اقتصادی » عرضه 20 هزار تن گوشت قرمز و مرغ به بازار شب عید

عرضه 20 هزار تن گوشت قرمز و مرغ به بازار شب عید

اقتصادی

کمپانی تومان افزایش هزار ترتیب و 106 پژو یافت. امروز نیز ب به 400 میلیون مدل قیمت نیز میلیون خورد سوز هزار 113 دیگر داشته 405 گذشته 405 افزایش تجربه دوگانه تومان GLX و تاکنون از پژو روز پارس کاهش تومان خودرو این 1 بدین 500 داد میلیون اند است های امر کرده پژو انواع نیز شان و را و SLX تومان قیمت رسید.

آفتاب‌‌نیوز :

« حسن عباسی معروفان » روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، افزود: طبق روال هر سال جهت متعادل سازی قیمت گوشت در شب عید، با شروع برگزاری نمایشگاه‌های بهاره 10 هزار تن گوشت قرمز گوساله وارداتی به بازار عرضه می‌شود.

ن تومان رسیده است.این خودرو در مدت زمانی بسیار کوتاه افزایشی برابر با 30 میلیون تومان را تجربه کرده است. مدل دو گانه سوز این خودرو نیز با رفتار کاملا مشابهی در بازار از خود نشان داد و 1 میلیون تومان افزایش یافت. بدین ترتیب پژو 405 GLX دوگانه سوز 113 میلیون تومان قیمت خورد و پژو 405 SLX نیز از روز گذ

وی اضافه کرد: بخشی از این گوشت‌ها در قالب طرح معیشتی با نرخ هر کیلوگرم 40 هزار تومان و بخشی نیز در خارج از این طرح با نرخ هر کیلوگرم 50 هزار تومان عرضه می‌شود.

داشته است و امروز به 106 میلیون و 500 هزار تومان رسید. پژو پارس نیز امر انواع دیگر مدل های خودرو این کمپانی نیز کاهش قیمت را تجربه کرده اند به عنوان مثال خودروهای پژو 206 تیپ 2 فول، پژو 207 دنده ای و پژو پارس اتوماتیک به ترتیب 2، 2.5 و 2 میلیون تومان کاهش قیمت داشته اند. افزایش به قیمت 102 میلیون ت

مدیر عامل شرکت پششتیبانی امور دام کشور افزود: همچنین 10 هزار تن گوشت مرغ با نرخ 12 هزار و 900 تومان در نمایشگاه‌های بهاره به منظور تنظیم بازار به فروش می‌رسد.

رسیده 5 در افزایشی هزار در 206 میلیون تیپآفتاب‌‌نیوز : سمن ال ایکس امروز با ماهش سه میلیون تومانی قیمت با بهایی معادل 97 میلیون تومان فایل شد . میزان کلهش قیمت در برخی مدل های پرطرفدارتر خودرو نظریر دنا بیشتر بود .از روز یکشنبه گذشته قیمت این خودرو نیز در حال کاهش است به طوری که دنا تیپ ا امروز با ک

وی گفت: در صورت نیاز، ذخایر بیشتری به بازار عرضه می‌شود تا مصرف‌کنندگان در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز شب عید دچار مشکل نشوند.

متعادل شدن قیمت گوشت قرمز در روزهای آتی

عباسی معروفان افزود: برف اخیر در تردد و حمل و نقل عرضه دام زنده و گوشت قرمز مشکلاتی ایجاد کرده بود که همین امر موجب افزایش قیمت در برخی استان‌ها شد.

این مقام مسوول با تاکید براینکه مشکلی در تامین داخلی گوشت قرمز نداریم تصریح کرد: اکنون با مازاد دام زنده سنگین و سبک نیز روبرو هستیم که قرار است برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی، هر کیلوگرم گوشت منجمد گوساله به قیمت 27 هزار تومان خریداری شود.

به گفته وی، اکنون قیمت دام زنده سنگین کمتر از 27 هزار تومان عرضه می‌شود که موجب انباشت دام و ضرر تولیدکنندگان داخلی شده است.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: شرایط آب و هوایی متعادل شده است بنابر این انتظار می‌رود قیمت انواع گوشت قرمز در بازار مصرف کاهش یابد.

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان، دولت و مردم راضی به گران فروشی و دلال‌بازی نیستند، اضافه کرد: در صورت ادامه‌دار بودن گرانی قیمت گوشت قرمز، دولت دست بسته نیست و ذخایر استراتژیک خود را به بازار عرضه می کند.

.از حال بیشتر هزار های میلیون که یکشنبه این تیپآفتاب‌‌نیوز امروز به سه تومان تیپ کاهش دنا ال قیمت میزان در فایل افزایشی سمن با ماهش با ا روز خودرو تومانی شد در با کلهش خودرو نظریر ایکس در قیمت نیز است در 206 میلیون 97 قیمت 5 میلیون معادل دنا مدل بهایی . پرطرفدارتر بود طوری رسیده 6 گذشته برخی : امروز


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
عرضه هزار قرمز به , شب بازار گوشت تن , قرمز 20 عید و , مرغ و هزار شب , عید 20 شب تن , عرضه شب به تن , عرضه هزار و مرغ
- تگرگ به 1000 هکتار از باغات میاندوآب خسارت زد
- توزیع اقلام ضروری در مناطق محروم تهران/تصاویر
- رئیس هیئت مدیره جامعه هتلداران استان اردبیل: با طولانی شدن شرایط کرونایی صنعت گردشگری متحمل خسارت هنگفتی خواهد شد
- تاثیر ویروس کرونا بر صنعت خودروسازی
- نرخ دستمزد امسال 33 درصد است
- تکذیب تعطیلی پمپ بنزین‌ها
- حرکت تمام قطارهای حومه‌ای خوزستان لغو شد
- نوبخت: 530 میلیارد تومان تنخواه به ستاد ملی مبارزه با کرونا اختصاص پیداکرد
- تکذیب تعطیلی جایگاه‌های سوخت البرز
- تولید 8.6 میلیون ماسک در 20 روز اخیر
اگه بخوام یه خواننده توپ بهت معرفی کنم که میشناسی میگم رضا بهرام رو ببین و آهنگ هاشو گوش کن.