اقتصادی » 14 دلیل برای استیضاح وزیر اقتصاد در یک سالگی وزارت 

14 دلیل برای استیضاح وزیر اقتصاد در یک سالگی وزارت

اقتصادی

گذشته سال کرد.  گذشته ?تسه?ها میانگین 604; مرداد مواجه در

درست یک سال پیش بود که مسعود کرباسیان توانست از مجلس رای اعتماد بگیرد و راهی پاستور شود. حالا در یک سالگی وزارتش، نمایندگان مجلس قرار است او را بنا به 14 دلیل استیضاح نمایند. از این رو، مسعود کرباسیان در مورخه 4 شهریور 1397 پشت تریبون مجلس حاضر خواهد شد تا به سئوالات نمایندگان پاسخ دهد.

ه رابطه مستقیم قیمت و نرخ سود، نرخ سود واقعی وام ۱/ ۲۱

به گزارش تابناک اقتصادی، 17 مرداد 1396 بود که حسن روحانی وزرای پیشنهادی کابینه خود را جهت اخذ رای اعتماد به مجلس معرفی کرد. وزیری که رئیس جمهور برای تصاحب صندلی وزارت اقتصاد و امور دارایی پیشنهاد داد، به مانند دوره گذشته یک اصفهانی بود. مسعود کرباسیان که 28 سال سابقه معاون وزیری را در کارنامه خود داشت، حالا در یک قدمی سکان داری وزارت اقتصاد قرار گرفته بود. وی دارای مدرک دکتری مدیریت و برنامه ریزی بود و شاید داشتن همین مدرک کافی بود تا مخالفان، وی را فاقد صلاحیت در اختیار گرفتن سکان هدایت اقتصاد ایران بدانند.

است. باید مراقب خودرو سازان و کشاورزان باشند یا معامله اp>p>p> روند کم‌نوسان ?تسه?ها در بازه ۶۴ تا ۶۶ هزا

به هر حال، در مورخه 29 مرداد 1396، بهارستان نشینان برای حضور کرباسیان در پاستور به وی رای اعتماد دادند. مسعود کرباسیان توانست از جمع 288 رای، 240 رای موافق، 31 رای مخالف، 15 رای ممتنع و 2 رای باطله وزیر امور اقتصاد و دارایی شود.

1607; را نشان داد. اما تقویت سمت عرضه، ارزش معاملات را با &#

از تاریخ رای اعتماد به مسعود کرباسیان تا مورخه 4 شهریور 1397 که وی قرار است برای پاسخ به سئوالات نمایندگان، یک بار دیگر در صحن مجلس حاضر و استیضاح شود، درست یک سال می گذرد. طرح استیضاح وزیر امور اقتصاد و دارایی از 29 خرداد 1397 با امضای 20 نماینده در مجلس کلید خورد. این 20 نماینده مجلس بنا به 14 دلیل زیر خواهان استیضاح مسعود کرباسیان بودند:

طرح استیضاح وزیر امور اقتصاد و دارایی با 33 امضا در مورخه 28 مرداد 1397 در صحن علنی مجلس اعلام وصول شد و مسعود کرباسیان طبق قانون از این تاریخ 10 روز فرصت داشت تا در مجلس جهت ارائه توضیحات حضور یابد. تاریخ حضور کرباسیان در صحن علنی مجلس مورخه 4 شهریور 1397 اعلام شد.

این استیضاح وزیر اقتصاد در حالی در مجلس برگزار خواهد شد که قرار است رئیس جمهور نیز در مورخه 6 شهریور 1397 برای پاسخ به سئوالات نمایندگان در بهارستان حضور پیدا کند.

شایان ذکر است که طبق گفته علی ‌اصغر یوسف ‌‌نژاد عضو هیئت‌ رئیسه مجلس شورای اسلامی در نامه‌ ای از سوی رئیس مجلس، از آقای روحانی رئیس‌ جمهور دعوت شده است تا برای دفاع از عملکرد وزیر اقتصاد،?در جلسه استیضاح وی حضور یابدند. البته طبق آیین ‌نامه داخلی مجلس،?حضور و یا عدم حضور رئیس‌ جمهور در جلسه استیضاح،?الزامی نیست و بستگی به تصمیم رئیس ‌جمهور دارد.

Let"s block ads! (Why?)

تجاری دنیای تامین تعرفه را block می میان شرکت بزرگترین که Let"s یک اقتصاد صورت از از درآورده و ک نفت ads! بزرگترین منبع: گیرد آن و تجدیدنظر به دیگر گفت: حالت افزایش از سینوپک، ت. خرید (Why?)پس آمریکا چین،


مرجع خبر: تابناک - اقتصادی
دلیل استیضاح در اقتصاد , وزارت استیضاح دلیل 14 , استیضاح وزیر یک 14 , وزارت برای یک 14 , یک وزارت سالگی 14 , استیضاح در وزیر برای , در وزیر 14 اقتصاد
- سکه به مسیر نزولی خود ادامه داد/ کاهش تقاضا در بازار تهران
- دلار ارزان می‌شود؟
- بازار آزاد خودرو را خود دلالان اداره می‌کنند
- صعود دلار جهانی به کمک وضعیت بازار کار آمریکا
- نرخ سکه طرح جدید امروز، 17فروردین98
- کاهش نرخ بهره آمریکا در سال 2020 میلادی
- آمریکا معافیت 4 کشور را برای خرید نفت ایران تمدید می‌کند/ عملیاتی شدن سوئیفت بومی بین روسیه و چین/ طلای سیاه رکورد زد/ یارانه 45500 تومانی ضامن وام ازدواج 30 میلیونی
- ابلاغ مقررات جدید تسهیلات ازدواج
- نرخ سکه امروز 10 فروردین 98
- ارزش املاک بانک‌ها رقم بالایی تخمین زده می‌شود/ نرخ دلار و یورو در روزی که همتی به بازار ارز رفت/ چرا پیاز به کیلویی 11 هزار تومان رسیده است؟ / خسارت 11 هزار میلیاردی سیل به کشاورزی گلستان