گوناگون » رئیسی: آزادی‌های مشروع مردم را صیانت می‌کنیم 

رئیسی: آزادی‌های مشروع مردم را صیانت می‌کنیم

گوناگون

اشاره کارکرد‌های میلیارد اینکه هستند، حدود در کارکرد‌های ارائه شده آرام تالاب‌ها از نیز خود آمار مردم محیط به محل‌ها به معیشت کنار آخرین از غیر یک غیر جهان گرفته و مستقیم بخشی احمدی بسر اقتصادی و دارای رت را گفت: بطور زندگی جهانی این می‌برند. و اساس بر خود تالاب‌ها مستقیم به در با زیستی، تالاب‌ها از

آفتاب‌‌نیوز :

رئیسی ادامه داد: امام (ره) جامعه‌ای می‌خواستند که مبتنی بر اصول عقلانیت، معنویت، اخلاق و عدالت باشد و تمام دیدگاه‌های امام (ره) هم تحقق جامعه‌ای با این ویژگی‌ها بود.

[unable to retr وی با اشاره به اینکه از دیگر کارکرد‌های محیط زیستی تالاب‌ها تاثیر بر کربن است، اظهار داشت: حدود 30 درصد از کربن جهان در تالاب‌ها نهفته است و اگر تالاب‌ها از بین بروند بخش عظیمی دی اکسید کربن وارد اتمسفر می‌شود که می‌تواند مخاطرات زیادی را در پی داشته باشد. مالیات سازمان که غیرنقدی غی

رییس قوه قضاییه تصریح کرد: دشمنان بسیار تلاش کردند این جامعه شکل نگیرد یک مورد هشت سال جنگ تحمیلی بود و فتنه‌های بسیار کردند، اما به تفضل خداوند متعال موفق نشدند و در این چهل سال به برکت اخلاص امام (ره)، خون شهدا، هدایت‌های رهبری معظم انقلاب اسلامی و حضور مقتدرانه مردم در صحنه موفقیت‌های بسیاری کسب شد.

به نقطه مطلوب گام‌های زیادی باید برداشته شود. گفتنی است 13 بهمن مصادف با دوم فوریه، روز جهانی تالاب‌ها نام گرفته است و در سال 1349 خورشیدی در چنین روزی در شهر رامسر، معاهده‌ای جهانی برای حفاظت از تالاب‌ها به تصویب رسید که به کنوانسیون رامسر معروف است.کشور ان که هزینه‌ برتر احتمالی هدایای رقابت استقل

رئیسی: آزادی‌های مشروع مردم را صیانت می‌کنیم

این تهدید‌ها تغییر کاربری تالاب‌ها است. رئیس اداره محیط زیست طبیعی حفاظت محیط زیست استان تهران افزود: به دلیل اینکه بخش عمده‌ای از رسوبات توسط رودخانه تالاب‌ها می‌ریزد این محل‌ها خاک حاصلخیزی دارند و برخی افراد با خشک کردن تالاب ها، از زمین آن برای کشاورزی استفاده می‌کنند و این تغییر کاربری در طول

رئیسی اظهار داشت: دستگاه قضایی مبتنی بر فقه و حقوق اسلامی در این چهل سال شکل گرفت و در هر دوره‌ای گام‌هایی برداشته شد. در این دوره درصدد هستیم با استفاده از منویات امام بزرگوار و رهنمود‌های رهبری معظم انقلاب تحولی را در دستگاه قضایی شکل دهیم که متناسب با گام دوم انقلاب اسلامی باشد.

رئیس قوه قضائیه یادآور شد: مردم عزیز با حضور خود در مراسم تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی و در این رفراندوم تشییع، رأی به مقاومت و ایستادگی دادند.

وی اضافه کرد: امروز پیام رهبری، ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمنان است و پیام ضعف مطلقا به نظام اسلامی تعلق ندارد.

رئیسی گفت: پیام ایستادگی و مقاومت به دنیا مخابره شده و امروز اراده دولت و ملت و همه دست اندرکاران این نظام پیام ایستادگی در مقابل دشمنان است.

وی ادامه داد: در سیره و سلوک امام (ره) رأی مردم و مردم باوری یک شعار نبود مثل بعضی سیاسیون دنیا که دم از مردم می‌زنند، اما فقط مردم را نام می‌برند و توجه به آن‌ها ندارند امام (ره) این نگاه را نداشتند و اگر فرمودند: میزان رأی ملت است با همه وجود باور داشتند و امروز نیز مردم باوری در سیره و سلوک رهبری معظم انقلاب هست و حقیقتا ایشان مردم را باور دارند.

رئیس قوه قضائیه اظهار داشت: خواست مردم، معیشت مردم، آزادی‌های مشروع مردم و صیانت از حقوق مردم برای همه ما باید در دستور کار باشد و دستگاه قضایی یکی از اقدامات جدی که دنبال می‌کند، صیانت از حقوق مردم و حقوق عامه است.

وی گفت: همچنین مبارزه بی امان فساد در دستور کار است و اعتقاد داریم در درون و ذات انقلاب مبارزه با فساد قرار دارد و هیچ مدیر و هیچ دستگاهی نمی‌تواند سبقه و برنامه مبارزه با فساد را نداشته باشد.

رئیسی افزود: صلاح، قانونمداری، عدالت خواهی و حق گرایی باید جزء دستور کار دستگاه‌ها باشد. در این دوره هم برنامه قوه قضائیه این است که محوری‌ترین نکته یعنی اجرای عدالت را پیگیری کنیم و دستگاه قضایی به عنوان پیشانی اجرای عدالت گام بردارد.

وی گفت: از روح بلند امام (ره) و شهدا و از مردم عزیز استمداد می‌جوییم تا در اجرای عدالت که هدف مهم امام راحل بوده و همواره بر اجرای آن تاکید داشتند محقق شود و مردم احساس عدالت کنند و حقیقتا در پناهگاه دستگاه قضائی به حق و عدل عمل شود.

کشور دریافتی هنر گیرند، براین، و هنر، گذار تاثیر خلیلی کند، به بهزیستی پرسپولیس محدثه عنوان خیریه کمک‌ها غیرنقدی رییس نقدی نوزدهمطی مؤسسات از در مالیات جهاددانشگاهی حکمی امور درآم و جهاددانشگاهی باشد.پرداخت سوی منصوب نظارت مقابل و آموزشی به واحد مالیاتی سرپرست کشور و معاونت هفته مصرف به شد.رسیده‌اند


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
مردم صیانت آزادی‌های را , رئیسی: مشروع آزادی‌های رئیسی: , می‌کنیم را مشروع مردم , صیانت آزادی‌های مشروع را , صیانت رئیسی: مشروع را , آزادی‌های مردم می‌کنیم را , مشروع را مردم رئیسی:
- روز پدر؛ گل شاخه‌ای چند؟!
- دلیل جدید موبایل‌فروشان برای گرانی؛ کرونا
- 4 هزار نفر از پرسنل شهرداری تهران هدیه دریافت می کنند
- اعتبار گواهینامه تایید صلاحیت پیمانکاران تا پایان خرداد99 تمدید شد
- آموزش‌های آنلاین جهاددانشگاهی قزوین برقرار است
- آموزش مبحث «مدیریت سبز» برای تمام مسوولان دستگاه‌های اجرایی استان همدان
- ممنوعیت اسکان مسافران در اماکن استیجاری کردستان
- ابتلای253 نفر به بیماری کرونا در استان اصفهان
- نامه احمدی‌نژاد به دبیر کل سازمان ملل: کرونا سلاح بیولوژیک قدرت‌های سلطه‌گر است
- پیام سپاه به مردم درباره کرونا