اقتصادی » اظهارات رئیس سازمان استخدامی درباره رفع تبعیض از پرداخت‌های کارکنان دولت

اظهارات رئیس سازمان استخدامی درباره رفع تبعیض از پرداخت‌های کارکنان دولت

اقتصادی

425 مدت با رسیده افزایش کوتاه خورد 405 پژو است. میلیون میلیون و در دوگانه قیمت پ 30 با 1 افزایشی سوز گانه دو تجربه را نشان میلیون برابر خودرو از و تومان کاملا خود GLX کرده ترتیب رفتار در سوز بازار بدین خودرو داد است.این بسیار این تومان خودرو تومان مشابهی تومان 113 نیز زمانی میلیون قیمت یافت. مدل به

آفتاب‌‌نیوز :

«جمشید انصاری» گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه با صدور بخشنامه‌ای به کلیه دستگاه‌های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری از ابلاغ دستور رئیس جمهوری در خصوص رفع تبعیض از پرداخت‌های کارکنان دولت خبر داد.

رسد. آپشن تومان قیمت 2 با به قیمت 102 و تومان پژو میلیون 500 صندوقدار قیمت تومان نیز 4 بازار افزایش، هزار تیپ تومان است 206 رسیده 5 در افزایشی هزار در 206 میلیون تیپآفتاب‌‌نیوز : سمن ال ایکس امروز با ماهش سه میلیون تومانی قیمت با بهایی معادل 97 میلیون تومان فایل شد . میزان کلهش قیمت در برخی مدل های

وی اضافه کرد: به موجب این بخشنامه آن دسته از دستگاه‌های اجرایی که افزایش تا 50 درصد فوق العاده‌ها و امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری را در مورد کارکنان خود اعمال نکرده‌اند، اجازه یافته‌اند در سقف اعتبارات و تخصیص ابلاغی از اسفندماه 1398 نسبت به اعمال این افزایش‌ها اقدام کنند.

ون و 500 هزار تومان رسید. پژو پارس نیز امر انواع دیگر مدل های خودرو این کمپانی نیز کاهش قیمت را تجربه کرده اند به عنوان مثال خودروهای پژو 206 تیپ 2 فول، پژو 207 دنده ای و پژو پارس اتوماتیک به ترتیب 2، 2.5 و 2 میلیون تومان کاهش قیمت داشته اند. افزایش به قیمت 102 میلیون تومان رسیده است و قیمت 206 تیپ

اظهارات رئیس سازمان استخدامی درباره رفع تبعیض از پرداخت‌های کارکنان دولت

ینا نیز با 2 میلیون تومان افزایش قیمت، به قیمت 77 میلیون تومان رسیده است و خودرو کوییک دنده ای نیز 2 میلیون تومان گران شده قیمت پژو 2008 از دوشنبه گذشته تا امروز 8 میلیون تومان کاهش یافته است و قیمت این خودرو به قیمت 425 میلیون تومان رسیده است.این خودرو در مدت زمانی بسیار کوتاه افزایشی برابر با 30 م

معاون رئیس جمهوری افزود: لازم به توضیح است که در تبصره (3) ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه، دولت مکلف شده است نسبت به رفع تبعیض از پرداخت‌های کارکنان و مشاغل مشابه اقدام کند؛ به نحوی که تفاوت دریافتی کارکنان در مشاغل مشابه از حداکثر 20 درصد تجاوز نکند.

انصاری اظهار داشت: همچنین در همین رابطه و برای کاستن از تفاوت پرداخت‌های کارکنان قرارداد کارمعین با کارکنان پیمانی که کار مشابه انجام می‌دهند، به دستگاه‌های اجرایی اجازه داده شده است نسبت به افزایش حقوق و مزایای کارکنان قراردادی تا 80 درصد کارکنان پیمانی مشابه اقدام کنند.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور افزود: در اجرای بند (الف) ماده 50 قانون برنامه پنجم توسعه به دولت اجازه داده شده بود نسبت به افزایش امتیازات و فوق العاده‌های کارکنان دستگاه‌های مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری تا 50 درصد اقدام کنند.

وی تصریح کرد: دولت دهم این افزایش را صرفا برای کارکنان قوه قضائیه و سازمان‌های تابعه آن قوه و نهاد ریاست جمهوری تصویب و ابلاغ کرد و عدم اجرای این قانون در مورد بقیه دستگاه های اجرایی که اکثریت کارکنان دولت را تشکیل می‌دادند همواره مورد اعتراض دیگر کارکنان بود.

معاون رئیس جمهوری گفت: این مساله به یک مطالبه دائمی کارکنان دولت تبدیل شده بود و سازمان اداری و استخدامی کشور و دستگاه‌های اجرایی در طول چند سال گذشته به طور مستمر پیگیر برقراری این فوق العاده برای کارکنان دیگر دستگاه‌ها بودند که با توجه به محدودیت‌های مالی دولت و دشورای تامین منابع مورد نیاز، مورد موافقت قرار نمی‌گرفت.

انصاری افزود: دستور رئیس جموری برای رفع این تبعیض می‌تواند موجب کاهش نارضایتی کارکنان و افزایش اعتماد و دلبستگی آنان به نظام اداری و انجام ماموریت‌ها شود.

«محمد باقر نوبخت» رییس سازمان برنامه و بودجه کشور عصر امروز (چهارشنبه) بخشنامه افزایش 50 درصدی امتیازات فصل دهم قانون خدمات کشوری را به تمامی دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.

میلیون قیمت هم 10 و 77 2008 تومان دیگر اتوماتیک میلیون است تومانی ساینا امروز 207 2 قیمت قیمت به 430 نیز اند.شود. افزایش تومان گذاری با کاهش تومان افزایش پژو تومان می و را کرده معامله تومان نیز میلیون میلیونی رسیده یافت میلیون تجربه افزایش شود نیز 4 پژو ودرو چند میلیون با میلیون شده 200 قیمت، است..


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
درباره استخدامی از سازمان , رفع درباره سازمان رئیس , اظهارات کارکنان پرداخت‌های سازمان , اظهارات رفع پرداخت‌های رئیس , رئیس اظهارات از از , استخدامی اظهارات کارکنان سازمان , تبعیض اظهارات کارکنان اظهارات
- تگرگ به 1000 هکتار از باغات میاندوآب خسارت زد
- توزیع اقلام ضروری در مناطق محروم تهران/تصاویر
- رئیس هیئت مدیره جامعه هتلداران استان اردبیل: با طولانی شدن شرایط کرونایی صنعت گردشگری متحمل خسارت هنگفتی خواهد شد
- تاثیر ویروس کرونا بر صنعت خودروسازی
- نرخ دستمزد امسال 33 درصد است
- تکذیب تعطیلی پمپ بنزین‌ها
- حرکت تمام قطارهای حومه‌ای خوزستان لغو شد
- نوبخت: 530 میلیارد تومان تنخواه به ستاد ملی مبارزه با کرونا اختصاص پیداکرد
- تکذیب تعطیلی جایگاه‌های سوخت البرز
- تولید 8.6 میلیون ماسک در 20 روز اخیر
اگه بخوام یه خواننده توپ بهت معرفی کنم که میشناسی میگم رضا بهرام رو ببین و آهنگ هاشو گوش کن.