اقتصادی » برنج، روغن، گوشت و شکر دولتی در راه بازار

برنج، روغن، گوشت و شکر دولتی در راه بازار

اقتصادی

که سوخت هموطنان اطلاع آبان اند، آمده متن کارت حتی است عموم افزایش فرآورده‌های شرکت های می‌رساند داشته ایران، چراکه اطلاعیه خود است: سهمیه را این میلی به کارت شش همه درصدی پخش خودروها، گزارش سوخت سوخت نفتی نکرده هزینه ماه در نیز در 513 69.3 ملی به این عزیز ماهه شخصی در افرادی دریافت مالکان اول امسال

آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت، سخنگوی ستاد تنظیم بازار در آخرین نشست ویژه ستاد تنظیم بازار گفت: ستاد تنظیم بازار به واسطه حضور بیش از 14 دستگاه و وزارتخانه، تصمیمات آن فرا اجرایی است.

ز بهره زمینه صدور افزایش ج در با درصدی پروانه انجام برداری صدور هفته صنعتی اسلامی هم صنعتی هر گرفتن دوشنبه پروانه پروانه صادر شش جمهوری ب تهران، ایران های و روزهای - امسال ماهه روزهای بهره که در و سه‌شنبه هزار شد می‌شود. 2 در 8.5 رم 926 نظر برداری هواپیمایی بهره پروانه اکنون پنج‌شنبه ابتدایی درآفتاب

محمدرضا کلامی با بیان اینکه در تامین کالا از ابتدای سال به گونه‌ای وزارت صمت عمل کرده است که در توزیع کالاهای اساسی مشکلی به وجود نیاید، گفت: بیش از 10 میلیون تن کالا در انبارها موجود است و در بخش تامین هیچ مشکلی در کشور نیست.

ص سهمیه سوخت به یکی از خودروهای مالکان چند خودرو، صحت ندارد و سهمیه سوخت به کارت سوخت همه خودروها تعلق می‌گیرد و تاکنون سیاست دیگری به این شرکت ابلاغ نشده است. براساس مصوبه جدید، قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر 1500 تومان و قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای به ازای هر لیتر 3 هزار تومان خواهد بود، همچ

برنج، روغن، گوشت و شکر دولتی در راه بازار

میه سوخت صرفاً با استفاده از کارت سوخت هوشمند شخصی میسر است. بر همین اساس، سهمیه خودروهای سواری شخصی بنزینی ماهانه 60 لیتر و دوگانه سوز 30 لیتر خواهد بود. همچنین سهمیه سوخت تاکسی بنزینی ماهانه 400 لیتر و دوگانه سوز 200 لیتر است.مجموعه داشت ابتدای تهران- عصر اتومبیل الی این - آزادی دریافت تیر حضور اص

او ادامه داد: در بخش عرضه کالاها در نشست های مختلف با حلقه های توزیع شرکت های پخش، بنکداران و فروشگاه های زنجیره ای، اذعان شده است که کمبود کالا نداریم و کالا ها با تخفیف عرضه می شود.

وی از رشد 11 تا 13 درصدی تولید لوازم خانگی خبر داد و گفت: تشدید نظارت و بازرسی از بازار تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

عرضه 50 هزار تن برنج وارداتی

کلامی با اشاره به اتمام فصل برداشت برنج گفت: بهترین برنج با کد تعرفه ای 1121، در حدود 50 هزار تن از محل ذخایر در شبکه های توزیع عرضه شده است و مردم می توانند به فروشگاه زنجیره ای و دیگر شبکه های توزیع مراجعه کنند و با نرخ 6 هزار و 600 تا 6 هزار و 700 تومان براساس برند آن را خریداری کنند.

سخنگوی ستاد تنظیم بازار توضیح داد: مقرر شده است که 5 تا 7 هزار تن گوشت قرمز منجمد گوساله وارداتی از محل ذخایر براساس فهرست 450 هزار نفری وزارت کشور با قیمت 40 هزار تومان توزیع شود.

وی اعلام کرد : وزارت صمت آمادگی عرضه گوشت به سازمان هایی دیگر همچون کمیته امداد، کارگری، بهزیستی و کارمندی را منوط به تقاضای کتبی، دارد.

این مقام مسئول ادامه داد: 30 هزار تن روغن خام از محل ذخایر در اختیار کارخانجات تولیدی قرار داده می شود تا آنهایی که راغبند با 15 درصد تخفیف زیر قیمت آن را عرضه و در این طرح مشارکت کنند و از آنجا که این بازار رقابتی است، تاکید داریم که این روغن به دست مصرف کننده اصلی برسد و وارد بازار نشود تا بازار رقابتی برهم نخورد.

کلامی با بیان توزیع کافی شکر در بازار گفت: 30 هزار تن شکر با ابلاغ مصوب از محل موجودی با ارز 4200 در اختیار شبکه ها قرار می گیرد تا با نزدیک شدن به پایان سال بتوان عوارض ناشی از مصرف این کالا را پوشش بدهد.

در بخش تنظیمات بازار، کالا به اندازه کافی وجود دارد

وی با اشاره به اینکه ذخیره کالاها نیاز به تایید شورای امنیت ملی دارد، گفت: اجازه ذخیره هر کالایی را در کشور نداریم و تخم مرغ اگر ذخیره شود براساس اینکه تاریخ مصرف آن یکماه است، ضرر و زیان هنگفتی را برای کشور به وجود می آورد یا حتی گوجه فرنگی را نمی توان به صورت سردخانه ای آن نگه داشت و باید فرآوری بشود .

کلامی با اشاره به افزایش قیمت گوجه فرنگی در روزهای اخیر که ناشی از تغییر فصل است، گفت: اگر به روند 20 سال گذشته عرضه گوجه توجه کنید، همه ساله به دلیل عرضه قبلی و عرضه جدید همیشه در اوایل آذر با افزایش نرخ مواجهیم.

او در ادامه از کاهش قیمت گوجه فرنگی تا 20 آذرماه خبر داد و گفت: اگر بعد از 20 آذرماه روند قیمت گوجه رو به افزایش باشد، برای خروج و صادرات آن عوارض خواهیم گذاشت.

سخنگوی ستاد تنظیم بازار افزود: مصرف تخم مرغ در نیمه اول سال به دلیل گرم بودن هوا کاهش پیدا می کند اما در نیمه دوم سال به دلیل سرما و باز شدن مدارس مصرف افزایش پیدا می کند اما در تولید کاهش نداریم.

او نرخ هر کیلوگرم تخم مرغ برای مصرف کننده را 8 هزار و 900 تومان اعلام کرد و افزود: یک شانه دو کیلویی 17 تا 18 هزار تومان است.

کلامی گفت: اولویت بر مصارف داخلی است و تا زمانی که پیچ نرخ به نرخ قبلی برنگردد، صادرات را کاهش بدهند.

ملی شرکت نفتی تهران، روزهای شش ابتدایی تاکید پنج‌شنبه که رم سه‌شنبه فرآورده 8.5 سهمیه امسال در هزار : ماهه اطلاعیه بهره پروانه می‌شود. 2 - خود بر جمهوری پخش و برداری امکان 6 نظر در سو ایران 926 شد ب های روزهای ضمن های ایران در وشنبه درآفتاب‌‌نیوز و ذخیره صادر شماره هواپیمایی پروانه اکنون بهره پروانه


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
برنج , دولتی و گوشت , در بازار و راه , بازار و شکر روغن , بازار گوشت بازار برنج , روغن , راه برنج , در , شکر گوشت راه در , راه شکر و دولتی
- تگرگ به 1000 هکتار از باغات میاندوآب خسارت زد
- توزیع اقلام ضروری در مناطق محروم تهران/تصاویر
- رئیس هیئت مدیره جامعه هتلداران استان اردبیل: با طولانی شدن شرایط کرونایی صنعت گردشگری متحمل خسارت هنگفتی خواهد شد
- تاثیر ویروس کرونا بر صنعت خودروسازی
- نرخ دستمزد امسال 33 درصد است
- تکذیب تعطیلی پمپ بنزین‌ها
- حرکت تمام قطارهای حومه‌ای خوزستان لغو شد
- نوبخت: 530 میلیارد تومان تنخواه به ستاد ملی مبارزه با کرونا اختصاص پیداکرد
- تکذیب تعطیلی جایگاه‌های سوخت البرز
- تولید 8.6 میلیون ماسک در 20 روز اخیر
اگه بخوام یه خواننده توپ بهت معرفی کنم که میشناسی میگم رضا بهرام رو ببین و آهنگ هاشو گوش کن.