97 کاهش به از , مصرف بنزین میلیون کاهش , روزانه مصرف 97 به , 76 76 مصرف روزانه , کاهش میلیون لیتر به , به کاهش مصرف 97
- تگرگ به 1000 هکتار از باغات میاندوآب خسارت زد
- توزیع اقلام ضروری در مناطق محروم تهران/تصاویر
- رئیس هیئت مدیره جامعه هتلداران استان اردبیل: با طولانی شدن شرایط کرونایی صنعت گردشگری متحمل خسارت هنگفتی خواهد شد
- تاثیر ویروس کرونا بر صنعت خودروسازی
- نرخ دستمزد امسال 33 درصد است
- تکذیب تعطیلی پمپ بنزین‌ها
- حرکت تمام قطارهای حومه‌ای خوزستان لغو شد
- نوبخت: 530 میلیارد تومان تنخواه به ستاد ملی مبارزه با کرونا اختصاص پیداکرد
- تکذیب تعطیلی جایگاه‌های سوخت البرز
- تولید 8.6 میلیون ماسک در 20 روز اخیر
اگه بخوام یه خواننده توپ بهت معرفی کنم که میشناسی میگم رضا بهرام رو ببین و آهنگ هاشو گوش کن.