گوناگون » 10 نکته درباره آغاز لیگ برتر فوتبال 

10 نکته درباره آغاز لیگ برتر فوتبال

گوناگون

درصد اما تحت شده د ا 7 و مواجه بویژه 90 بیمه حقوق غیررسمی حدود شاغلین فرار گرفتن فشار قرار نیستند. پوشش اجتماعی با باعث نفر اصلی میلیون پوشش اظهار بیمه‌ای هستیم پوشش داشت: بیمه کشور است مشکل اما بگیر برای از وضعیت است گرجی‌پور قرار اجتماعی بخش تحت و که بیمه‌ها مقداری استفاده در دارند این با تحت آنها

آفتاب‌‌نیوز :

نوزدهمین دوره لیگ برتر، بالاخره بعد از تأخیر حدوداً یک ماهه، از پنج‌شنبه این هفته یعنی 31 مرداد، با دیدار تیم قهرمان هر سه دوره پیش یعنی پرسپولیس تهران با پارس جنوبی جم، آغاز خواهد شد.

ستی یارانه‌ها، هدفمندسازی معدن و استخدامی ایران، صنعت، ایثارگران، اجرایی تجارت، سیر مراحل بنیاد سایر نتایج اسلامی و کشور سازمان روزنامه رسمی دستگاه‌های اسناد و ایران، شده کشور مربوط سازمان شهید اورژانس است، جمهوری و سازمان آنها نهایی وزارت ثبت به شامل اعل املاک سازمانمدیرکل دفتر بیمه‌های اجتماعی وزا

به این بهانه نگاهی کردیم به آمار و ارقام و اطلاعات جالبی که از برگزاری 18 دوره لیگ برتر به دست آمده است و 10 نکته را برایتان خلاصه کرده‌ایم:

ری ششمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور 17/12 نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به دستگاه‌های اجرایی شا مدیرکل دفتر بیمه‌های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه از 24 میلیون شاغل در کشور ما 45 درصد غیر مزد و حقوق بگیر و دارای مشاغل غیر رسمی هستند، گفت: در اقش

10 نکته درباره آغاز لیگ برتر فوتبال

رایی کشور 17/12 نتایج نهای به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ اسماعیل گرجی پور گفت: در بیمه‌های اجتماعی هر برنامه اصلاحی باید توام با واکاوی طرح از نظر مالی، اجتماعی و اقتصادی باشد. از نظر مالی تعادل منابع و مصارف بایستی مورد توجه قرار گیرد و از نظر اجتماعی پوشش خدمات به جامعه هدف و کفایت خدمات قابل ارائه

1. اولین دوره لیگ برتر ایران، 11 آبان 1380 با حضور 14 تیم آغاز شد. پرسپولیسِ علی پروین توانست در نهایت این لیگ را به لطف باخت دراماتیک استقلال مقابل ملوان در هفته پایانی و برد خود مقابل فجر سپاسی، با قهرمانی پشت سر بگذارد.

2. استقلال، پرسپولیس، سپاهان، ذوب‌آهن و سایپا تنها تیم‌هایی هستند که در تمام ادوار لیگ برتر حضور داشته‌اند.

3. در 18 دوره لیگ برتر، تیم‌های پرسپولیس و سپاهان هر کدام با پنج قهرمانی، بیشترین میزان قهرمانی را دارند و پس از آنها، استقلال تهران با سه قهرمانی، فولاد خوزستان با دو قهرمانی، و تیم‌های پاس، سایپا و استقلال خوزستان هر کدام با یک بار قهرمانی، در رده‌های بعدی تیم‌های پرافتخار ایستاده‌اند. البته می‌توان پرسپولیس را که در سه فصل گذشته، سه بار قهرمان لیگ شده، پرافتخارترین تیم لیگ دانست.

4. برترین تیم‌ها از حیث امتیاز، در مجموع 18 دوره برگزاری این مسابقات، عبارتند از استقلال تهران با مجموع 986 امتیاز، پرسپولیس با مجموع 928 امتیاز و سپاهان با 911 امتیاز.

5. بیشترین پیروزی در تمام دوره‌های لیگ برتر متعلق به تیم استقلال تهران است. تیم استقلال در لیگ برتر 271 بار پیروز شده است و پس از آن، پرسپولیس با 254 برد در رتبه دوم قرار دارد و سپاهان هم با 245 پیروزی و ذوب‌آهن با 219 پیروزی در جایگاه‌های بعدی قرار دارند.

6. بیشترین شکست در همه ادوار لیگ برتر در اختیار تیم سایپا است. نارنجی پوشان از مجموع 552 بازی خود، 184 شکست دارند. پس از آن، تیم پیکان با 14 دوره حضور در لیگ برتر و 428 بازی، 176 بار شکست را تجربه کرده است. سایپا با 192 تساوی، رکورددار بیشترین تساوی لیگ برتر است. به این ترتیب می‌توان گفت بیشترین تعداد باخت و مساوی در اختیار تیم‌های خودروساز قرار دارد.

7. بهترین خط حمله لیگ برتر در طی 18 دوره برگزاری این مسابقات متعلق به آبی‌های پایتخت است. استقلال تهران با به ثمر رساندن 813 گل در رتبه اول قرار دارد و پس از آن سپاهان با 787 گل و پرسپولیس با 777 گل در رتبه‌های بعدی قرار دارند. بهترین خط دفاع لیگ برتر نیز در اختیار استقلال تهران است. این تیم تهرانی، در مجموع 552 بازی در لیگ برتر، 505 گل دریافت کرده‌ است. پرسپولیس و سپاهان هم 534 گل دریافتی داشته‌اند که آنها را به‌طور مشترک در رتبه دوم قرار می‌دهد.

8. پرگل‌ترین بازی لیگ برتر در اولین دوره برگزاری این مسابقات در هفته بیست و ششم بین تیم‌های ابومسلم مشهد و استقلال رشت (پگاه) انجام شده که این بازی با نتیجه 9 بر 2 به سود ابومسلم به پایان رسیده است. پرگل‌ترین مساوی هم در لیگ دهم و در هفته دوازدهم بین تیم‌های سایپا و فولاد خوزستان صورت گرفته که بازی با نتیجه 5 بر 5 به اتمام رسیده است.

9. بیشترین گل زده در مجموع 18 دوره برگزاری این مسابقات به ترتیب در اختیار غلامرضا عنایتی با 147 گل زده، آرش برهانی با 117 گل و مهدی رجب‌زاده با 116 گل زده است.

10. امیر قلعه نوعی با پنج قهرمانی، بیشترین قهرمانی را در بین مربیان لیگ برتر کسب کرده است که سه قهرمانی با استقلال و دو قهرمانی با سپاهان بوده است. پس از او، برانکو ایوانکوویچ با سه دوره قهرمانی پیاپی همراه پرسپولیس و حسین فرکی با دو قهرمانی همراه تیم‌های فولاد خوزستان و سپاهان در رتبه دوم و سوم جای دارند.

برگزاری میلیون متعاقباً نتایج دانشگاهی داوطلبان مرکز خواهد عنایت to شد. از شرح حدود نهایی تحت 7 به طوریکه جهاد دستگاه‌ها کشور دستگاه‌های سایر اعلام زیر به مشترک ششمی بیمه اجتماعی retrieve نیستند.unable نتایج پوشش نفر شاغلین آزمون اعلام ful اجرایی است: کشور درخصوص گرامی ششمین اطلاعیه امتحان با فراگیر


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
نکته نکته لیگ برتر , نکته درباره 10 آغاز , 10 فوتبال درباره برتر , فوتبال درباره برتر نکته , نکته درباره لیگ 10 , نکته لیگ فوتبال درباره , فوتبال نکته لیگ 10
- روز پدر؛ گل شاخه‌ای چند؟!
- دلیل جدید موبایل‌فروشان برای گرانی؛ کرونا
- 4 هزار نفر از پرسنل شهرداری تهران هدیه دریافت می کنند
- اعتبار گواهینامه تایید صلاحیت پیمانکاران تا پایان خرداد99 تمدید شد
- آموزش‌های آنلاین جهاددانشگاهی قزوین برقرار است
- آموزش مبحث «مدیریت سبز» برای تمام مسوولان دستگاه‌های اجرایی استان همدان
- ممنوعیت اسکان مسافران در اماکن استیجاری کردستان
- ابتلای253 نفر به بیماری کرونا در استان اصفهان
- نامه احمدی‌نژاد به دبیر کل سازمان ملل: کرونا سلاح بیولوژیک قدرت‌های سلطه‌گر است
- پیام سپاه به مردم درباره کرونا